Arama sonuçlarınız

1. Jacops

Gta V RockStar Logosunda Takılıyor Atıyor

Herkese merhaba yardıma ihtiyacım var bir kaç gün önce, oyunu ne güzel oynuyordum, Fakat bugün oyundan girdim sonra tekrar gireyim dedim, oyun açılıyor sonrasında masaüstüne atıyor bu konuda yardımcı olacak konuya hakim biri var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim. Not: Steam üzerinden kurulu...
  2. Jacops

Yardım Kaldırılmayan Program

Selamlar resimde gördüğünüz gibi görev yöneticisinde şöyle bir program var lakin, bu programı bir türlü kaldıramadım bu konu hakkında sizden yardım istiyorum. Bu programı nasıl kaldırabilirim.
  3. Jacops

Kuru Boya Çalışması.

___________________________________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________________________________
  4. Jacops

By Yusufxero Desing

BEFORE AFTER
  5. Jacops

Retro Neon Gif Tasarım [By Yusufxero]

Bugün sizlere yine kendim yapmış oldum gif'i göstermek istiyorum.
  6. Jacops

Facebook Kapak Fotoğrafı Tasarımı [By Yusufxero]

Selam dostlar sizlere kendi yapmış olduğum, Bir facebook kapak fotoğrafı yaptım. Umarım Beğenirsiniz.
  7. Jacops

Selam Dostlar o/

Selamün Aleyküm Sevgili güzel insanlarım ben @Jacops Veyahut Yusufxero da denilebilir. Uzun ki çok uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım, 2019 yılında aranızda olmaktan büyük bir şeref duyarım, İnşallah güzel günlerimiz geçer bu yılda. BİLMEYENLER İÇİN KENDİMİ TANITMAK İSTİYORUM. 21...
  8. Jacops

Üst Geçitte Gitarımla;İhbarcı Komşu{DEVAMI}

Elanur:Söyleyeceğimiz şarkı Gizli Aşk. Yusuf:Güzel şarkı çalınabilir. Elanur:Evet iki saat uğraştım şarkı için umarım güzel bir şey ortaya çıkartırız. Yusuf:Yetenek var ikimizde az çok ben umuyorum boşa gitmeyecek. Elanur:Hadi bakalım. Cumartesi günü olur kendilerine bir tane yer bulmaya...
  9. Jacops

Üst Geçitte Gitarımla;İhbarcı Komşu

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf öykümüzün beklenen 3.bölümünü sizlere sunuyorum. Yazım hatalarımı söylerseniz iyi olur, düşüncelerinizi yorum olarak belirtin. İYİ OKUMALAR! 3.BÖLÜM İHBARCI KOMŞU. Beklenen gün gelmişti Yusuf Elanur'dan duyacağı cevabı çok merak ediyordu. Bu düşünce Yusuf'un...
  10. Jacops

Üst Geçitte Gitarımla;Elanur İle Tanışma Süreci.

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf sizlere öykümü paylaşmıştım buda öykümün devamıdır, :) Umarım beğenirsiniz, iyi okumalar. BÖLÜM 2:Elanur ile Tanışma Süreci. Ders Edebiyattı sıkıcı geçen bir ortamdı öğretmen bir şeyler anlatırken Yusuf'un uykusu gelmişti ve uykuyu değilde Elanur ile bir hayal...
  11. Jacops

Üst Geçitte Gitarımla

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere kendi yazmış olduğum bir öyküyü paylaşacağım. Öykümüz de iki tane karakter var, Yusuf Ve Elanur. Kim Bu Karakterler? :) Nedir Bu Öykünün Konusu?:) İYİ OKUMALAR. :şapka: GİTARIMLA ÜST GEÇİTTE Bölüm 1;Yeni Öğrenci Elanur. Bir lise öğrencisi olan...
  12. Jacops

E-Spor Kurma Görevi.

Merhaba arkadaşlar ben, Yusuf bugün forum canlandırma iksiri içtim, ve tekrar karşınızdayım. Şimdi bir tane e-spor şirketi kuracaksınız. Maddi açıdan yardım edecek birini buldunuz. Bütün yük sizde kendinize bir etap planı çizdiniz, Örnek veriyorum; 1. İsim;? 2.Logo;? 3.Oynanacak oyunlar;? Vs vs...
  13. Jacops

[YARDIM]Gözlük Önerin

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf masa başı iş yapıyorum ve bilgisayar başında çok oturuyorum, bilgisayara çok baktığım zaman da gözlerim ağrıyor. Bana gözlerimi korumam için bildiğiniz gözlük önerir misiniz? Marka ve fiyatı da söylersiniz çok yararlı bilgi olur. İYİ FORUMLAR!:şapka:
  14. Jacops

