Arama sonuçlarınız

1. HestiaKnife

Ölmemişim.

Ölmemişim.
  2. HestiaKnife

Anime Çizimi Denemeleri

Sanırım biraz geliştim.
  3. HestiaKnife

Hayattayım.

Hayattayım.
  4. HestiaKnife

Yaşamaktayım ahali.

Yaşamaktayım ahali.
  5. HestiaKnife

Ne yapıyorsunuz ahali? Vay be 2015'te katılmışım da uzun zamandır yoktum.. Ahah.. İlginç...

Ne yapıyorsunuz ahali? Vay be 2015'te katılmışım da uzun zamandır yoktum.. Ahah.. İlginç hissettiriyor..
  6. HestiaKnife

Paladins Karakter Zorlukları Detaylı

Oyundaki levelini çok merak ettim doğrusu. Aynı zamanda hiç doğru bir sıralama olmamış oyundaki karakter dengesi oldukça sağlam. Yanlışlara değinecek olursam; 7. Meave Flank oynamakta zorlukmu cekiyornuz ? adamlar hep sizi kesiyormu ? bu karakter tam size göre meave oynaması bukadar kolay...
  7. HestiaKnife

Anime önerilerine acıgım!

-Campione -Nisekoi Sabah sabah aklıma gelmedi normalde sorulsa 10-20 tane gelirdi ya D:
  8. HestiaKnife

Kendini tek bir gife sığdırabilirmisin?

Bunu buraya bırakıyorum o zaman? https://giphy.com/gifs/3oge8931zNjKibp2yk/html5
  9. HestiaKnife

Şöyle bir oyun vardı..

Empires & Allies? (Oyunu hatırlayamasamda çok oynadığımı hatırlarım. [İlk Titan yapan bendim .d])
  10. HestiaKnife

Anime Çizimi Denemeleri

Çizim deniyorum
  11. HestiaKnife

Sağlam Bir Bisiklet Kazası Sonrasında Yaralarımı Aileme Farkettirmeyişim

Umarım çok bir şeyin yoktur. Minicik bir yarık nedir ya D: yarılmışsa yarılmıştır küçüğü büyüğü olmaz yine de dikkat et.
  12. HestiaKnife

Paladins 0.54 de neler gelcek ?

19 level diamond Maeveyim hanyy... 13 level diamond Torvaldım hanyy... 13 level platin Barikim hanyy... Cidden benim için çok hoş bir update ^^ Aynı zamanda oyunda ranked girmek isteyen varsa steamden veya oyundan ekleyebilirsiniz. Steam: Kuron Aslim (Profilimde direk zaten maeve var .d)...
  13. HestiaKnife

Paladins 0.54 de neler gelcek ?

Zaten canlı yayında görmüştüm.Bütün mainlerim buff almış XD (Maeve <3 )
  14. HestiaKnife

EN SEVDIĞIM ZEKA SORUSU! GERÇEK KALİTE!

Doğru cevap çoktan söylenmiş. "2. mahkum". Nedeni ise basit; 1. mahkum öndeki iki mahkumu görebiliyor. Bu da demektir ki eğer önünde iki tane aynı renk şapka olsaydı 1. mahkumun cevap vermemesi için neden olmazdı. Fakat 1. mahkum cevap vermiyor ve 2. mahkum bunun neden cevap vermediğini de...
  15. HestiaKnife

:( Kuralları bir daha oku. Cidden çıldırıyorum yaa.
  16. HestiaKnife

Öncelikle herkese selamlar... bu gün en sevdiğim zeka sorusunu sormaya karar verdim. İşin aslı başka bir soru soracaktım çünkü bundan önce sorduğum soruya gerçekten çok saçma ve sinir bozucu cevaplar geldi. Fakat en nihayetinde bir kaç kişiden de istek geldiği için evet soruya geçebilirim...
  17. HestiaKnife

3 Kedi 3 Fareyi... Zeki misin? Buyur o zaman :)

Helal olsun bee... sonunda... mantıklı cevaplayan biri! Fakat ne yazıkki cevabın yanlış :') İşin aslı soru gerçekten zor ve başta bende 3 kedi bulmuştum fakat düşününce cevabın 4 kedi olduğu anlaşılıyor. Şimdi bakarsak 3 Kedi 3 Fareyi 3 Dakikada yakalıyor. Doğru orantılı devam ettirirsek kedi...
  18. HestiaKnife

En sevdiğiniz film?

-Astroboy -Köfte Yağmuru -Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? -Koe no Katachi
  19. HestiaKnife

Maalesef ki senin kedin değil. Belkide yapabileceğine inandığım tek kişisin forumda ;) Hmm.. peekii.. hayatında başarılar! (Kaç kedi yakalar'ın cevabını nasıl 100 dakika buldun hayretler içindeyim.) Peki bunun konuyla ne alakası var?
  20. HestiaKnife

Forumda zeka soruları paylaşan gördükten sonra aklıma eski bir anım geldi. Bir zamanlar artık hiç değişmeye sürekli aynı olan türkçe zeka sorularından bıkmıştım ve zeka sorusu arıyordum. Lise 1 döneminde matematik öğretmenimizle zeka sorusu kapışması yapmışlığımız bile var. En nihayetinde de...
  21. HestiaKnife

Hangisi daha yüksek ?

+1 bende öyle düşündüm.
  22. HestiaKnife

En kötü espiriyi kim yapacak?

Kahretsin.. demin saçlarımı tarıyordum yine mermi bitti :( Bir de gençler ya japon yapıştırıcısı aldım yapıştırcak japon bulamıyorum yardım edebilecek var mı?
  23. HestiaKnife

Gündoğumu vs Günbatımı

Günbatımı. Fakat gökyüzünün her halini çokça severim ^^
  24. HestiaKnife

BERKAY İS BACK!

Hoşdönmüşsün :) ne yazacağımı bilemedim fakat... ;)
  25. HestiaKnife

Öneri

MMoRPG'de Ragnarok Online 2 bana çocukluğumu yaşatmıştır. Beğenmedin Riders of Icarus en son oynadığım ve en güzel mmorpg oyundur. (Son cümle şahsi görüş bildirmektedir.)