Arama sonuçlarınız

1. Rookies

MineStand PVP {Seviye | Dereceli Lig| Kombo | Ücretsiz Mc Premium} BETA AÇILDI!

Bu mesajınızla bizim konunun ne alakası var ? @Bl4ckerror ile sorununuz var ise özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz.
  2. Rookies

Sunucumuz yakında tekrar açılacak ve sürekli yeni özellikler eklenecek . Sadece Pvp ile yetinmeyeceğiz yakında daha yenilikçi sunucular ile sizlerle birlikte olacağız. Gelişmeleri takip etmek için Discord grubumuza gelebilirsiniz.
  3. Rookies

Skript isim yerine uuid gözükmesi

message "&m------------&r &6En çok aktif olanlar&r &m------------" loop {_high.to.low.list::*}: add 1 to {_result} set {_player} to "%loop-value%" parsed as offlineplayer send "&b%loop-value%&7: &e%{hour::%loop-value%}%...
  4. Rookies

MineStand Discord Grubu [Her Gün Steam Random Key Paylaşıyoruz]

37 Adet Emoji eklendi. Müzik Botu ayarlandı. 7 / 24 Aktif Müzik çalıyor. Üye sayımız 45'e ulaştı. Sunucumuz yakında açılıyor...
  5. Rookies

Sunucudaki anti hile sistemi tek bir clienti engellemek için yapılmamıştır Hile nin mantığına göre hileyi engelliyor farklı clientler kullanılması anti hileyi atlatamaz. Çok gereksiz ve alakasız kelimeler kullanıyorsunuz "ezilmeye hazır olun " anlıyorum... cevap vermenize gerek yok.
  6. Rookies

Server'im de Oyunculardan Düşen Kafaları Kaldıramıyorum! Lütfen Yardım Edin!

Sunucunuzda kafa düşüren bir skript olabilir , skriptleri gösterebilirsen nereyi silmen gerektiği hakkında yardımcı olabilirim. Skript değil ise PlayerHead veya Head isimli bir plugin var ise silebilirsiniz.
  7. Rookies

AAC lagtan öldürüyor.

Büyük ihtimalle Leak kulanıyorsunuz bu başlı başına bi sorun zaten. Ben satın aldım ve kullandım , sunucuya zarar verebilecek sorunlar yarattığını görmedim. ancak aac ' yi kullanmanızı önermiyorum.
  8. Rookies

Sunucudaki anti hile sistemi tek bir clienti engellemek için yapılmamıştır Hile nin mantığına göre hileyi engelliyor farklı clientler kullanılması anti hileyi atlatamaz.
  9. Rookies

Önerinizi dikkate aldık teşşekür ederiz. Çekilişe Katılmak İçin 20:00 ' da Sunucumuzda online olmanız yeterlidir. Bugün 06.08.2017
  10. Rookies

[İstek]Belirli Kill Sayısına Ulaşınca Hediye Vericek Skript

on death of player: attacker is player add 1 to {öldürme.%attacker%} if {öldürme.%attacker%} = 15: send "&8[&bServer&8] &8: &7Tebrikler 15 öldürmeye ulaştınız" chance of 10%: give 1 of chainmail leggings to attacker send "&8[&bServer&8] &8...
  11. Rookies

youtube serisi çekecek arkadas arıyorum :)

Buradan konuşmak gerekiyor Size yardımcı olurum neler yapabileceğiniz hakkında.
  12. Rookies

Benim Kanalım var ancak kanalımda yaptığım Skriptleri tanıtmak amacıyla kullanıyorum. Kanalıma ulaşmak için buraya tıklayın.
  13. Rookies

Efsane olmasına bir şey demedim Yeni açılmış bir youtube kanalı için uygun bir seri değil.
  14. Rookies

