Arama sonuçlarınız

1. OrkunÇkÇk

Yardım AhmetMelihTR Plugin Mesajı Yardım

Merhabalar plugin paketini editliyordum ,ahmetmelihtr son plugin paketini kullanıyorum fakat /op yazınca yetkisi olmayan adam bu komutu kullanınca chate AhmetMelihTR son plugin paketi paketi yazıyor. Bunu nereden silecem acabaa? Nocheatplusta yok böyle bir şey .
  2. OrkunÇkÇk

Yardım Çıkış Mesajı Sorunu

Merhabalar oyuncu sunucuya girince giriş mesajı 1 kere gelirken. Çıktığında 2 kere çıktı mesajı geliyor. Sorunu nasıl çözebilirm acaba?
  3. OrkunÇkÇk

Onaylı Tanıtım Authme giriş yazısı

Authme de ''lütfen giriş yapın /gir (sifre) veya lütfen kayıt olun'' mesajları chatte sadece 1 kere çıkıyor. Bunları nasıl spam yaptırabilirim her 2 saniyede bir çıkmasını istiyorum oyuncu giriş yapana kadar veya kayıt olana kadar.
  4. OrkunÇkÇk

Onaylı Tanıtım 1.13-1.14 te bulunan material nameler 1.8 de yok

Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı . Sunucumda shopgui+ kullanıyorum ve cüzi miktarda bir ödeme yapıp aldım fakat durum şuki renkli camların material nameleri çalışmıyor. Bunun nedeni ise mesela 1.8 de renkli camların material nameleleri yok. Yani sadece siyah renkli camın var o da...
  5. OrkunÇkÇk

Onaylı Tanıtım ShopGui+ material name sorunu

Arkadaşlar sunucumda shopgui+ kullanıyorum fakat menüye renkli cam ekleyemiyorum. Örnek olarak siyah cam eklicem material name yerine ''BLACK_STAINED_GLASS_PANE '' yazıyorum fakat olmuyor menüde kaplama bloğu olarak gözüküyor. Bu sorunu nasıl çözecem acaba?
  6. OrkunÇkÇk

Sunucu giriş ışınlama skripti

Merhaba arkadaşlar. Bir skript isteğim olucaktı baya araştırdım ama yok yardım ederseniz sevinirim! İlk olarak oyuncu oyuna giriş yaptıktan sonra onu bir warpa ışınlayacak mesela warp kurallar gibi ama giriş yaptıktan örneğin 5 saniye sonra yazı çıkacak titlemanager gibi karşısında warp...
  7. OrkunÇkÇk

PvP Maden Plugini

Merhaba arkadaşlar, istediğim bi plugin var bilmiyorum var mı skriptte olabilir aslında. Şöyle ki sunucu 20 kişiye ulaşınca pvpmaden bölgesi açılacak ve 20 den aşşağı düştüğünde otomatik kapancak ordaki oyuncuları spawna veya pvpmaden dışına ışınlayacak. Varmıdır blmem yardımlarınızı bekliyorum.
  8. OrkunÇkÇk

Yardım ChestCommands a oyuncuların kendi kafalarını koyma

Chestcommands menüsüne oyuncunun kendi kafasını nasıl koyabilirim? Herkes kendi kafasını görcek yani bunu nasıl yapabilirim?
  9. OrkunÇkÇk

Onaylı Tanıtım Yetkin yok ve bilinmeyen komut yazısını aynı yapma

Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı. Bilinmeyen komut yazısını değiştirebiliyoruz spigot.yml den fakat oyuncular yasak komut kullandığında da bu yazı çıkmasını istiyorum. Mesela oyuncu /epicboss yazdığında yetkin yok yazıyor ve oyuncu pluginin ne olduğunu görüyor ve anlıyor bu şekilde. Olmayan...
  10. OrkunÇkÇk

Yardım MythicMobs Plugini Drop Sorunu

Merhaba arkadaşlar, benim bu boss plugini ile sorunum var nasıl düzelecek bilmiyorum. Sorum şu ki boss dropunu sadece 1 kişiye atıyor .Bunu vuran son 3 kişiye atmasını nasıl ayarlarım acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.
  11. OrkunÇkÇk

Yardım Oyuncuların Dünyalara Gitmesi

Oyuncular /eworld 1 komudunu kullanabiliyor bunu nerden kapatabilirim acaba? Bu komutla netherin herhangi biryerine veya istemediğimiz başka worldlere gidebiliyorlar. Bunu sağlayan plugin nedir? Nasıl kapatılır?
  12. OrkunÇkÇk

İstek Boss plugini istek

Bu boss pluginin ismini bilen varmı çok acil lazım bilen varsa yazabilirmi acaba lütfen.
  13. OrkunÇkÇk

Speedrise Başka Sunucularda Reklamlarını Yapıyor.

