Arama sonuçlarınız

1. DragonSurvivalTR

Newleri sevmem ;)

Newleri sevmem ;)
  2. DragonSurvivalTR

Bilmem ama sen galiba kendini new olarak görüyorsun galiba ;)

Bilmem ama sen galiba kendini new olarak görüyorsun galiba ;)
  3. DragonSurvivalTR

Newler profilime gelmesin kasıyor arkadaşlar. Katılım Cumartesi saat 10:09'de anladım :)

Newler profilime gelmesin kasıyor arkadaşlar. Katılım Cumartesi saat 10:09'de anladım :)
  4. DragonSurvivalTR

1.8x ≫ MaviAy.batihost.com ≫ Survival Sunucu ≫ 200 KİŞİLİK SUNUCU

Bu sunucu 20 kişi çekerse yatıp kalkıp dua etsinler bence :)
  5. DragonSurvivalTR

konu kapansın

Sunucuya girdim baktım çööööp tıpkı az önce baktığım 3 sunucu gibi :) Acaba bu sunucuda oynasam mı diye düşünmeyin bile. Kurucu ufak çocuk ve bazı şeyleri bilmiyor :)
  6. DragonSurvivalTR

[AKTİF] Play.SoyluNetwork.Pw | Emek Sunucu - Bize yarını değil, bugün'ü sorun. | 1.8 - 1.12

Konu tasarımı harika, sunucuda harika gibi duruyor. Açıldığında gelip oynayacağım :) Atlantis sistemi hakkında bilgi verir misiniz :)
  7. DragonSurvivalTR

Kağıt ile Para Kazanmak !|MrBerkayWinner

Profilime tıklayarak yaşımı öğrenebilirsin güzel kardeşim.
  8. DragonSurvivalTR

CounterStrike Globaloffensive full edition Oyuna girmiyor

Sanırım laptop. Arkadaşların dediği gibi 32 bit olmasından kaynaklı, bu sorunu çözseniz bile en fazla 30-35 fps alırsınız..
  9. DragonSurvivalTR

Katılım Cumartesi saat 10:09'de anladım :)

Katılım Cumartesi saat 10:09'de anladım :)
  10. DragonSurvivalTR

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

2 3 ayda bir sıfırlamaktansa hard yapın ki sandıklar p4 dolmasın. Bu biraz oyuncuyu düşüşü yaratacaktır tabii ki. Ancak işinize gelmediği için op yapıp 2 ayda bir sıfırlayarak para kazanıyorsunuz.
  11. DragonSurvivalTR

WILD FIRE NETWORK - Orta emek Factions - Rün Sistemi - Sanal Market - LONCA SAVAŞLARI! - İLK GELEN 3 KİŞİ VİP

Senin dandik sunucunda alım var mı yok diyenlerden değilim dostum. O dediğin kitlenin yaşı en fazla 14 yani yaşıtların :) Birine acıma erdemini gösterecek yaşta değilsin daha :)
  12. DragonSurvivalTR

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

Sunucuyu op survival yapıp 2 3 ay sıfırlamak yerine hard yapın ki p4 dolmasın sandıklar ve 1 yıl rahat sıfırlanmasın. Siz para için açıyorsunuz sunucuyu zaten. Sunucudaki kasaları 5 aydırlı düzeltmemiştiniz.
  13. DragonSurvivalTR

Z-TR Survival

Mimarı çok kötü, blok-renk uyumu berbat. Diğer dandik sunuculardan farkı yok.
  14. DragonSurvivalTR

Sunucu sürekli sıfırlanıyor, daha 2 ay önce sıfırlanmıştı sanırsam. Hakkınızda bazı şeyler duydum doğruymuş demekki.
  15. DragonSurvivalTR

Yardım UUID yüzünden herkes girişte hata alıyor!

"Arkadaşlar açtığım sunucuya her oyuncu giriş yaptığı zaman hata alıyor. 1-2 dakika bekledikten sonra girebiliyorlar ancak " yazılanları dikkatli oku ve post kasmayı bırak.
  16. DragonSurvivalTR

TrustCraft [EmekSkyblock] Yepyeni Bir Emek Skyblock Serveri

Merhaba, sunucunuz çok yeni bu nedenle insanlar siteye girip kayıt olmayacaklardır. Kendimden biliyorum. Oyun için giriş açıp ödemeyi siteden yapmayı hallederseniz daha güzel olabilir.
  17. DragonSurvivalTR

✔ Minecraft: Uçan Balon Nasıl Yapılır?

Bir türkün bu kadar yetenekli, fikirlere açık olmadığını en başından beri biliyordum :)
  18. DragonSurvivalTR

Forumu göremiyorum

AD-BLOCK olduğu için sıkıntı yok :)
  19. DragonSurvivalTR

Nasıl unutabilir ki gerçi :(

Nasıl unutabilir ki gerçi :(
  20. DragonSurvivalTR

Beeee hatırladın mı beni :D

Beeee hatırladın mı beni :D