Arama sonuçlarınız

1. startcraft

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

Kullanmıyorum , eskiden kullanıyordum tamamen kaldırdım. Ama bu kadar saçma bir şekilde banlama sebebi sizce mantıklı mı? Emeklerime neden yazık ediyorsunuz ? Ayriyeten kurallarınızı okuduğumda ban sebebidir yazmıyor
  2. startcraft

Altın MC.MYSTERISE.COM | Gerçek Hayat (1.16.5)

Standart bir sunucu. Başarılar dilerim. Neden altın ödül kazandı anlayamadım ?
  3. startcraft

Nether skripti

Merhaba maalesef çok eski zamanladan kalma artık bıraktık o işleri
  4. startcraft

MuzCraft VIP Alırken Dikkat Edin

Lekeleyici mi :D Bu aralar server sahiplerinin kaçtığı yöntem oldu :D
  5. startcraft

mc4fun.net Geçersiz sebep ile banlama

Forumgamer üzerinden adminlerini şikayet ettim ve banlandım. Bunu yazdıktan 1 gün sonra oynarken banlandım sebep forum gamera konu açmak :D Ayriyeten yetkililere oyun içerisinden forumgamera konu açacağımı söyledim. tabii ki yetkilileri iletmemiştir :D
  6. startcraft

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

Hahaha bu kadar saçma bir şekilde banlama sebebi mi var ? Discord kullanmadığımı oyun içerisinden yetkililerin beni dinlemediğini söyledim. Yetkililerinizede buraya konu açtığımı belirttim.
  7. startcraft

Yetkili aldığı arkadaşlar sorun çözmeye odaklı değiller. 2 adet ustaasistanları var işlerine gelince mute atıyorlar. Konu şu: Oyunda adam bana evladım dedi ben de gibi kelimelerin yasak olduğunu önceden öğrendiğim için Sqxyle arkadaşa adam bana evladım dedi mute atar mısın dedim o da bana...
  8. startcraft

sponsor olacağım sunucu aranır

Merhaba 21 günlük 10 gb ram ryzen 3900x makinem var anksoft firmasından aldığım. Sunucu açıcak kişiye sponsor olabilirim. Gelirin %40'ını alacağım. Sunucu tuttu vip alan olmadı makinenin süresini yenilerim sorun değil. Furkan.A#1837
  9. startcraft

Play.SayonNW.Com [1.16X] TekBlock Sunucusu | Rütbe - Coin - Sezon - ve çok daha fazlası!

10. startcraft

Sunucu Satın almak için en ideal ve in iyi siteler nelerdir

anksoft hem ucuz hem ilgili hem de kaliteli
  11. startcraft

[TR] AVATAR RUST +90 oyuncu 3x Yeni Wipe

AVATAR 3X RUST * Grup limiti : 5 - İttifaklık yasaktır ★MAKRO PERMA BAN + KANITLARLA BERABER FACEPUNCH MAIL SİSTEM(VAC GARANTİSİ)★ ★MADEN,YOL LOOTU 3X★ ★KÜÇÜK FIRIN HIZI 4X BUYUK FIRIN 6X★ ★RECYCLER HIZI 4X , CRAFT SÜRESİ 4X★ ★/skinbox AKTIFTIR.★ ★MINIHELI 5 KISILIK, KLAN HELISINDE SANDIK...
  12. startcraft

Yardım Serverlara giremiyorum

Lütfen yardımcı olmayacak cevaplar yazmayın. güvenlik duvarınızı kapatın.Modeminize reset atın.Minecraftı silip tekrar yükleyin.Dns,vpn tarzı şeyler yüklüyorsanız kaldırın.
  13. startcraft

CGNAT IP ile port nasıl açabilirim?

aslında diğer şekilde de vip satmak suçtur.Herhangi bir kazanç elde ediyorsan fatura kesmek zorundasın.Kazancın yanı sıra stopaj vb şeylerde.Ama kazanacağın 200-300 bir şey ifade etmiyor (şimdilik).Senin yaptığın sistem (kendi pc kullanman) diğer firmaların makinelerini kullanmandan farklı bir...
  14. startcraft

CGNAT IP ile port nasıl açabilirim?

vpn ile felan yapıyorlar ama hiç sağlıklı olmuyor.Firmanı ara statik ip istediğini zorla söyle bazen veriyorlar.Olmadı statik ip satın alman lazım :/
  15. startcraft

CaveMc Ekip arkadaşını arıyor (ücretli) Play.CaveMc.Online 1.16/1.17

Merhaba arkadaşlar Cavemc olarak kaliteli bir rehber aramaktayız. Gerekirse ücretli gerekirse yetki karşılığında bu işi yapacak arkadaşları https://**********/gZ7kS9fs Beklemekteyiz
  16. startcraft

Yardım X-ray

https://gist.github.com/stonar96/ba18568bd91e5afd590e8038d14e245e
  17. startcraft

Bayram Boyunca NACSSHOST.COM'da 100₺'ye 40₺ + %30 İndirim

Hayırlı satışlar Emre Bey
  18. startcraft

Play.CaveMc.Online 1.16.5 / 1.1.7 hilesiz adaletli açılış:20.07.2021

Play.CaveMc.Online 1.16.5 / 1.1.7 hilesiz adaletli açılış:20.07.2021
  19. startcraft

[1.16.5/1.7]Play.CaveMc.Online/Xray-Killaura Hile Korumasıl /Zor Sevenler İçin/HEROBRİNE

Aslında bayramda az oyuncu olur ise açıklar olduğu zaman kapatması daha az oyuncuyu etkiler.Ama doğrus söylüyorsunuz.Bizler çalıştığımız için en müsait zamanın bayram olacağını karar kıldık.
  20. startcraft

Yardım griefprevention claim problemi

herkese selam griefprevention plugini kullanıyorum ama şöyle bir şey yapmak istiyorum 2 farklı dünya var 1 tanesinde claimde pvp açık diğerinde kapalı bunu nasıl yapabilirim ?
  21. startcraft

Yardım yerdeki itemler alınmıyor combatplus

sorunu çözdüm hocam teşekkür ederim.Ayarlardan kitleri kapatıp kendi itemleri ile vs atabilir bu itemler öldüğünde karşı taraf tarafından alınabiliyor bilginiz olsun her şey için çok teşekkür ederim.
  22. startcraft

cevabın için çok teşekkür ederim çalıştı ama duels plugini kullanıyorum ve aynı sorunu yaşıyorum buna da bakabilir misin ?
  23. startcraft

merhabalar 1.16 sunucumda oyuncular vs attığını varsayalım bir oyuncu diğerini öldürünce itemler yere düşüp alması gerekiyor fakat olmuyor sebebi combat süresinin devam etmesi.Combat süresi bitince alabiliyor.Ben combat bitsede bitmesede almasını istiyorum combat plugininde bulamadım yardımcı...
  24. startcraft

Nether skripti

:D hahaha onun işi olmaz :D
  25. startcraft

Nether skripti

Sorun küçük kardeşimin yazdığı skript ile çözülmüştür