Arama sonuçlarınız

1. AhmetAlperen

600x600 Şehir yapıyorum.

Merhaba ben Alperen :) Canım sıkıldığından yabancı bir serverde Modern bir şehir yapıyorum. Yardım etmek isteyenler Skype'dan bana ulaşabilirler.
  2. AhmetAlperen

Shadium | Modern Havalimanı PROJESI

Shadium ekibi olarak Modern havalimanı projesi düşünüyoruz. Isim olarak ShadiumAIRPort'a karar verdik. PMC; http://www.planetminecraft.com/project/shadium-modern-airport-project/ EKIP -------------------------------------- ILERLEME %20 --------------------------------------- Fotoğraflar (GIF...
  3. AhmetAlperen

Resource Pack Zorunluluğu |ISTEK PL|

Bir sunucuda görmüştüm eğer resource pack yüklenmemişse oyundan atıyordu bu plugin in adını bilen birisi varmı? :) Şimdiden teşekkürler :)
  4. AhmetAlperen

|SK ISTEK| Oyuncunun yazdığı yazıyı farklı göstermek

Öncelikle Merhaba Açacağımız Towny - MMO tarzı sunucumuz için bir skript e ihtiyacımız var. Skript şöyle olacak; 10.Level de oyuncular konuşabilecek. Perm ayarlayabilirseniz seviniriz :) Bu yüzden yazan oyuncuların yazdıkları yazılar (10 levelden az ) bizim ayarladığımız yazılar çıkacak örnek...
  5. AhmetAlperen

Marina Joyce TEORILERI | BILGI TOZU [YOUTUBE]

Marina Joyce TEORILERI Adlı videomu buradada paylaşmak istedim :) Minecraft TV Adlı alan vardı fakat bu videoyu oraya koyarsam uyarı alırım korkusuyla buraya açtım yanlış yere açtıysam bildiriniz ;) * Teoriler @Karamet Adlı Kardeşimin Teorisidir Hoşuma gittiği için v Videoya dönüştürüp...
  6. AhmetAlperen

Youtube Kanal adı önerisi?? [ Birini seç :) ]

Evet arkadaşlar :) Açacağım kanal için isim arıyordum buldum fakat birini seçmenizi istiyorum :) Yada sizde önerebilirsiniz;
  7. AhmetAlperen

|YARDIM|Adventure Map için gamemode engelleyici [Komut Bloğu ile]

Merhaba saygı değer forum üyeleri! Şuanda yaptığım adventure map için gamemode engelleyici bir sistem yapmanızı istiyorum internette oldukça var fakat ben yazılı şekilde göremedim yazmasını istediğim yazı; /tellraw @p ["",{"text":"[!] ","color":"white","bold":true},{"text":"HILE YAPMA...
  8. AhmetAlperen

AhmetAlperen I|I BuildBattle Plug-in Paketi [1.8] Konuyu yeniden açtım!

Evet Başlıktada Gördüğünüz gibi Size Build Battle Plugin Paketimi Sunuyorum. Önemli: Sadece Spigot Uyumludur(1.8) Craftbukkit'de hata çıkabilir. Bilgi ve Pluginler 22 tane Plugin var. Listesi Biraz Uzun Kusura Bakmayın. *-* her şey Ayarlı Essentials Warp bile Siz sadece gereken yerleri...
  9. AhmetAlperen

[pR] Dizi haritası için Deneyimli Mimar !*! (ProjectRophus)

Merhaba Forum Halkı! Bugün pR için Mimar ihtiyacı olduğu için bu konu açıldı. Normalde @HestiaKnife açıcaktı fakat yasaklandığı ve Buildlerle ben ilgilendiğim için ben açıyorum. Bugün yaşadığımız tatsız bir olaydan sonra bir ekip arkadaşı arıyoruz. Form ; Isim* Skype adresiniz* Kullanıcı...
  10. AhmetAlperen

1.7 MINECRAFT SURUMLERINE GIRINCE CRASH ALIYORUM BAKIN LÜTFEN!!!

Evet minecraft a giriyorum 1.7 sürümlerinde oyuna girince direk atıyor. YARDIM EDIN LÜTFEN ACILL!! KOD ; ---- Minecraft Crash Report ---- // Ouch. That hurt :( Time: 25.06.2016 14:02 Description: Ticking screen java.lang.IndexOutOfBoundsException at...
  11. AhmetAlperen

[MAC OS X]Minecraft 1.7.2 de Bir server ve ya Bir Dünyaya girince çöküyor

Merhabalar Ben Mac OS X kullanıcısıyım şuanda MİNECRAFT LAUNCHER 1.6.61 Sürümünü kullanıyorum ve işte kod her girişimde çöküyor.Server veya Dünya yardım lütfen!!!! KOD ---- Minecraft Crash Report ---- // Shall we play a game? Time: 19.05.2016 20:56 Description: Ticking screen...
  12. AhmetAlperen

Creative Plug-In paketi için istekleriniz

Yeni bir paket çıkarıyorum Bu 2.si oluyor (diğeri BuildBattle) Creative plugin paketi yapacağım (gayet sağlam bir paket) Eklememi istediğiniz ek fonksiyonları yazabilirsiniz Paket adı PlotACreative Eğer yoğun istek gelirse Akademi plugin paketi geliyor
  13. AhmetAlperen

