Arama sonuçlarınız

1. BerkantEserTR

Sunucumuza klan açıp diğer klanlara rakip olacak oyuncular arıyoruz!

Selamlar, hard faction sunucumuz bulunmakta. Bu sunucumuza en az 5-6 kişi ile gelip klan açıp diğer klanlara savaş açıcak oyuncular arıyoruz. Eğer siz olabilecekseniz sitemizden bize ulaşın. Eşya yardımı ve para yardımı yapalım, sizde başlayın!
  2. BerkantEserTR

harbicraft.mc.wtf | 1.8.8 | Hard Faction | Rütbe | Hile Koruması | Oy sistemi !

HarbiCraft.net yakında... Şimdilik harbicraft.mc.wtf ve 178.20.230.182 adresleriyle giriş yapabilirsiniz... Konuyu okumaya devam edebilirsiniz. Biz kimiz, ne yaptık, ne yapacağız?: Biz HarbiCraft ekibi olarak 2014'ten beri gerek MineCraft aleminde gerekte diğer oyun platformlarında hizmet...
  3. BerkantEserTR

HarbiCraft | Hard Faction ve Emek SkyBlock | Hile Koruması | mc.harbicraft.net

IP: mc.harbicraft.net WebSite: HarbiCraft - Eğlencenin doruk noktası ! ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ GÖRÜNTÜLER: Lobimiz, ufak çaplı sade tasarıma sahip lobimiz. Başlangıç [ Spawn ]: PVP Arena: Orman [ Birlik evleri yapacağınız bölge ! ]: Lapis [ Kolay para...
  4. BerkantEserTR

/f claim yazınca hata çıkıyor ?

1-2 gün önce bu hata yoktu yeni olmaya başladı ? Sürüm: 1.8.X Plugin: FactionsUUID
  5. BerkantEserTR

Skript isim yerine uuid gözükmesi

Selamlar, playtimeSK diye bir skript kullanıyorum, bu skript oyunda ne kadar durduğunuzu gösteriyor. Ancak /sure top yazınca isim yerine UUID yazıyor bunu düzeltebilirmiyiz ? Kod: options: command: sure permission: playtime.use...
  6. BerkantEserTR

HarbiCraft | Profesyonel Builderini Arıyor ! +17

Herkese selamlar sevgiler, Faction sunucuma profesyonel builder arıyorum. Şartlar: 17 yaş ve üzeri, Düzgün üslub, Boş vakit. Ücretli/Ücretsiz alabilirim. Tüm sunucuyu baştan yaratacak. Olgunluk önemli kendine güvenen arkadaşlar. DM yolu ile özelden ulaşabilirler.
  7. BerkantEserTR

Samsung Galaxy J7 2016 Telefonumun LCD Ekranı

Herkese selamlar sevgiler, 2 gün önce telefonum yere düşürdüm ve zannedersem LCD ekranım bozuldu. Dokunmatik ekranda sorun yok, darbe izi falanda yok. Servise dün yolladım. Telefonun düştüğüne dair hiçbir elle tutulur gözle görülür bir şey yok. Yani darbe izi falan, çatlak kırık, çizik. Acaba...
  8. BerkantEserTR

MineCraft 1.11.2 Survival #7 - Yeni diyalara açıldık !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kanalım: http://******/aboneolcano
  9. BerkantEserTR

Skript Update Thread Hatası Çözümü

Selam, Son zamanlarda update thread diye konsolda error oluşturan Skript pluginin hatasının çözümünü paylaşıyorum. Hata şu: [20:18:37] [Skript update thread/INFO]: [0;37;22m[[0;33;22mSkript[0;37;22m][m [0;31;22mAn internal error occurred while checking for the latest version of Skript. Please...
  10. BerkantEserTR

MineCraft 1.11.2 Survival #1 - Başlıyoruz

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Youtube kanalım -> http://******/aboneolcano...
  11. BerkantEserTR

Bungeecord kurulum, kurulum dosyaları ve DAHA FAZLASI !

