Arama sonuçlarınız

1. M

WantCraft | Klanını kur ve savaş !

Sunucudan atıldığım için reklamı kaldırdım.
  2. M

SC Online |-|HUB Sunucu|-| BedWars, SkyWars, Faction, Survival, Creative, MiniGames

Sunucumuz daha yeni olduğu için yalnızca BedWars,Survival ve Faction sunucuları aktiftir. FACTİON TANITIM ; Hey oyuncu ! Faction sunucumu arıyorsun ? Ozaman tam adresine geldin ! Beta sürümümüz bitti ! Artık savaş hemen yanında ! Ölümde rüzgar gibi hep yanında ! (Yasuo Emme) Konumuza göz atmaya...
  3. M

SCSkyBLOCK |-ZOR,EMEK SKYBLOCK-| Farkı Yaşayın !

Sunucuyu Açmamızdaki Amaç ; Türkiyede az sayıda Emek SkyBlock sunucusu bulunmaktadır. Bu yüzden böyle bir girişimde bulunup sunucu açmak istedik. Ayrıca forumda fazla istek gelmesi nedeniyle açtım. Neden biz ? Sunucumuz emek sunucudur. Fiyatlar pahalı uğraşabilmeli ayrıca öyle Mob Arena vs. bir...
  4. M

ChestCommand Satım Miktarı

tassatim: REQUIRED-ITEM: 'cobblestone' COMMAND: 'tell: &a50 Lira kazandın !; givemoney: 50' NAME: '&aKırık Taş' LORE: - '64 lük kırık taş sat 50 Lira kazan.' ID: cobblestone POSITION-X: 1 POSITION-Y: 1 AMOUNT: 64 Arkadaşlar buna nasıl miktar eklerim. Oradaki AMOUNT görünen...
  5. M

Skyblock ?-? Survival ?-?

Arkadaşlar gelişmiş bir Skyblock sunucusu açacağım ancak bunu Türk oyuncuları anlayabilir mi kavrayabilir mi ? Komutlar filan değişik olucak. Pluginler bilindik pluginler olmayacak ondan bu soruyu sordum. Ayrıca Survival sunucusu açıcam ancak şöyle olucak Can Yenilenmiyecek sadece Zombi vs...
  6. M

Sancak Online 0.8 | Factionda Yeni Adres | 1.8.x

Hey oyuncu ! Faction sunucumu arıyorsun ? Ozaman tam adresine geldin ! Beta sürümümüz bitti ! Artık savaş hemen yanında ! Ölümde rüzgar gibi hep yanında ! (Yasuo Emme) Konumuza göz atmaya ne dersin ? O zaman aşağı in. Ön Söz ; Sunucumuzu ilk açtığımızdan tamamen açıklar ile doluydu. 1 ay...
  7. M

ÇakmaLobi Kaldığı Yere Atma [İstek]

Faction sunucum için Çakma Lobi yapıcam. Ancak oyuncuların kaldığı yere atmasını istiyorum. Eğer yeni girdiyse Spawna atmasını istiyorum. Yapılabilir mi ?
  8. M

Eşyaların Stacklenmesini Önleme [istek]

Merhaba saygıdeğer forum üyeleri. Bu konuda istediğim Skript sudan gelen eşyaların stacklenerek gelmesini önlemek yani direk gelmesini sağlama. Böyle skript olabilir mi ? Ancak elinize geldiğinde stacklenicek.
  9. M

Dünyalar Arası Chat

Arkadaşlar ben Dünyalar Arasında chati engelleyen bir plugin veya skript istiyorum ancak plugin daha kolay olur diye bu bölüme açtım. İsteiğim şu World dünyasında yazılan bir yazı Spawn dünyasında gözükmesin. NOT: Yakındaki oyunculara gözüksün olmaz. Dünya içinde gözükecek başka dünyada...
  10. M

BedWars İstek Skript

Kendi takımının bölgesine TNT koyabilememesini istemiyorum. Böyle skript olabilir mi ? Ayrıca TNT Patlayan bölge yenilenmiyor. TNT patlamasa yenileniyor. Yenilenmesi için skript olabilir mi ?
  11. M

Essentials Spawn Sorunu

Herkese merhaba arkadaşlar. Bu sorunu şöyle anlatıyım sizlere bir yere /setspawn çektiğim zaman, Hata : Null diyor ve spawn çekilmiyor. Ayrıca SpawnTP gibi pluginler kullandım ancak o sadece belirli dünya için bir spawn yapıyor. Ayrıca /setspawn World filanda çalışmıyor SpawnTP'de. Peki bu...
  12. M

AUTORANK Problemi

Satır 1237: [11:50:48] [Craft Scheduler Thread - 2/WARN]: [Autorank] Could not get player name of uuid '3482b389-fbee-3092-8242-345a7d28b47c'! Satır 1236: [11:50:48] [Craft Scheduler Thread - 2/WARN]: [Autorank] Could not get player name of uuid '21c47e0c-c6ba-3065-a551-b0453e7e1603'! Satır...
  13. M

Sunucuyu bir süre sonra kapatabilen saçma hata !

Satır 279: [02:34:25] [Server thread/WARN]: at org.bukkit.configuration.file.YamlConfiguration.loadFromString(YamlConfiguration.java:55) Satır 278: [02:34:25] [Server thread/WARN]: at org.yaml.snakeyaml.Yaml.load(Yaml.java:369) Satır 277: [02:34:25] [Server thread/WARN]: at...
  14. M

SkySancak - | 1.7.x-1.8.x| SkyBlock Sunucu |EMEK|

Önemli Ön Söz : Merhaba arkadaşlar, ben Gürkan. Yaşım 19. Bu sunucuyu açmamdaki amaç tamamen sizleri eğlendirebilmektir. Sunucumuz beta sürümünde olduğundan dolayı eksikleri fazlalıkları saçmalıkları bu konunun altında yorum atarsanız veya sunucuda bizlere iletirseniz çok sevinirim. Gözümüz asla...
  15. M

Acil Yardım

Satır 4634: [15:29:13] [Server thread/WARN]: at java.lang.Thread.run(Unknown Source) Satır 4633: [15:29:13] [Server thread/WARN]: at net.minecraft.server.v1_8_R2.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:522) Satır 4632: [15:29:13] [Server thread/WARN]: at...
  16. M

Acil Yardım

Satır 4634: [15:29:13] [Server thread/WARN]: at java.lang.Thread.run(Unknown Source) Satır 4633: [15:29:13] [Server thread/WARN]: at net.minecraft.server.v1_8_R2.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:522) Satır 4632: [15:29:13] [Server thread/WARN]: at...
  17. M

ANTİ CTBS [İSTEK]

Arkadaşlar merhaba. CTBS saldırısını önleyebilecek bir plugin var mı 1.8 için. Siber suç bu ama sunucumda galiba beyin yaşı gelişmemiş arkadaşlar yapıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Sunucumda bayaa koruma var başka korumalar önerirseniz sevinirim.
  18. M

English

Speak English. (Bu konu altında herkes İngilizce konuşsun amaç Türkiye sunucularını gelişmiş Yurt Dışı sunucuları yapmak veya yurt dışı sunucularında muhabbet etmek ve İngilizcemizi geliştirmek.) DİPNOT: Diğer bir amaç Vel etlerden kurtulmak.
  19. M

RandomTP [İSTEK]

Oyuncular /basla yazdığında benim belirlediğim 5 noktadan birine rastgele bir şekilde gitsin. Ayrıca 1 bölgeye gittikten sonra /basla yazmaması için 10 dakika o komutu kullanmasın. Bunun plugini var mı yoksa skriptle olur mu ?
  20. M

İstek Skript [Zombi ölünce can yenileme eşyası]

Arkadaşlar Zombi,Skeleton,Human ve PigMan öldürünce can yenileme eşyası olarak eline bir kağıt gelsin ve 3 kalp canını yenilesin. Ancak bu normal kağıtlarla olmasın. Sadece düşen kağıtlarla olsun. Kağıt direk ele gelmesin yere düşsün. Kağıdın ismi : &3&lBand [Eşya açıklaması &a&lSağ Tıkla...
  21. M

TP Skripti [Yardım]

Arkadaşlar süreli TP skripti istiyorum. Biri birine TPA atınca eğer karşıdaki kişide kabul ederse sonra direk TPA atamasın 5 Dakika sonra TPA atabilsin. Yapılabilir mi ? ÖNEMLİ : TPA kabul edilirse süre devreye girsin.
  22. M

Nedir bu adaletsizlik ?

Sadece World edit ve World guard komutları bilen onları bile çok eksikleri ile yaşı max 15 olan kişiler hazır plugin paketleri ve hazır mapleri ile sunucuları +20 olurken milletin uğraşılmış sunucusu +20 zor oluyor. Ayrıca öyle çocuklar map hazır değilse bile max bilgileri = //walls,//set...
  23. M

Faction [CLAİM PROBLEMİ]

Arkadaşlar Faction 1.8.x plugininde nasıl claim alanı arttırılabilir. Oyuncular belirli sınırdan sonra atamıyorda.
  24. M

Forumdaki Reklam

Forumda Wolftü reklamını görünce utanan tek kişi ben miyim ?
  25. M

Zor mu Kolay mı bilemem ama gerekli bir skript

Yeni mini gamesim için uğraşıyorum. Toplam oyun Süresi = 10 dakika (10 dakika bitince spawna atıcak.) Ancak oyunun 5. dakikasında takımların değişmesini istiyorum.. Şöyle ; Takımlar değişiyor 3 Takımlar değişiyor 2 Takımlar değişiyor 1 diyecek ve kırmızı takımla mavi takım yer değiştiricek...