Arama sonuçlarınız

1. AlfaTayfa

Konu kapandı

Üzgünüm ama server kapandı ondan dolayı artık alım yok
  2. AlfaTayfa

1.10.2 Survival oynamak isteyen varsa içeri

Dediğim gibi 1.10.2 survival oynıyacak bir arkadaş arıyorum skype şart değil ama olsa iyi olur hamachi şart ama eğer gelecek kişi hamachisiz server açıcaksa sıkıntı yok , hilede yapmasın gelecek kişi lütfen :P +13 olursa iyi
  3. AlfaTayfa

Nasıl olmuş ?

Ey insanlar nasıl olmuş sizce hee ? Eğer isterseniz haritayı paylaşabilirim kendi survival haritanızdada aynısını veya benzerini yapabileceğiniz basit bir yapı .
  4. AlfaTayfa

Adada Macera Haritası V.1.5 [ Yeni Versiyon ]

Merhaba arkadaşlar yeni haritama hoş geldiniz :) bu haritamda bir adada başladığımız yaşam savaşını konu alıyoruz . Harita Tamamen survivaldir . Görevleri vardır çok fazla uzatmadan işte resimler , [ Sürüm 1.8X ] Basit Yapılar ! Modlu Minecraft'ta Sevdiğiniz Kuleler Bu haritada Mevcut ...
  5. AlfaTayfa

Sonunda beklediğimiz an geldi...

Evet Arkadaşlar 1.9 çıktı ne düşünüyorsunuz pek çok yeniliğiyle gönlümüzde taht kuran 1.9 hakkında ne düşünüyorsunuz sizce beklediğimiz oldu mu ? bunu sormak bence bir hata beklediğimden çok çok daha iyi ya bir sürü şey geldi haddi hesabı yok ya :D
  6. AlfaTayfa

+14 Survival Trolcü , Nankör , Küfürbaz olmayan gelsin bakayım skype şart .

Üsttede yazdığı gibi Trollcü , nankör , küfürbaz , kaba olmayan benimle oynayabilir skype şart . skype: facebook:kaan.uysal.77736 herkesi beklerim :)
  7. AlfaTayfa

....

Ben niye böyle bir konu açmışım bilmiyorum sorry. kaldıramıyorumda .
  8. AlfaTayfa

Sonuna kadar survival oynuyacak bir dost arıyorum +14 [ OYUN HAKKINDA BİLGİSİ OLMALI ]

Evet arkadaşlar selamlar , konu başlığındaki gibi sonuna kadar survival oynayacak bir dost arıyorum.Sistemler , craftingler , macera alanında bilgisi olursa iyi olur Cimri , TROLLCÜ , küfürbaz , kötü niyetli , gibi özellikleri taşımazsa sevinirim :) pekte zor değil maddeler +14 daha küçükte olur...
  9. AlfaTayfa

Türk Yapımı Sky Survival [ Güncelleme 5.0 ]

Evet arkadaşlar tamamen kendi yapımım olan Sky Survival haritasına hoşgeldiniz . Harita survivaldir , Görevleri Vardır , Harita Halen Geliştirilmektedir . Haritada birbirinden farklı adalar bulunmaktadır . şu an 5.0 versiyonu ile size sunulmuştur . harita şu an 1.8X uyumludur . 5.0 Yenilikleri ...
  10. AlfaTayfa

Sonuna Kadar survival yapmak istiyen arkadaş aranır CİDDİ ANLAMDA OYUNDAN ANLAMALI +13

Konuda da yazdığı gibi oyundan anlıyan arkadaş arıyorum uzun süreli survival yapacağız sonuna kadar beraberiz :) ama oyunu ciddi anlamda bilmeli :D nese çok uzatmıyım skype:kaan.uysal.77736 +13 survival hadi beyler oynamak istiyen yazsın
  11. AlfaTayfa

Survival (1.7X) Sky block (1.7 .1.8) Oynuyacak mesaj atsın +13

Sky block veya survival oynuyacak mesaj atsın
  12. AlfaTayfa

Mod paketi dağıtıyorum isteyen yorum yazabilir

merhaba arkadaşlar isteyenlere mod paketi dağıtıyorum mod paketinin özelliği benim gibi pcniz *** gibiyse ve mod paketleri oynıyamıyorsanız doğru yere geldiniz yüksek fps istemeyen bir mod paketi dağıtıyorum yüksek fps istemeyen modlar var sıkılırmısınız bilmem ama pcniz kötüyse bence bunu...
  13. AlfaTayfa

Benimle minecraft oynamak isteyen

11-14 yaşları arası bir minecraft arkadaşı arıyorum oynamak isteyen yorumlara bildirsin skypeli-skypesi ikiside uyar