Anlatımı video ile yaptım, indirme linki videonun altında. (İndirme linkinde kısaltma servisi kullandım paraya ihtiyacım var şimdiden söylüyorum ancak burada herhangi bir link kullanmadım !) (Eğer böyle paylaşım yasak ise özür dilerim hemen silin konuyu.)
  12. BerkantEserTR

[YARDIM] Doğrulama

Merhabalar sunucuma yediğim reklamlardan bıktım usandım şimdide yeni bir mobil uygulama ile otomatik servere girip reklam atıyor bunun için doğrulama istiyorum. Chati kullanabilmesi için random bir kod çıkacak 5-6 haneli örneğin asd123 gibi random olarak onu yazmadan konuşamayacak, Şimdiden...
  13. BerkantEserTR

Bir komutun argumenti

Örneğin adam /m teardropx asd yazıcak ve bunu skript algıyalıp işlem yapıcak şöyle on command "/m" if command argument contains "asd": ban player gibi olucak ancak ben yapamadım yardımlarınızı bekliyorum.
  14. BerkantEserTR

ForceCraft Reklamlara devam ediyor...

Forcecraft reklamlara devam ediyor heleki yeni bir şey bulmuşlar oyunda eğer bir oyuncu var ise örneğin teardropx teardropxx yapıyor reklam atıyor bizde yanlışlıkla teardropx 'e ban atıyoruz diğeri hala reklama devam ediyor. Bunun gereği yapılmalı biz artık bıktık. Amansız devam ediyorlar.
  15. BerkantEserTR

Reklam

Boşluklar ile reklam atabiliyorlar örnek resim için Sunucu Şikayetleri Forumundaki Konum... Mesela: p l a y . g a m e r . c o m . t r şeklinde bunu nasıl engelleyebilirim ? Şimdiden teşekkürler @Minecraftplayerr @CreationEpicTR @Personinblack
  16. BerkantEserTR

Reklam

Boşluklar ile reklam atabiliyorlar örnek resim için Sunucu Şikayetleri Forumundaki Konum... Mesela: p l a y . g a m e r . c o m . t r şeklinde bunu nasıl engelleyebilirim ?
  17. BerkantEserTR

ForceCraft Reklam Rezilliği Devam Ediyor...

Hub olduktan sonra düzgün bir oyuncu kitlesi bulamayan forcecraft reklamlara devam ediyor..
  18. BerkantEserTR

IP Limiti

Sunucumda Bot Koruması Var Yurtdışı IP'lere kapalı ancak Türkiyeden kendi bilgisayarlarından atıyorlar 4-5 saniye aralıklarla girsede sorun yaratıyor. Mesela 1 IP'den Sunucuya En Fazla 2 Kişi Giriş Yapabilsin bunu istiyorum. Şimdiden teşekkürler Skript'te olabilir . Plugin'de olabilir.
  19. BerkantEserTR

Essentials Ban Kaldırırken Lag

Merhabalar, Sunucum Eskiden CraftBukkit 'ti Veri Kaybı Yaşamadan PaperSpigot'a Geçtim 2-3 Haftadır Ban Atarken Kaldırırken Lag Yaşıyorum. Şöyle Söyliyim Eğer Banı Bugün Attıysam Lagsız Kaldırıyorum Ama Eğer Bugün Atmadıysam ve Restart Atıldıktan Sonra Ban Atarsam Lag Giriyor 5-6 Saniyelik. Acaba...
  20. BerkantEserTR

Acil Yardım Lütfen

Sunucu çöküp duruyor bakarmısınız ? Sebebi ne olabilir ? hs_err_pid şurada: http://hastebin.com/iyazobilig.tex
  21. BerkantEserTR

Boşluklu reklam atabiliyorlar

Mesela asdcraft.asd.net açıldı !! diye atamıyorlar ancak a s d c r a f t . a s d . n e t açıldı yazabiliyorlar bunu hangi plugin ile çözebilirim. Skript ilede olabilir şimdiden teşekkürler.
  22. BerkantEserTR

Skript Update Error

En güncel sürümü yükledim 141 'e baktım bir şey yok skript v fixes diye bir sürüm yükledim yine aynı hata şu an 2.1.2 kullanıyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  23. BerkantEserTR

ForceCraft Reklam Rezilliği

Hergün reklam atıyorlar bunların sunucularına girmeyin.
  24. BerkantEserTR

ShardOfCraft Reklam Rezilliği

Başka sunuculara gidip reklam atmak ile bir yere gelinmiyor. PandemicPvP & PvP_Melih Adlı Reklamcıları Başka Sunuculara Giderek Oyuncu Çalıyor...
  25. BerkantEserTR

SpamBot'lara Koruma

Skript ile bunu sağlayabilirmiyiz ? Girdikten sonra 5 saniye sonra yazı yazabilirsinler.