Arama sonuçlarınız

1. DragonSurvivalTR

LiptonMC sunucu projesi. (Pluginer, skripter, mimar)

Adım Utku, 17 yaşındayım(forumda 19 niye yazıyor bilmiyorum). 5 yıldırlı minecraft oynuyorum ve minecraftı seviyorum, artık düzgün "pek" fazla sunucu görmemeye başladım, içimde bir sunucu açma hevesi vardı hep zaten, bende bir ekip toplayıp sunucu açmak istiyorum. İlk etapta *Survival* olmasını...
  2. DragonSurvivalTR

CraftRise! (Skyblock Adasına Alımlar)

Selamün Aleyküm kardeşlerim. CraftRise' sunucusunu bir çocuğunuz biliyor. Orada VİP+' yım MVİP alıcağım, bu nedenle yeni ada kurucağım. Adama gelmek istiyenler formu doldursunlar. Ada Pazartesi' günü açılıcak. Ada Ortak Formu: İsim(Zorunlu): Soyad(Zorunlu): Yaş(Zorunlu): Facebook(Zorunlu)...
  3. DragonSurvivalTR

SKRİPT KODLAMAK İCİN BEDAVA HOSTİNG ARIYORUM.

Bedava bir hosting sirketi bilen varmı? Yada benle birlikte SKRİPT kodlayacak biri??? Aternos olmasın, 3dkfa kapanıyor; (
  4. DragonSurvivalTR

CraftRise MrTural Şikayetlerini Paylaşın

MrTural çok haksızlık yapıyor, milleti boşuna banlıyor, boşuna muteliyor. Bana hiç denk gelmedi ama bu yüzden en 200 sunucudan ban yedi. Kanıtı olan varsa atsın buraya arkadaşlar... @WeepingAngelTR
  5. DragonSurvivalTR

Skyblock İçin Team Aranıyor!!!

Öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar. CraftRise' da Sınırsız MVİP alıcağım, o nedenle skyblock' da team arıyorum. Yaş 13-14 olsun yeter, He birde günde 6-7 saat online olanlar. Skype: UtkuTutunM44
  6. DragonSurvivalTR

YENİ SUNUCUM İÇİN PLUGİN PAKETİ HAZIRLAYACAK BİRİNİ ARIYORUM!!!

Sunucu açıcağım, plugin paketi hazırlayabilecek varmı? yapan kişiye sunucumda pluginer+op vericeğim. en geç ayın 2sine. 34 slots 2 ay olacak.
  7. DragonSurvivalTR

XCTParkour | Sezon 1 Bölüm 1

Tamamen sizler için yaptığım parkurun sürüm 1(bir) idir. Bölüm 2' nin gelmesini istiyorsanız skypeden bana yazabilirsiniz. İletişim: UtkuTutunM44 Görseller; İNDİR VİRÜS TOTAL (30DK Sonra)
  8. DragonSurvivalTR

[SK] Yazı Rengi Değiştirme (v1)

Skript alıntıdır ve tarafımca düzenlenmiştir. Bu skript sohbetteki oyuncunun konuştuğu rengi değiştirmeye yarar. Görseller: command /renk: permission : vip.renk permission message : &4Bunu kullanmaya yetkin yok trigger: open chest with 3 rows named "&a&lYazı Rengi...
  9. DragonSurvivalTR

[1.7.10] Temel Ve Eğlenceli Mod Paketi [YAKINDA]

Bir mod paketi hazırlıyorum 1.7.10 için 09.04.2016 da yayınlıycam mod paketini o zaman konu editlenicek. İstiyenleri eklerim ismini yazsınlar...
  10. DragonSurvivalTR

Plugin Paketi Yapıyorum Yardım Edicek Kişi Aranıyor!

Başlıktanda anlşıyıcağınız gibi yardım edicek kişi arıyorum. Serverim var orda yapıcaz. Skypem: UtkuTutunM44
  11. DragonSurvivalTR

Sunucumda build yapmama yardım edicek kişi (forumda yayınlıyıcaz)

Sa survival map yapıyorum yardıma gelmek istiyen varsa ip: dragonsurvival.sytes.net
  12. DragonSurvivalTR

[SK] Ultra Sohbet

Slm yakışıklı bylr :D ben adım yanımda yazıyo zaten üşenmeden bak lao. UltraSohbet Skripti kodladım özellikleri yazıyor. Sohbeti Siler Özel Sohbeti Siler Kısaltılmış Kelimeleri Uzatır (Sa Yazarsanız Selemun Aleyküm Çıkar) Sohbette Özel Şekiller Yapar (<3 Yazarsa * Çıkar) V2 de Eklenicekler...
  13. DragonSurvivalTR

[SK] Mob Kafaları [Alıntı]

