Arama sonuçlarınız

1. xxdeadmortalxx

MorziPvP 1.7.X / KitPvP / 1vs1 / Crackli /

Öğlen 12 den beri oyundaydım.Anlamıyorum neyini kıskanıyosun server günlük 10 kişi çekiyor zaten ?
  2. xxdeadmortalxx

Sabahtan beri "BurziTR" olarak oyundayım ? Evet online yok bunun için bu konu var zaten.
  3. xxdeadmortalxx

Demek istediğini anlamadım Güzel yorumun için teşekkürler Güncel Arkadaslar Konu Güncel +++
  4. xxdeadmortalxx

Başkasının değil aslında 1 aylığına benim böyle daha hesaplı olmuş oluyor
  5. xxdeadmortalxx

Evet az fakat şuanlık lag vs. olmuyor.Tabi artıcak bu ram
  6. xxdeadmortalxx

Sunucumuzda şuanlık 1 GB Ram vardır.Tabiiki bu kadarla kalmıcaktır. Sunucumuz 1.7 sürümlerinde sorunsuz giriş yapabilirsiniz. Sunucu Ip Adresi: play.morzipvp.burziteam.com Server slot 50 kişiliktir. imforti Ayrıca TeamSpeak3 sunucumuz mevcuttur. Ip: ts3.burziteam.com Sunucumuzda...
  7. xxdeadmortalxx

MORZİFACTİON // PET (EVCİL HAYVAN) // RÜTBELER // KÖYLÜ TAKAS // MESLEKLER //

Yorumun için çok teşşekkür ederim.Evet build konusunda sıkıntı çekiyoruz.Arenamız değişti.Konudaki resimi hemen güncelliyorum. Konu güncel arkadaslar ++ Güncel + güncel
  8. xxdeadmortalxx

Map yenilendi + güncel Guncel guncel ++ Pet eklendi güncel !!! Güncel Güncel Konu güncel
  9. xxdeadmortalxx

MORZİFACTİON // RÜTBELER // KÖYLÜ TAKAS // MESLEKLER // SANS KUTUSU // MAP YENILENDI

Sunucumuzda hile yasaktır. Önce uyarı olarak jail sonra sınırsız uzaklaştırma. 1.7.X ve 1.8.X ile giriş yapabilirsiniz Ip adresi: morzifaction.nitrado.net Sunucumuz 50 slottur. 4GB ram mevcuttur. %0 lag Host (nitrado) Kurucu: BurziTR ve TherNS imforti HAMMADDE LAPIS MARKET...
  10. xxdeadmortalxx

Yorumunuz için teşşekkür ederim.Buildin iyiyse servera beklerim.Değilsede bunu gören bi bakarsa sevinirim
  11. xxdeadmortalxx

AvengersTR Faction 1.7.x ve 1.8.x !

hazır map builder geliştirilmeli
  12. xxdeadmortalxx

Sunucumuzda hile yasaktır. Önce uyarı olarak jail sonra sınırsız uzaklaştırma. Hergün event !(Rain,ox,madeneventi vs. vs. Pet eklenmiştir. Kral,Azrail rütbelerindekiler ve VIP ler kullanabilir. 1.7.X ve 1.8.X ile giriş yapabilirsiniz Ip adresi: morzifaction.nitrado.net Sunucumuz 32 slottur. (50...
  13. xxdeadmortalxx

34 SLOT | 3 GB RAM | BOSS | KÖYLÜ TİCARET | MESLEKLER ! >>>> MorziFaction

MORZİFACTİON SUNUCU ÖZELLİKLERİ 34 KİŞİLİK SLOT 3 GB RAM % 0 LAG % 100 KALİTE MORZİFACTİON...
  14. xxdeadmortalxx

MORZİFACTİON|BOSS|KÖYLÜ TAKAS|MESLEKLER| 1.7.X VE 1.8.X

Allah ım çıldırıcam sv ye gelip bot atıyo diyo flight :((((( Güncel !!
  15. xxdeadmortalxx

MORZİFACTİON|BOSS|KÖYLÜ TAKAS|MESLEKLER| 1.7.X VE 1.8.X

MorziFaction sunucumuz açılmıştır.Daha dün açmış bulunduğumuz eksik yoktur. Güncel olarak Vip çekilişleri yapılıyor. Eventler Etkinliklker vb. Sunucumuzun 2 GB rami bulunmaktadır. 20 slottur.(ilerde daha fazla olma dileğiyle) ipadresi: morzifaction.nitrado.net 1.7.X ve sürümlerinde...
  16. xxdeadmortalxx

MORZİ FACTİON 1.7.X VE 1.8 SÜRÜMLER !

MorziFaction sunucumuz açılmıştır.Daha dün açmış bulunduğumuz eksik yoktur. Yakında Vip satışları başlayacaktır. Güncel olarak Vip çekilişleri yapılacaktır. Eventler Etkinliklker vb. Sunucumuzun 2 GB rami bulunmaktadır. 20 slottur.(ilerde daha fazla olma dileğiyle) ipadresi...