Arama sonuçlarınız

1. DawBabyNewyorkCity

Google Playstore'dan vektör adlı oyunu satın aldım yardım edermisin ?

kardeş telefonun çok dolu olduğundan olabilir olmazsa silip tekrar dene
  2. DawBabyNewyorkCity

SGPremium plugin yardım

kardeş baktımda bunda bir bilgi göremiyorum
  3. DawBabyNewyorkCity

SGPremium plugin yardım

kardeş o değilde tabelayla girişi nasıl yapıcam farklı frklı arenalar kurucam bide oyuna girer girmez başlıyor
  4. DawBabyNewyorkCity

SGPremium plugin yardım

Merhaba arkadaşlar ben sgpremiumu kurdum fakat arenaya nasıl girileceğini bilmiyorum tabelaya ne yazmam lazım falan komutları girerseniz teşekkür ederim bide spigota girmeye çalışınca 522 hatası veriyor yardım
  5. DawBabyNewyorkCity

Yardım Map indirdim fakat hologramlar çıkıyor

Ben çözdüm olayı 1.7 yaptım sonra tekrar 1.8e dönüştürdüm :D
  6. DawBabyNewyorkCity

Yardım Map indirdim fakat hologramlar çıkıyor

Yazılar üst üste ve komut bloğuyla zırh askısıda göremiyorum At da yok veya nasıl silebilirim
  7. DawBabyNewyorkCity

Steama 10 TL yükledim!!!

Mobil ödeme açıkmı Açıksa hemen bende yükliyim
  8. DawBabyNewyorkCity

Sunucum Hakkında düşünceleriniz

Ekledim konu günceldir. Evet arkadaşlar süper olağan üstü bir mapla karşınızdayım bu resimlerle bitiyormu bitmiyor dünyanın sonuna kadar devam ediyor Zararli Mob ve Zararsiz Görsel -1 (yakında videosunu çekeceğim) Görsel-2 Görsel-3 Görsel-4 Görsel-5 Zararli Mob alani...
  9. DawBabyNewyorkCity

World painter Javayi nasıl seçicem (Cahillik=

Merhaba arkadaşlar ben world painter indirdim fakat açamıyorum:( Java.exeyi seç diyor fakat Mesaj şu Please Chose the file java.exe of the JRE Nerden seçmem lazım
  10. DawBabyNewyorkCity

Yeni bir zararsiz veya zararlı mob yapılıyor sebep: map schematic
  11. DawBabyNewyorkCity

[SİLİNSİN|]

Hammaddenin ve Spawnın schematic olduğu anlaşılıyor
  12. DawBabyNewyorkCity

Yeni ışınlanma bölgesi eklendi Zararlı Mob & Zararsız Mob ışınlanma bölgesinden kareler. Minecarf her gün dahada büyüyor! <3 Önerilerinize ihtiyacım var.
  13. DawBabyNewyorkCity

< SonMilas ╚> SonMilas.Nitrado.Net < 7/24 |≡|★Team★İpeksi★İhale★SanalMarket★Market★Koylu★Rütbe★1.7

hayır benim anlamadığım şey su zor bi server yazmışında herşeyi kolaylaştırmışsın? zorluğu nerde
  14. DawBabyNewyorkCity

Karekafa.nitrado.net rezillik

Sende hata var
  15. DawBabyNewyorkCity

Minecraft Bütün Serverlarda Can't Connect Hatasını Veriyor Premiumda Dahil

Server versiyonuyla alakalı 1.8. de oynuyorsanız bazı 1.7 sunucular gözükmüyor
  16. DawBabyNewyorkCity

Serverime bütün herşeyden anlayan pluginer arıyorum!!!

Biraz abartıya kaçmadımı?
  17. DawBabyNewyorkCity

Teşekkür ederim :D Önerilerinizi beklyorum Teşekkürler Konu günceldir
  18. DawBabyNewyorkCity

Spigot Hatası Bu Galiba

Hayır, Türkçe karekter kullanmaktan kaynaklanıyor
  19. DawBabyNewyorkCity

Yorumun için teşekkür ederim :D 4 ay içinde açmamın sebebi para durumumdan dolayı 4 ay içinde para biriktirip 4 yıllık açmayı düşünüyorum Ve hemde reklam yapmak Serverima güvenilir bir yetkili arıyorum Skypesini yorumlardan atabilir tabii ki azda olsa bilgili olmalı
  20. DawBabyNewyorkCity

Merhaba arkadaşlar servırımı yaklaşık 1 haftada yaptım diyebilirim eksiklerimi bana bildirirseniz çok sevinirim Sunucum : Survival Ve Bu arada sponsor ve bana yardımcı lazım maplar için buildi iyi olan. isteyen gönüllü bana skypesini atabilir.( Projemi 4 ay geliştirdikten sonra herkeze sunmak...
  21. DawBabyNewyorkCity

Minecraft Auto Click 1 Vuruş x5 Vuruş vb.net

Virüs kodları ile kullandım diyor, Bu arada wolfteam`i sadece senin gibi yaşı küçükler oynamıyor. Bu Gereksiz ve virüslü program yerine SPEEDY AUTO CLICKER Kullanabilirsiniz kullanımı oldukça basit`dir Youtube`dan videosunu bulabilirsiniz. Hem bu programı makro yerine başka özellikler içinde...
  22. DawBabyNewyorkCity

Acilen yardım skripterler pluginerler !

Ezrankslite plugin kısmında tanıtımını çektim diye biliyorum