Arama sonuçlarınız

1. DawBabyNewyorkCity

SGPremium plugin yardım

Merhaba arkadaşlar ben sgpremiumu kurdum fakat arenaya nasıl girileceğini bilmiyorum tabelaya ne yazmam lazım falan komutları girerseniz teşekkür ederim bide spigota girmeye çalışınca 522 hatası veriyor yardım
  2. DawBabyNewyorkCity

World painter Javayi nasıl seçicem (Cahillik=

Merhaba arkadaşlar ben world painter indirdim fakat açamıyorum:( Java.exeyi seç diyor fakat Mesaj şu Please Chose the file java.exe of the JRE Nerden seçmem lazım
  3. DawBabyNewyorkCity

Sunucum Hakkında düşünceleriniz

Merhaba arkadaşlar servırımı yaklaşık 1 haftada yaptım diyebilirim eksiklerimi bana bildirirseniz çok sevinirim Sunucum : Survival Ve Bu arada sponsor ve bana yardımcı lazım maplar için buildi iyi olan. isteyen gönüllü bana skypesini atabilir.( Projemi 4 ay geliştirdikten sonra herkeze sunmak...
  4. DawBabyNewyorkCity

Yardım edin Joined the game mesajını nası silebilirim.

arkadaşlar bu mesajı nasıl kapatırım veya silerim lütfen yardım edin Resmi
  5. DawBabyNewyorkCity

Acil EpicWorldGenerator hatası yardım

arkadaşlar acil yardım plugin dosyasına plugini attığımda spigot serverim kapanıyor kullandığım sürüm 1.8 aşşağıdaki hata geliyor yardım. http://pastebin.com/S0etafpa
  6. DawBabyNewyorkCity

Çok acil yardım lazım (Holographic display)

Merhaba arkadaşlar ben internetten bir map indirdim fakat bu mapta hologramlar var ve bu hologramları kaldıramıyorum single playerdada hologram gözüküyor multiplayerde hologram plugini indirdiğimde ise /hd list yazınca hologram gözükmüyor ve silemiyorum.
  7. DawBabyNewyorkCity

SignCommands (BLOĞA TABELAYA KOMUT VERME)

SIGN COMMANDS Plugini server içinde tabelaya veya bloğa komut vermemizi sağlar. Kendi serverimdan görüntüler. Sağ tıkladıktan sonra. Nasıl tabelaya veya bloğa komut verilir...
  8. DawBabyNewyorkCity

Citizens hakkında yardım.?

Merhaba arkadaşlar ben citizensin doğru versionunu indiriorum ve /npc v.b komutları yazında oyunda hiçbir mesaj gelmiyor gerekli pluginleri verirmisiniz çalışması için yada nasıl düzelteceğimi yazarsanız sevinirim.
  9. DawBabyNewyorkCity

Multiverse core ile ilgili yardım.

Merhaba arkadaşlar sorunum şu ki. Multiverse core dan world1 adlı dosya oluşturuyorum world1 dosyasına istediğim mapı atıyorum consolu reloadlıyorum fakat multiverse core dan dünyaya ışınlanamıyorum mv list yazdığımdada hiçbir dünya ismi görünmüyor fakat ilk oluşturduğumda hiçbir map atmadan...
  10. DawBabyNewyorkCity

Yardım edermisiniz Marketle ilgili.

Merhaba arkadaşlar chestshop plugini 1.8.0 de tıklayınca item vermiyor veya komut yazmıyor parada alınmıyor. bunun çözümünü sölermisiniz. bide chestcommands gibi bir shop plugini önerirmisiniz
  11. DawBabyNewyorkCity

Ezrankslite plugini. (/rankup)

Merhaba arkadaşlar Ezrankslite plugini oyun içinde oyun parasıyla rütbe atlamana yarar. yani. otomatik olarak oyuncudan parayı aldıktan sonra Groupmanager kullanıcıları için /manuadd oyuncu Yeni rütbe consol otomatik olarak bu komutu kullanır. Ayrıca bu komutla birlikte oyuncuya 64 tane Elmas...
  12. DawBabyNewyorkCity

Yardim edermisiniz. Lütfen Essentials

Merhaba arkadaşlar ben server açıcam fakat CHATDe group manager prefixinin arkasında [world] çıkıyor ben onu silmek istioyurm essentialsdan kaynaklanıyor ama çözemiyorum Resimi Essentials configden chat bölümünde [world] göremiyorum nasıl düzelticem lütfen yardımcı olurmusunuz Essentials...