Yaratıcı sunucudaki sarı yazı plugini

Sunucuda oynayan bilir sarı yazı diye bir sistem var hem itemleri temizliyor hem redstone sistemlerini durduruyor
  14. AhmetAlperen

RailCrane --- AhmetAlperen's Schematic's ---

Evet Dostlarım Bu Konumda Yeni başlamış olduğum schematiclerimi sizlerle paylaşacağım. Genellikle hepsi araç olacak (Uçak,Gemi,Vinç,Araba,Tır vs.) O zaman Başlayalım Rail Crane --- Ray Vinci FOTOĞRAFLAR Linkler VirusTotal eklenene kadar link silinecektir. VirusTotal a gerek duymadım...
  15. AhmetAlperen

Özelliklerim burda * Serveriniz için yararlı olabilirim !-!

Adım A.Alperen 14 Yaşındayım Fakat bana göre yaşın önemi yok. 3-4 Yıldır Minecraft oynuyorum Premium hesabımı ise 2013'ün (Nisan ayıydı sanırım) Aldım. Buildim iyidir (Genellikle Modern) Forumumuzun Sunucusundada oynuyorum belki tanırsınız. Plugin Bilgim var (%90) Plugin Editliyebilirim fakat...
  16. AhmetAlperen

+16 Yaş sınırı,2 Adet Sağlam Mimar Alımı

+16 yaşdan büyük 2 adet Sağlam Mimar alınacaktır,Bilginize. Skype:AALPERENGUVEN Bekliyorum...
  17. AhmetAlperen

PROJE İPTAL

Baylar,Bayanlar yeni açılacak Clash of Clans temalı serverimizde sizi yetkili olarak görmekten mutluluk duyarım :) Rütbeler (Oyuncudan,Yetkililere) Bronz III - II - I Gümüş III - II - I Altın III - II - I Kristal III - II - I Usta III - II - I Şampiyon Efsane Yetkililer GameMaker (Owner)...
  18. AhmetAlperen

Clash of Clans Temalı Serverim için Alımlar

Baştan Söyleyeyim Server Adı ClashFlow Servere 3 çeşit alım olacak, Mimar Pluginer (Parasız olarak yetki karşılığında) Rehber* * ; Sonra alınacaklar Mimarlar için; Ad; Yaş; Skype; WE Bilgin (0/10) Yetki Aldığın server varmı? Yapıların (Medieval olacak) Pluginerler için; Ad; Yaş; Skype...
  19. AhmetAlperen

[İstek] Ender Chestini Koyunca Ortaya yapı çıkması

Arkadaşlar, Bir serverde ender chestini emlak diye bir yerden satın alınca ortaya yapı çıkıyor ona göre ordan alıyorsun bu plugini anlayan veya bilen birisi söyleyebilirmi ?? Ender chesti koyunca yapı çıkıyor
  20. AhmetAlperen

Pluginer Grubu

Evet, Ben bir grup kurmaya karar verdim, Biz Plugin paketleri yapıp satmayı düşünüyorum,5 kişilik bu gruba kendi plugin paketlerimizi yapıp satacağız. Çok bahsettim :D Katılmak için; İsim; Soyisim; Skype; YAŞ Önemli değil. Plugin paketi yaptınmı? Plugin editliyebilrmisin? Türkçeleştirebilirmisin?
  21. AhmetAlperen

Ahmet Alperen [BB] Build Battle Plugin Paketi {1.8}

Evet Başlıktada Gördüğünüz gibi Size Build Battle Plugin Paketimi Sunuyorum. Önemli: Sadece Spigot Uyumludur(1.8) Craftbukkit'de hata çıkabilir. Bilgi ve Pluginler 22 tane Plugin var. Listesi Biraz Uzun Kusura Bakmayın. - - - - her şey Ayarlı Essentials Warp bile Siz sadece gereken...
  22. AhmetAlperen

**Pluginer veya Mimar Alacaklar İçeriye**

Plugin ve Mimarlık bilgim vardır, Plugin Türkçeleştirebilir Editleyebilirim, Mimarlık bilgimde iyidir 9/10 Medieval ve Modern Yapı Konusunda iyiyimdir Almak isteyenlere fotoğraflarımı atacağım. ***_-_-_*** Beni Alacak kimse Yokmu
  23. AhmetAlperen

AhmetAlperen Build Battle Plugin Paketi [1.8]

Evet Başlıktada Gördüğünüz gibi Size Build Battle Plugin Paketimi Sunuyorum. Önemli: Sadece Spigot Uyumludur(1.8) Craftbukkit'de hata çıkabilir. Bilgi ve Pluginler 22 tane Plugin var. Listesi Biraz Uzun Kusura Bakmayın. - - - - her şey Ayarlı Essentials Warp bile Siz sadece gereken...
  24. AhmetAlperen

essentials group manager hatası

Essentials group manager serverimde yüklü ve /manuadd yazınca olmuyor kendime op veriyorum konsoldan hala böyle diyor konsoldaç ıkan hata şeyide bu bukkit.command.CommandException: Unhandled exception executing command 'manload' in plugin GroupManager v2.0 (Phoenix) at...
  25. AhmetAlperen

İstek plugin

Arkadaşlar build akademileri için plugin ismi veya plugin paketi söylermisin? Merak ettimde