Arama sonuçlarınız

1. startcraft

mc4fun.net Geçersiz sebep ile banlama

Forumgamer üzerinden adminlerini şikayet ettim ve banlandım. Bunu yazdıktan 1 gün sonra oynarken banlandım sebep forum gamera konu açmak :D Ayriyeten yetkililere oyun içerisinden forumgamera konu açacağımı söyledim. tabii ki yetkilileri iletmemiştir :D
  2. startcraft

sponsor olacağım sunucu aranır

Merhaba 21 günlük 10 gb ram ryzen 3900x makinem var anksoft firmasından aldığım. Sunucu açıcak kişiye sponsor olabilirim. Gelirin %40'ını alacağım. Sunucu tuttu vip alan olmadı makinenin süresini yenilerim sorun değil. Furkan.A#1837
  3. startcraft

Play.SayonNW.Com [1.16X] TekBlock Sunucusu | Rütbe - Coin - Sezon - ve çok daha fazlası!

4. startcraft

[TR] AVATAR RUST +90 oyuncu 3x Yeni Wipe

AVATAR 3X RUST * Grup limiti : 5 - İttifaklık yasaktır ★MAKRO PERMA BAN + KANITLARLA BERABER FACEPUNCH MAIL SİSTEM(VAC GARANTİSİ)★ ★MADEN,YOL LOOTU 3X★ ★KÜÇÜK FIRIN HIZI 4X BUYUK FIRIN 6X★ ★RECYCLER HIZI 4X , CRAFT SÜRESİ 4X★ ★/skinbox AKTIFTIR.★ ★MINIHELI 5 KISILIK, KLAN HELISINDE SANDIK...
  5. startcraft

CaveMc Ekip arkadaşını arıyor (ücretli) Play.CaveMc.Online 1.16/1.17

Merhaba arkadaşlar Cavemc olarak kaliteli bir rehber aramaktayız. Gerekirse ücretli gerekirse yetki karşılığında bu işi yapacak arkadaşları https://**********/gZ7kS9fs Beklemekteyiz
  6. startcraft

Yardım griefprevention claim problemi

herkese selam griefprevention plugini kullanıyorum ama şöyle bir şey yapmak istiyorum 2 farklı dünya var 1 tanesinde claimde pvp açık diğerinde kapalı bunu nasıl yapabilirim ?
  7. startcraft

Yardım yerdeki itemler alınmıyor combatplus

merhabalar 1.16 sunucumda oyuncular vs attığını varsayalım bir oyuncu diğerini öldürünce itemler yere düşüp alması gerekiyor fakat olmuyor sebebi combat süresinin devam etmesi.Combat süresi bitince alabiliyor.Ben combat bitsede bitmesede almasını istiyorum combat plugininde bulamadım yardımcı...
  8. startcraft

Nether skripti

Herkese selamlar.Forumda var mı bilmiyorum ama bana şöyle bir skript lazım yapan olursa şimdiden ellerine sağlık Nethere normal gidilmeyecek,sadece kağıt(bilet) ile gidilecek ama süreli olacak. Bilete basınca 5 dakika boyunca netherde takılabilecek.Şöyle bir durum var adam netherde oyundan...
  9. startcraft

Ücretsiz makina

Merhaba arkadaşlar serverk kurmayı düşünen arkadaşlar varsa bu konu tam size göre 1.16.5 Survival serveri hazır olup makine bekleyen arkadaşlara ortaklık karşılığında 10 gb ram ryzen 9 3900x 30 Günlük makina vereceğim Bizler yapmaya çalıştık ama bu aralar aşırı derece çalıştığımız için...
  10. startcraft

Pluginer aranıyor

Merhaba arkadaşlar sunucumuzda çalışacak arkadaşlar aramaktayız Gerekli olan rol : pluginer Kurulacak 1.16.5 sunucumuzda ilk ayın kirasını çıkarttıktan sonra satılacak viplerin %10 u o arkadaşa verilecek ve bu server kapanana kadar devam edecektir. Elimizde 8 günlük server mevcut 10 gb. Serverin...
  11. startcraft

