Arama sonuçlarınız

1. Rookies

MineStand Discord Grubu [Her Gün Steam Random Key Paylaşıyoruz]

Merhaba millet! Bugün sizlere Discord grubumuzu tanıtacağım. Discord grubumuz 27.07.2017 tarihinde kurulmuş olup 45 Üye den oluşmaktadır. Durma sende bizim aramıza katıl. Davet Adresi = goo.gl/gstFRs Discord grubumuzda her gün steam Random Key paylaşılmaktadır. Sunucumuzda birçok...
  2. Rookies

MineStand PVP {Seviye | Dereceli Lig| Kombo | Ücretsiz Mc Premium} BETA AÇILDI!

Merhaba millet! Bugün sizlere Türkiye'de ilklere imza atacak ve tam gaz bir şekilde gelişmeye devam edecek olan MineStand'ı sunuyoruz. Bu sunucu o kadar şaşırtıcı ki serüvene katıldığınız an "Vay canına!", "İnanılmaz.!" demekten buz keseceksiniz. Türkiye'de bu zamana kadar istenilenler belki de...
  3. Rookies

[Skript] Efsun V1 [Zehir , Hız , Can Çalma ,vb]

8 Efsun dan oluşmaktadır. Başarma yakma oranları kolaylıkla ayarlanabilir. Başarma yakma sesleri kolaylıkla ayarlanabilir. Versiyon = BetaV1 Gui desteği eklenecek Yeni efsunlar eklenecek Zehir Efsunu , Hız Efsunu , Zıplama Efsunu gibi Efsun başarma mesajı. [Title] Efsun yakma mesajı...
  4. Rookies

KİLİT

MİNESTAND SKYPE GRUBU TANITIM `Minestand skype grubu minecreaft hakkında yardımlaşma ve tartışma grubudur . Grupta minecreaft hakkında öğrenmek istediklerinizi gruptakilere sorabilir , oyun arkadaşı arıyorsanız oyun arkadaşı bulabilir ve herhangi bir oyun hakkında sohbet edebilirsiniz ...
  5. Rookies

konu kaldırılsın

Konu kaldırılsın
  6. Rookies

Minecraft Premium ve 5 Adet Steam Random Key Çekilişi

Merhabalar Forumun değerli üyeleri Minecraft Facebook sayfam ile uğraşıyorum ve sayfamın yeniden canlanması için bir etkinlik yapıyorum. Çekiliş 10.01.2017 tarihinde canlı yayında çekilecektir. Çekilişin son gügüne kadar çekilişe katılabilirsiniz. Çekiliş Koşullarını Ve Çekilişe Katılmak...
  7. Rookies

KİLİT

....................
  8. Rookies

oyunbaz.network | Kendi minigamesinizi yaratın! [ÖDÜLLÜ YARIŞMA]

Merhabalar, değerli forum üyeleri; Bugün hem yarışma düzenlemek, hemde sunucumuzu sizlerin fikirleriyle geliştirmek için karşınızdayım. Oluşturduğunuz minigame fikirlerini, özel mesaj yolu ile etiketlenen kişiye bildirirseniz, sizinde aşağıdaki ödüllerden birisini kazanma şansınız olabilir...
  9. Rookies

[Sk]Smart Pickaxe [Market Destekli]

Maden Parası İle Kazmanızı Geliştir Kazdığınız Blok Sayısını Gösterir. AutoSell Skripti Enes Özgür Gögmen @Krieger08 @KoseKoyun @Emrsmsk @Blueyescat @CeapLinCess @_Randy1_ @afesraca
  10. Rookies

[SK] Autosell-OtoSat [GUİ Destekli]

GUİ Desteklidir 4 Katagoriden Oluşmaktadır Ücretli Olarak Satmayı Düşünüyordum Vazgeçtim. Ana Menü Madenler Maden Cevherleri Odun Bölümü Tarım Bölümü Açma Kapama Mesajı Satış Mesajı Skript, SkQuery Efsun Smart Pickaxe Discord HypnosOG#8882 Krieger08'e Teşşekür Ederim...
  11. Rookies

Skript Hatası !

.........................
  12. Rookies

Spigot 1.8.8 Plugin Yüklenmeme Hatası

Serverimin Sürümü 1.8.8 Spigot servere plugin yüklüyorum ftp den reload çekiyorum serverde iken pl yazıyorum pl listesine eklenmemiş ve komutlarını uyguluyorum ama yanıt vermiyor yüklediğim pluginler citizens , command npc , mythic mobs bu pluginleri yüklüyorum ama olmuyora sürümleri...
  13. Rookies

Nitrado | 2016 Yaz etkinliği -- Grup Arayışı

Beyler nitrado 2016 yaz etkinliği yapıyor labirent filmnden esinlenmiş olan bu etkinlik bayağı zor Grup halinde etknilikte başarılı olmak daha kolay amaç her labirentteki bossları öldürüp hangi bosstan kapıyı açacak anahtarın düşeceğini bilmemiyoruz bu yüzden her labirentin numaraları var...
  14. Rookies

ProQuest | Görev Plugini | Spigot Yardım !