Son Harfle Şarkı Bul

Selam arkadaşlar ben Yusuf forum canlandırma iksiri içtim ve-aklıma harika bir fikir geldi,forum oyunu oynayacağız sizler ile. Oyunun konusu şöyle. Bir tane şarkı yolluyorsun ve o şarkının isminin son harfiyle başka biri şarkı yolluyorsun aynı kelime türetme gibi düşünün burada şarkı...
  15. Jacops

En Son Konu Hangi Kitabı Okudunuz

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf bugün soru cevap yaparak foruma can katmayı istedim. Konu başlığında da gördüğünüz gibi, "En son hangi kitabı okudunuz" Bu konu tarzı en 2016 da açılmış. Benim okuduğum en son kitap. "Bir Bilim Adamının Romanı" Mustafa İNAN. Yazarı(Oğuz ATAY)
  16. Jacops

Baba Parası Değil Dostum Forum Sağ Olsun.

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf bu sabah uyandım kahvaltımı yaptım, Foruma girdim bir de ne göreyim okullar açılmaya yakın son günler. İnsanlar "Bilmem para lazım diyorlar bilmem innial hesabını atıyorlar." Ülkede ekonomik kriz mi var? Biri beni aydınlatsın. Niye güzel olan her şey eskir, niye...
  17. Jacops

Sağlıklı Beslenirken, Ne Kadar Sağlıklıyız?

Selam arkadaşlar ben Yusuf bugün sizlere yediğimiz, içtiğimiz şeyler ne kadar sağlıklı yoksa,Sağlıklı değil mi? Onları Anlatacağım. Şimdi arkadaşlar oradan burada sebze alıyoruz, Sağlıklı diye mideye götürüyoruz. Biz onları yerken aslında sağlıklı beslenmiyoruz neden mi? Sorunun cevabı bu...
  18. Jacops

Gelin Konuşalım,[Televizyon Nedir? Neyi Amaçlar?]

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf bugün forumda "Yeni" bir seri başlatıyorum, Şimdi her evde televizyon var ve televizyonsuz ev görmek çok nadir belkide hiç yoktur. İzlediğim gördüğüm şeylerin reyting uğruna kurgu olması beni çok üzdü artık, Ya bırakın şu aşk dizilerini ya yeter artık aşk aşk aşk...
  19. Jacops

Aç Bir Falım Rahatla.

Merhaba kardeşlerim ben Yusuf bugün sizleri bir dertten kurtaracağım, "Yalnızlıktan" Evet kız arkadaşın mı yok? Çok mu? yalnızsın. O zaman kardeşim gidiyorsun bakkala bir tane falım alıyorsun, sakızı alıyorsun çiğniyorsun, Sonra sakızın kalıbındaki yazıyı okuyorsun. Hopp! Prenses gibi biri...
  20. Jacops

Kedi Arıyorum[SAHİPLENMEK İÇİN]

İyi günler arkadaşlar kedi sahiplenmek istiyorum ama hiçbir bilgim yok. Nereden kedi sahip edilebilirim. Şu tür kedileri tavsiye ediyorum. 1.Chinchilla 2.British Shorthair 3.Burmilla
  21. Jacops

Detaylı Wilds İo Tanıtımı [Resimli]

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Wilds İo Tarayıcı Oyununu Tanıtacağım! Login Kısmı.
  22. Jacops

Lapis Lazuli Laneti.

Evvel zaman içinde kambur zaman içinde adaletli ve sakin faction sunucusu varmış. Orada ki oyuncular klan evleri,klan kaleleri yapıp dövüşürlermiş, Gün gibi geçilir hayatlarına devam ederlermiş. Hikayemizin baş kahramanı Steve, Sunucuya gelmiş ve içinden şunları demiş; -Aa ne kadar güzel bir...
  23. Jacops

Forumda Bir Gününüz Nasıl Geçiyor?

Herkese Merhaba arkadaşlar ben @Jacops forumda bir gününüz nasıl geçiyor neler yapıyorsunuz. En çok hangi kategoride takılıyorsunuz. İsteyen herkes yorum yapabilir yapmak zorunda değilsiniz.
  24. Jacops

Kelime Ve Şarkı (ETKİNLİK SAATİ)

Merhaba millet ben jacops şimdi forumu canlandırmak için bir etkinlik başlatıyorum. Şarkı video olarak atılsa daha iyi olur. Etkinliğin Amacı:Bir kelime söylüyorsunuz ve aşağıdaki üye o kelimeye göre şarkı bırakıyor ve başka bir kelime söylüyor. Ben kelimeyi söylüyorum;Cadde.
  25. Jacops

Edison İcatları.

Merhaba arkadaşlar, ben Jacops. Bugün saygın bilim adamları listemizde Edison var: Edison bizim hayatımızı ampul ile aydınlatan bir deha diyebiliriz. Sayesinde mum kullanmaya gerek yok, teşekkür ederiz Edison. Edison'un kendisi de bilim adamı olmasından sonra bir iş adamıdır. Şimdi sizlere bu...