SpeedriseMC rezilliğini gözler önüne sericem. Sunucumda kendi reklamını yaptı ve sunucusuna gittiğimde neden bunu yapıyorsun diyerek tatlı dille uyardığım halde bana küfürler savurdu bir ss buraya yeter bile buyurun benim nickim : DiscoSpiderX
  14. OrkunÇkÇk

Onaylı Tanıtım Faction Claim Sorunu

Merhabalar, bir sorunum var. Sunucumda klan kurucusu ve klan moderatörü hariç kimse klan claimine bir şey koyamıyor veya kıramıyor. Ne yapmam lazım mstore dan bulamadım.
  15. OrkunÇkÇk

Yardım PlaceHolderAPI ' nin Laneti

Merhaba arkadaşlar. TitleManager ve PlaceHolderAPI adlı iki pluginin güncel sürümünü kullanmaktayım. Bunlar ile bir ScoreBoard oluşturmak istedim ancak bir hatayla karşılaştım. Hatam şu şekilde; - Öncelikle /papi ecloud download Statistic ve ardından /papi ecloud download Player komutlarını...
  16. OrkunÇkÇk

Onaylı Tanıtım WorldGuard Yüklenmiyor Hatası

[21:39:05] [Server thread/ERROR]: Could not load 'plugins\WorldGuardExtraFlags.jar' in folder 'plugins' org.bukkit.plugin.UnknownDependencyException: WorldGuard at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.loadPlugins(SimplePluginManager.java:219) [spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24] at...
  17. OrkunÇkÇk

Yardım Konsol yüklenirken tıkanıyor

Merhabalar sunucuyu açıyorum fakat belirli yerde devam etmiyor ve tıkanıyor sunucu da açılmıyor: tam burda devam etmiyor nedeni nedir acaba :( loglar aşşağıdadır. [17:18:18] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.8.8 [17:18:18] [Server thread/INFO]: Loading properties...
  18. OrkunÇkÇk

Onaylı Tanıtım OB-Boss Sorunu

Faction sunucumda OB-BOSS türkçe plugini kullanıyorum. Fakat boss daha ölmeden tekrar doğuyor ve canı fulleniyor yeniden doğduğu için. Ne yapmam lazım?
  19. OrkunÇkÇk

Yardım Schematic Paste Yapınca Sunucu Çökmesi

Merhaba arkadaşlar sunucumda 3gb ram var ve host olarak batihost kullanıyorum. Schematic listemde maplerim var ve örneğin 4 milyon blokluk veya 3 milyon blokluk paste yapınca sunucu donuyor ve asla geri gelmiyor binevi çöküyor. Sunucunun bu gibi blok sayılarını kaldırması için ne yapmam lazım...
  20. OrkunÇkÇk

Yardım Faction chat ''[]''

Merhabalar, oyun içinde klan kurduktan sonra chat kısmında klanımın isminin [] içinde olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Essentials chatte [] koydum ama klan kurmadan da oyuncunun başında [] var ama ben kurulduktan sonra [] olmasını istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirim?Bu arada...
  21. OrkunÇkÇk

Yardım Chat Kit Mesajı Ayarı

AhmetMelihTR son plugin paketindeki kit yetkisi olmayanlara chatte gözüken mesajı nerden değiştirebilirim? Chestcommands ve essentials configte bulamadım. Örnek Resim:
  22. OrkunÇkÇk

Onaylı Tanıtım PvpLevels Plugini Chat Sorunu

Arkadaşlar pvplevels plugininde oyuncuların nickleri yanında levelleri yazıyor fakat ben kurucu ve adminlerde bunları nasıl kaldırabilirim? Örnek resim ektedir: Burda kurucunun yanında lvl yazmasını kaldırmak istiyorum. Ama rehberde oyuncuda vb. kalkmasın bunu nasıl yapabilirim? Yardımlarınızı...
  23. OrkunÇkÇk

Yardım Essentials Chat Sorunu

chat: radius: 0 format: '&8[&6[LEVEL]&8] &8[{factions_roleprefix}{factions_name}&8] {DISPLAYNAME}&f:&7 {MESSAGE}' group-formats: oyuncu: '&8[&6[LEVEL]&8] &8[{factions_roleprefix}{factions_name}&8] {DISPLAYNAME}&f:&b {MESSAGE}'...
  24. OrkunÇkÇk

WorldGuard Yardım

Merhabalar bir sorum olucaktı. Spawnıma wg attıktan sonra ''mob-spawning deny'' yaptım ve spawn içine pasif mob kesme alanı yaptım ve wg attım ve mob-spawning allow yaptım ama işe yaramıyor moblar doğmuyor ne yapmam lazım? Spawn içinde olduğu için böyle oluyor ama bunun bir ayarı yok mudur?
  25. OrkunÇkÇk

Sunucu Hatası Yardım Eden İçeri girsin :( ==>

Arkadaşlar Benim Her gece Serverim çöküyormu bir şey oluyor bilmiyorum Ama nitradonun girişe bakınca 0/0 olarak gözüküyor ve panele giriyorum server durduruldu hatası alıyorum bunun nedeni nedir :( ? Bazenleride Sunucu açık gözüküyor ama girmeye çalıştıgımızda herkeste böle bir hata veriyor: