Arama sonuçlarınız

1. SüperAhmet

Sizce IOS mu Android mi?

Evet başlıktan belli olduğu gibi sizce IOS mu daha iyi Android mi?Bence Android daha iyi.Çünkü A[?]OS'a göre daha kişiye özel.Daha kişiselleştirilebilir.IOS ise bana çok sınırlı geliyor. Not:Iphone5sspor,telefon alacağım zaman Android denemeyi düşünüyorum. Not2:Android bir telefonda uzun süreli...
  2. SüperAhmet

İnternet acayip yavaş

Bugün bir siteye girecektim,klasik AKK sayfası çıktı.Ama bu sefer AKK değil de AKM yazıyordu.Ve hemen ardından internet hızı acayip derecede yavaşladı.Youtube ve faceye girmiyor.şu an tek girebildiğim bu site dahil 4 site :( Acil yardım gerek.AKKde normalde bu kadar yavaşlamıyordu.
  3. SüperAhmet

BraveHero ile dünyanın en ilginç sohbeti

Steam'da @BraveHero ile konuşurken dünyanın en ilginç sohbetini gerçekleştirdik :olgun:
  4. SüperAhmet

Mineplex'te gördüğüm I'm Allah diyen çocuk :C

Geçen Mineplex'te Castle Siege'ye girdim 5-6 bomba patladı bende Allahuakbarrr!!! dedim bir adam da I'm Allah dedi bende tövbe tövbe deyip çıktım.İşte resimler:
  5. SüperAhmet

[SORU]Steam bir şey Yapamama sorunu

Arkadaşlar bir ara 15 TL'den az alışveriş yapınca (5tl de olabilir unuttum)bazı yapabildiğimiz şeyler kısıtlanılıyor demişlerdi öyle oldu :C Şimdi oyun alıcam geçer mi o sorun?Örnek arkadaş ekleyemiyorum illa teklif gelicek.
  6. SüperAhmet

Forumun tasarımsız hali :/

Beyler süper internetim var dimi :ayran: Yaşayan var mı bu olayı :/