Arama sonuçlarınız

1. HestiaKnife

Anime Çizimi Denemeleri

Çizim deniyorum
  2. HestiaKnife

EN SEVDIĞIM ZEKA SORUSU! GERÇEK KALİTE!

Öncelikle herkese selamlar... bu gün en sevdiğim zeka sorusunu sormaya karar verdim. İşin aslı başka bir soru soracaktım çünkü bundan önce sorduğum soruya gerçekten çok saçma ve sinir bozucu cevaplar geldi. Fakat en nihayetinde bir kaç kişiden de istek geldiği için evet soruya geçebilirim...
  3. HestiaKnife

3 Kedi 3 Fareyi... Zeki misin? Buyur o zaman :)

Forumda zeka soruları paylaşan gördükten sonra aklıma eski bir anım geldi. Bir zamanlar artık hiç değişmeye sürekli aynı olan türkçe zeka sorularından bıkmıştım ve zeka sorusu arıyordum. Lise 1 döneminde matematik öğretmenimizle zeka sorusu kapışması yapmışlığımız bile var. En nihayetinde de...
  4. HestiaKnife

Edebiyat ve Sanat Reklamı?

Öncelikle herkese selamlağ... biliyorum uzun süredir burda değildim ve halen daha konuyu doğru yerde mi açtım emin değilim şayet yanlış yerdeyse en büyük özürlerimi sunuyorum. İşin aslı prim yapmak gibi bir amacım da yok. Asıl konuya gelicem kız kardeşimin doğum gününe özel olarak annem onun...
  5. HestiaKnife

Hikayesi Çok Sağlam Oyun [Video Çekeceğim :3]

Bana bir oyun söyleyin hikayesi çok çok güzel olsun. Grafikler vb. ögeler umrumda değil. Ib bitirip ağlamış bir insanım. Kendimi Maids of Farewell Heights bitirdikten sonra odamda güneşe bakarken buldum. Yeni youtube kanalı açtım ve hep aklımdan keşke bu iki oyunu oynarken videosunu çekseydim o...
  6. HestiaKnife

pR# Hatırlatma Alarmı!

Bundan yaklaşık 1 yıl önce bir projeye başlamıştım.. başlangıçta gerçekten basit gözüken bir projeydi yapmak uzun süreceği için acele etmeye çalışıyordum. Sonuçta proje bir minecraft dizisiydi.. yani ne olabilirdi ki? Ve en nihayetinde fark etmiştim.. bilgisayarımın yetersizliğinden dolayı...
  7. HestiaKnife

Rol yapabilir misin? Kuron Aslim Seni Arıyor!

Gençler, yaşlılar, yaşlı olupta yaşını kabul etmeyenler kısaca hepiniz hoşgeldiniz! Öncelikle başlıktan anlayabileceğiniz üzere ToS (Town of Salem) Parody'si yapmaya karar verdim. İşin aslı oldukça eğlenceli olacağını düşündüm ve bir kaç hazırlığa başladım. Fakat elimde yeterli kişi şu anlık...
  8. HestiaKnife

Oyun Önerileriniz ve İndirimler...

Öncelikle konu yanlış yerdeyse kusuruma bakmayın hâlen daha forumun bu haline alışamadım :) Her neyse asıl konu şu anda oynuyacak oyun aramam. Yeterince oyunum var. Neredeyse hiç sıkılmıyorum fakat stoğum fazla dayanmayacak gibi :) bu nedenle sizlere bir kaç sorum var; Öncelikle H1Z1: King of...
  9. HestiaKnife

Dev C++

C++ programlama yazılımının dilini öğrenmeye başladım. Önerdiğiniz bir kaç kitap var mı? Mümkünse türkçe olsun, ingilizce olsada pek sıkıntı değil. Aynı zamanda fiyatı da uygun olsun 35TL üstü bütçem şu anlık uygun değil de :D ha tabi 100TL'lik çok çok iyi bir tane var diyorsanız siz yazın ben...
  10. HestiaKnife

Town of Salem Canlı Yayını w/Luna

Yakında yayın yapacağız katılmak isteyen varsa buyursun; https://www.twitch.tv/aslimkuron Çeşitli oyunlar oynuyacağız fakat Town of Salem ile başlamaya karar verdik :3
  11. HestiaKnife

Robocraft nedir? Robocraftta Neler yapılır?

Canınız mı sıkıldı? Yaratıcılığınızı kullanarak bir aksiyona mı girmek istiyorsunuz? Yada artık diğer küpten yapılma oyunlar canınızı mı sıkıyor? O zaman sizi Robocraft'a davet ediyoruz! Öncelikle oyunu tanıtmadan önce bir kaç şeye değineyim; *Eğer oyun ile ilgili sıkıntınız varsa...
  12. HestiaKnife

Windows Update Yardım

Herkese merhabalar, arkadaşımın bilgisayarı ile ilgili bir sorun ile geldim ve yardımınızı istiyorum. Bir oyuna girmeye çalıştığımızda hata veriyordu çözümü ise Windows Update'nin güncel olmasıymış. Windows update'i çalıştırdığımızda hata veriyordu: O hatanın çözümü ise Windows Update'yi...
  13. HestiaKnife

Geri döndüm YEEEY!