Survival serisi bu devirde kaldımı bilmiyorum :=) ayrıca üst üste video atıyorsun tavsiye etmiyorum , Mikrofonu değiştirmeniz gerekyior , Survival serisi biraz sıkıcı olur 2 3 kişi ile çekersen daha iyi olur ancak Yen bir youtube kanalındaki survival serisi pek izlenmez . Skype gelebilirseniz...
  15. Rookies

goo.gl/gstFRs Discord linki yenilendi Discord Grubumuzun Konusuna ulaşmak için buraya tıklayın. Mağazada Steam random key - minecraft premium ve birçok oyun var Oyuncular oyun parası ile istediği oyunu satın alabilecek satın alınca Yetkililerin sipariş menüsüne oyuncunun bilgileri gider ve...
  16. Rookies

Merhaba millet! Bugün sizlere Discord grubumuzu tanıtacağım. Discord grubumuz 27.07.2017 tarihinde kurulmuş olup 45 Üye den oluşmaktadır. Durma sende bizim aramıza katıl. Davet Adresi = goo.gl/gstFRs Discord grubumuzda her gün steam Random Key paylaşılmaktadır. Sunucumuzda birçok...
  17. Rookies

[ISTEK] Execute Server Command'a Şans Eklemek Mümkünmü?

Arkadaş yazmış ancak bunu soracak biri tab atmaktan anlamayabilir :D on break of lapis ore: chance of 1%: execute server command "/adminkredi ekle %player% 1" konsol komutu yerine Kredinin değeri ne ise örnek {kredi.%player%} add 1 to {kredi.%player%} ile yapabilirsiniz on break of...
  18. Rookies

Yorumun için teşşekür ederim sunucumuz her geçen gün gelişmeye devam ediyor.Sizlerin desteği ile en yakın zamanda açacağız.
  19. Rookies

[TANITIM] SUPERGUILDS - "Türk yapımı LONCA eklentisi!" (TÜRKİYE'YE ÖZEL İNDİRİM!)

Yapımcısı zaten sızdırıldığını biliyor ancak Spigottan satın almayan biri Sunucu açarssa bunu mutlaka yapımcı farkedecektir :=) .
  20. Rookies

Nitrado (Türkiye) Hakkında...

Yeni Türk Firmaları açılınca zaten çoğu kişi Nitrado yu kullanmamaya başladı fiyatları diğer firmalara göre pahalı.Zaten bu zamanda nitradodan sunucu açanları mobil ödemenin kapanmasının etkileyeceğini sanmıyorum.
  21. Rookies

Mağaza Sistemi Bitti.[✔] Oyuncular mağazadan oyun aldığında Adminlerin sipariş paneline detaylı bilgiler aktarılıyor. Oyuncular sorunsuz bir şekilde mağazadan oyun parası ile oyun alabiliyor. Göze hitab eden gui sistemi tasarlandı. Texture Pack ' e Özel Logo lar eklendi Mağaza Mağaza Oyun...
  22. Rookies

[TANITIM] SUPERGUILDS - "Türk yapımı LONCA eklentisi!" (TÜRKİYE'YE ÖZEL İNDİRİM!)

Eklenti ilk çıktığına bu halini alacağını düşünmemiştim güncellemeler ile eklentiyi bayağı geliştiriyorsun .Her güncellemesi ile sizi şaşırtacak bir eklenti Bu eklentinin alanında en iyisi olduğunu düşünüyorum yeni güncellemeleri bekliyorum başarılar.
  23. Rookies

Sunucu şu an açık değil. Gerekli güncellemeler ' den sonra sunucu açılacaktır.
  24. Rookies

MC.PIXELNW.COM | OPSKYBLOCK,OPFACTİONS,SURVİVAL,CREATİVE,ARENAPVP +3 OYUN | 1.8.X

Konu tasarımı düzelmiş ancak Bannerler çok kötü O Renkler :/ ,konu tasarımını tamamen bozuyor farklı bir banner yapmanız gerekiyor :( Konu Tasarımı = 7 / 10
  25. Rookies

Bilgisayarı Açtığınızda İlk Yaptığınız Şey

Sol Elimi w,a,s,d ye atarım sonra skype , Discord , steam çalıştırırım .