Herkeze merhaba beyler ben @DragonSurvivalTR uzun süredir forumda yoktum geri döndüm ve bi skript paylaşıyorum görüşlerinizi yazarsanız sevinirim (Alıntıdır ve düzenlenmiştir!) # # Author: Utku Tutun # Version: 1 # command /kafa [<text>]: description: Send a colored mob head in chat...
  14. DragonSurvivalTR

[>>] Walt Disney İlimunati [<<]

Beyler çok ince bir ayrıntı ama bakın lan :D
  15. DragonSurvivalTR

[Soru-Fikir] GTA V PLUGİN - SKRİPT - TEXTUREPACK

Evet adındanda anlaşılacağı gibi GTA V :D yapıyorum ve ne skriptitler, plugin olmalı (işim var kısa kestim)
  16. DragonSurvivalTR

[Yaptığım Skriptteki Hata] Hey lütfen içeri gir bay skripter!

Ben skript yapıyorum vede yeniyim bu hatayla karşılaştım tab falan diyo yaptım olmadı nasıl yapabilirim? düzeltip verebilecek yada nasıl yapıldıgını söyleyecek biri varmı lütfen command /antisohbet: permission: antisohbet.anakomutlar permission message: &4Bu Komutu Kullanmak İçin Yetkin...
  17. DragonSurvivalTR

[Yardım] Tab Nedir? Nasıl Çalışır?

Önecelikle sa beyler ben bir skript yazıyodum tamda bilmiyorum tab hatası veriyor reloadlayınca tab nasıl yapılır bilen varsa söyleyebilirmi? command /antisohbet: permission: antisohbet.anakomutlar permission message: &4Bu Komutu Kullanmak İçin Yetkin Yok. trigger: send...
  18. DragonSurvivalTR

MasterBT | Builder Alımları

Yeni kurduğumuz MasterBT adlı build takımımıza arkadaş arıyoruz! Builder Formu: Ad: Soyad: Yaş: Skype: Build Bilgisi (yüzdelik görünüm): Worldedit Bilgisi (yüzdelik görünüm):
  19. DragonSurvivalTR

MasterBT | Builderler Alımları

Yeni kurduğumuz MasterBT adlı build takımımıza arkadaş arıyoruz! Builder Formu: Ad: Soyad: Yaş: Skype: Mimarisi (yüzdelik gösterim): Worldedit bilgisi (yüzdelik olarak gösterim): (İlerde Redstoneci, Komut Blokcu Alıcaz.)
  20. DragonSurvivalTR

Dev skript paketi | Alıntı Pluginler Vardır | Survival Skript

Beyler sa :D size bugün kendi topladığım skript paketini tanıtıcağım. (ben yapmadım topladım) 1 - Eşya cracftlayınca çıkan mesaj (kendim yaptım) 2 - Oyuna biri girdiğindeki mesaj (kendi yapımım) 3 - Balık tutunca yazan mesaj (yine ben yaptım) 4 - VIP Bileti (Elisaizy) 5 - Sohbet açıp kapayan...
  21. DragonSurvivalTR

İstediğiniz Türde Plugin Mod' un Nasıl Bişiy Olduğunu Yazın Sizin İçin Bulalım :D

İstediğiniz Türde Plugin Mod' un Nasıl Bişiy Olduğunu Yazın Sizin İçin Bulalım :D başlıktanda okuduğunuz gibi istediiniz plugin, modu bulup size veriyoruz siz tek forumlara Nasıl bişiy aradığınızı yazıyorsunuz :D (işsizim)
  22. DragonSurvivalTR

Açık Arttırma Plugini (Auction) | Türkçe Plugin

Açık arttırma pluginini indirmek istiyorsanız link: http://sharemods.com/utki1owux9oj/Acik_Arttirma_Turkce.rar.html Virüstotal: https://www.virustotal.com/tr/file/c1522a85e489a09a494b5ad8394ce3955c35a992cf8980f07a769902ee7a1def/analysis/1442828404/ Plugin tamamen türkçedir v1 dir. Diğer...
  23. DragonSurvivalTR

Skywars Sunucusuna Neler Eklemeliyim

Sa beyler benim hub sunucum var (daha yapımda) skywarsa ne yenilik, plugin eklemeliyim bilgisi olan varmıdır acaba? @xUmutAuthors
  24. DragonSurvivalTR

Bir türlü çözemedigim sorun

Beyler sunucumda arsa açmaya çalışıyorum plotme multiverse yüklü ama bu hatayı alıyorum bilioyorsanız lütfen sorunumun sevabını söyleyin :/
  25. DragonSurvivalTR

Serveirm için survival kısmında konu açabilicek varmı?

serverimin ipsi: 78.162.117.141 konu açabilicek varmı bunla ilgili?