Öncelikle herkese tekrardan selamlar, ben forumun epey eski üyelerinden Hestia Yon-Sen Valliere! Eminim beni hatırlayanınız vardır? Sanırım belki? Yok mu? Hadi ama vardır vardır. Uzun bir kafa dinleme arasından sonra foruma geri döndüm. Zaten az da olsa giriyordum bazı konulara mesaj yazıyordum...
  14. HestiaKnife

Abone Olur musun? Hayırsız bir iş için lazım..

https://www.youtube.com/channel/UCGzWsU37syEjnqEiw23w8Bg
  15. HestiaKnife

İnternet Önerisi

Gençler Upload hızı yüksek olan bir pakete/internete geçmek istiyorum. Şu anda TTnet sınırsız internet gibi bir şey kullanıyordum. Aylık 50 TL ödüyorum AKK'nı geçmeden hızı; İndirme hızım bana oldukça yetiyor fazla bile bu nedenle aradığım internet; 6-7Mbit indirme hızı 2-4Mbit yükleme hızı...
  16. HestiaKnife

Steam Canlı Yayın xd

Steamde canlı yayın yapıyorum geliniz buyrunuz.. http://steamcommunity.com/profiles/76561198168366108/
  17. HestiaKnife

Disgaea!?

İyi seyirler :P biliyorum 16-bitten gözleriniz kanıyacak xD
  18. HestiaKnife

Ghost in the what!?

İyi seyirler :3
  19. HestiaKnife

PcKopat Robotlar!

Youtube kanalımızın ilk oyun videosu yayınlandı! İyi seyirler :3
  20. HestiaKnife

My Channel (Hestianın SESI! OMG!)

Yeni kanal kurdum hayırlı uğurlu olsun burda uzun uzun yazmıyacağım ilk fidyomda zaten yaşadığım durumları anlattım.. hadi iyi seyirler :3 https://www.youtube.com/channel/UC3AKjGV3kuAoUIh6dqoavlw
  21. HestiaKnife

Hangi Savaşı Seçmeli ¿

Selam gençlik! Bu gün hazırlayacağım bir tarih videosunda hangi savaşı seçmem gerektiğinde kararsız kaldığım için size danışma kararı aldım. Video sesli ve eğlenceli olacak yani elimden geldiğince güzel yapmaya çalışacağım. Sizden istediğim MS. 900-1700 yılları arasında geçen en sevdiğiniz...
  22. HestiaKnife

Yey! Yine ben?! Herneyse Dublajlar ile ilgileniyorsan tıkla yeter ^.^

Herkese merhabalar, merhabalar! Uzun süredir forumda yoktum. Bunun belirli bir nedeni yok. Gerçi olmadığımı farkedenin de olduğunu sanmıyorum :P Herneyse! Bir dublaj grubu kuruyorum. Basitçe animeler olsun oyunlar olsun çeşitli komik animasyonlar olsun bunları türkçe bir şekilde dublaj...
  23. HestiaKnife

Builder Alımı + pR Ufak Tefek Gelişmeler :I

Project Rophus ekibi olarak büyük bir sıkıntı içindeyiz ki bu da bu dizinin çıkacağı zamanı uzatan bir sıkıntı. Şu anlık diziyi çekmemek için kalan tek şey buildler. Ki bilin bakalım build için ne gerekiyor? Evet doğru tahmin ettiniz builder! Artık gerçekten çok ihtiyacımız var. @AhmetAlperen...
  24. HestiaKnife

pR'ta büyük sıkıntılar! (Yöneticiler Baksın Lütfen!)

En son builder alımı yaptığımızda @BlackWidow isimli dümbelek builder alımı olurken servere girip bütün serverdeki uğraşları heba etmiş bulunmaktadır! Projemiz sırf bu arkadaş yüzünden gecikme durumna girmiş bile olabilir. Şu anda serveri @AhmetAlperen kurtarmaya çalışıyor. Fakat yaptığı Aziz...
  25. HestiaKnife

pR (Project Rophus)'ta Yenilikler!

Herkese hayırlı ve güzel ramazanlar. Bildiğiniz üzere Rophus isimli bir minecraft dizisi çekmek için hazırlık içindeyiz. Bu gün çekeceğimiz dizi hakkındaki gelişmeler ile sizinleyiz. Şayet bu durumu bilmiyorsanız bakmanızı öneririz...