Arama sonuçlarınız

1. havalipislik

RisenCraft 1.8 EmekSkyBlock Açıldı !!! Açılışa Özel Dc Sunucumuzda Vip Çekilişi

https://discord..gg/uRy6h4guRy6h4g 1 noktayı silin
  2. havalipislik

bu akşam açılıyor discord sunucumuzda vip çekilişi olacak sizide bekleriz
  3. havalipislik

Biz Kimiz ? sizi eğlendirmek için bir araya gelmiş profesyonel bir ekibiz. Daha önceki sunucu deneyimlerimizi birleştirip size eşsiz bir oyun zevki tattıracağız. Neden Biz ? Çünkü 7/24 Kesintisiz Hizmet Ve Lagsız Bir Oyun Keyfi SUNUYORUZ! Sunucu Özelliklerimiz Intel® Xeon® E5-2630 4xCPU...
  4. havalipislik

bitti

biraz geç kaldın dostum alım yapıldı
  5. havalipislik

RisenCraft Açıldı !

teşekkür ederiz sunucuyu bakıma aldık Emekskyblock a dönüyoruz sunucu için özel tasarım yapıcaz :)
  6. havalipislik

bitti

.
  7. havalipislik

bitti

DC: ElRich#0944 Sunucu İp: RisenCraft.Batihost.Net iYİ FORUMLAR.
  8. havalipislik

Risen Craft Rehber,Reklamcı Alımları

RisenCraft Yetkili Alımları Rehber 2x +1x(denemeRehber) Reklamcı 3x(Reklamcılara Sitemiz Üzerinden Her Hafta Kredi Verilir Bu Kredilerle VİP Alabilirsiniz) Youtuber ∞x (500 ABONE üzeri tüm youtuberlara video başı izlenmeye göre kredi verilir) REHBER Başvuru Formu: 1-)İsim 2-)Yaş 3-)Kaç yıldır...
  9. havalipislik

RisenCraft Açıldı !

a
  10. havalipislik

.

discorddan bana ulaşın ElRich#0944
  11. havalipislik

.

.
  12. havalipislik

Konu Kilit

.
  13. havalipislik

Konu Kilit

.
  14. havalipislik

Op Sky Block Sunucusuna pluginer alımı

Arkadaşlar bugün bir sunucu aldım bana pluginer lazım pluginleri editliyecek gönüllü sunucuda pluginer yetkisi vericem dc: ElRich#0944 Tg: Elrichv1
  15. havalipislik

Konu Kilit

sen adamsın biliymusun :D
  16. havalipislik

Konu Kilit

lan para alamıyom senin yüzünden ben fakirim sana lazım değil kapa şunu :(
  17. havalipislik

Hayatta kalma sunucusuna ekip arıyorum.

Merhabalar Sunucu Yetkili Forumunu Doldurdum Geri Bildiriminizi Bekliyorum DC: ElRich#0944
  18. havalipislik

Joker Türk Emek Skyblock Ekibini Kuruyor ÜCRETLİ SUNUCU!

İsmin:Cemal Yaşın:17 Oyun Nickin:ElRich İstediğin Yetki:Moderatör Bilgin,Tecrüben: 2 sunucu açtım bir sürü sunucuda yetki aldım.Anlık plugin bozulmalarına müdahale edebilirim Neden Biz: bilgimi ve tecrübemi sizinle paylaşmak istediğim için Sunucumuza Bağışda Bulunabilirmisin? : Bulunabilirim...