Spigottan Bu Plugini Almayı Düşünüyorum Bu Plugini Kulanabilen Varmı Ben Sayfasına Baktımda Pek Anlayamadım Bu plugini kulanabilen veya yardımcı olabilecek bana mesaj atabilirmi Spigot Linki Skype kralbenimss
  15. Rookies

Gui Skript Hatası. !

2 Tane Menü Oluşturuyorum bir menünün içine item bırakıyorum o iteme diğer menünün açma kodunu yazıyorum ama ona tıkladığında diğer menü açılmıyor format slot 0 of player with iron pickaxe named "&aDeneme" to close then run [make player execute command "menü2"]
  16. Rookies

Smash Heroes | Türkiye Serveri

Smash Heroes in Türkiye Serveri Olsaydı Oyuncular Oynarmıydı ? Smash Heroes Hakkında Türkçe Konunu yeri doğrumu bilmiyorum yanlış ise lütfen yetkililer gerekli yere atsın.
  17. Rookies

Scrolling News | Tanıtım 2 | Spigot Premium

1.8.X - 1.9.X Sürümlerinde Çalışır. Sunucuda Olan Yenilikleri Bildirmek İçin Kulanılabilir Sunucuda Olan Eventleri Bildirmek İçin Kulanılabilir Vip Alımları İçin İletişim Adresleri Yazılabilir Peki Action Bar ve Deluxe Chat Yerine neden Scrooling News Scrooling News te Yazının Gelme Efekti Var...
  18. Rookies

Item Holo | Tanıtım 1 | Spigot Premium

3D Modu Sadece 1.8 de Çalışır Optifine Modunda 3D Çalışmayabilir 3D Nin Çalışması İçin ProtocolLib Plugini Yüklenmelidir Hologram Yazıları Her zaman Vardır. MoneyMobs MobMoney QuickShop ecoDrop İlerleyen Sürümlerde Uyumlu Olduğu Pluginler Artacakmış. tr (ABD) zh_tw (Tayvan,Hongkong) zh_cn...
  19. Rookies

Skripter Alımı.

şu an yapımı devam eden Yarı rpg yarı faction sunucum için skripter arıyorum Serveri geliştirebilecek yardımcı olabiliecek bilgiye sahip ise üst yetkili kadrosuna alınabilir Kadrosuna Alınabilir. Skype: Yaş: min:+15 server detay ve alım için skype:kralbenimss +
  20. Rookies

Chestcommands Perm Verme

command kısmına manuaddp %player% perm.perm yazıyorum ama o permi vermiyor nasıl düzeltebilirim Pardon Sorun çözülmüştür {player} yaptım düzeldi
  21. Rookies

Skript Hata Yardım

2 Tane error veriyor verimli çalışmıyor çalışmayan yer oyuncu ilk girdiğinde perm vermiyor command /kt: trigger: execute console command "/manudelp %player% chestcommands.open.karektrss.yml" execute console command "/manuadd %player% Savasci" command /kt2: trigger...
  22. Rookies

ChestCommand 2 Komut Ekleme

Chest command ta bir menü oluşturdum o rda 1 kazma var ona tıklayınca 2 komutun birden çalışmasıın istiyorum denedim ama olmadı bu yapılabilirmi.. veya yapılamıyorsa bana 2 komutu nasıl 1 komuta yapabilirm skript ile mesela home komutu ile money komutu örnek verdim a yazınca hem money hemde...
  23. Rookies

Essentials Kit Sorunu

Essentials ta kit leri kaldırmak isityorum kits diye bir plugin yükledim kitlerin ordan gelmesini istiyorum ama essentials ın kit komutu ile bu çakışıyor essentials ın kit komutunu nasıl engeleyebilirim yardım ltüfen . Bilen Yokmu ya
  24. Rookies

Enchant To many items

To many items te yaptığımız enchant ların serverde çalışması için hangi plugin yükelmemiz lazım to many items te bir kazmaya verimlilik 8 filan veriyorum tıkladığımda hata veriyor gelmiyor bunun çalışması için bir plugin vardı bilen varsa lütfen yazsın yardm lütfen +
  25. Rookies

Chatte Op tag ını kaldırmak

Op olunca op tagı geliyor ve kendimi kurucu grubuna eklediğimde op tagı gitmiyor - tüm grupları denedim ama op tagı gitmiyor nasıl çözebilirim.