İstek Boss plugini

Merhaba arkadaşlar haritada random boss doğmasını istiyorum ama bu boss doğduğunda bossun nerede olduğunu kordinat olarak söyleyen bir plugin var mıdır server sürüm :1.16.5
  12. startcraft

Yardım 1.16.5 bug

merhaba arkadaşalr 1.16.5 survival sunucu kuracağım acaba ne tür bugları vardır neleri engellemem gereklidir ? hangi pluginleri önerirsiniz.Teşekkür ederim şimdiden
  13. startcraft

Bedava Konu tasarımı

Bazı konu tasarımlarından resimler vb şeyler alınmıştır ama alınanlardan tamamen farklıdır https://dosya.co/9jbmsjfkt5ko/anasayfa.psd.html https://www.virustotal.com/gui/file/35ec97de4cb2eae116986e16b6464479b6858adb48f8c265e771f2ea5a5ba068/detection
  14. startcraft

Dolandırıcı arkadaşlar

Herkese merhaba arkadaşlar elimde bir makina var ve server kurmak isteyene makinayı vereceğim diye bir konu açmıştım Freaky #5067 ve EmirYT #4809 bu iki arkadaş server kurmak istediklerini ve serveri yapmak için makinayı istediklerini söyledi bende konuşma türlerinden dolayı makinayı...
  15. startcraft

Ortak arıyorum para istemiyorum

Merhabalar elimde 21 günü kalmış 10 gb ramli server var daha önce survival server kurdum tutmadı server boşta kaldı map+plugin her şeyi hazır olup server kurmak için hosting arayan arkadaşlar bana ulaşırsa konuşabiliriz bu 3 hafta aşırı yoğun çalıştığım için herhangi bir yardımda bulumayacağım...
  16. startcraft

Keyubu,Anadoluhost,Anksoft 1 hafta kullandım ve olanlar

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere @Keyubu @AnadoluHost ve @anksoft kullanırken yaşanan olaylardan bahsedeceğim. İlk olarak Anadoluhost kullandık ]Anadoluhost diğer firmalardan farklı olarak bizlere ryzen 5900x verdi.Makineleri efsane yani tek kelimeyle efsane ben bu kadar iyi bir sistem...
  17. startcraft

Yardım Spawnerları kaldırma

Serverimdeki bütün spawnerları kaldırmak istiyorun world,nether fark etmez heryerdeki spawnerları nasıl kaldırabilirim ?
  18. startcraft

Yardım autorank otomatik atlamayı kapatma ve para gitmesi

merhaba arkadaşalr autranks plugini kullanıyoruz önceden süreliydi bu kaldırdık ve paralı olmasını istiyoruz para ekledik oyuncu o paraya ulaşınca otomatik rütbe atlıyor ve para gitmiyor. İsteidğimiz normal rütbe gibi oyuncu parası varsa /rankup yazsın atlasın tarzı bir şey configimiz :
  19. startcraft

Play.solocraft.club admin alımı

Admin alımı bitmiştir.
  20. startcraft

Keyubu dan server almadan önce dikkat edin

satın al dediğimizde burada 2 resim atmıştım 3000 mhz olanı seçti bilginiz olsun
  21. startcraft

Yardım Derin koşucu hatası

Merhaba arkadaşlar sunucumda derin koşucu enchli bot kullananlar yürüyemiyor yürüse geri atıyor tarzı olaylar oluyor nocheatplus tan kaynaklandığını düşünüyorum nasıl çözebilirim ?
  22. startcraft

İstek chest esp

Merhaba arkadaşlar chest esp hilesini engelleyen bir skript ya da plugin var mı ?
  23. startcraft

Play.DarkCraft.Online ◂ SURVIVAL | 1.8x/1.16x | Boss | Rütbe | Coin | Kasalar | Paralı Etkinlikler | Çekilişler | Kendi Pazarını Kur 06.06.2021 18:00

Sunucu IP Adresi Play.SoloCraft.Tk Oyun Sürümü 1.8.x/.1.16.x Sunucu Slotu 200 Sunucu Türü Survival Play.SoloCraft.Tk
  24. startcraft

Play.SoloCraft.Tk survival server alım

Merhaba arkardaşlar sunucumuzu tanıtacak yayıncı arıyoruz Play.SoloCraft.Tk server konumuz : 1.8.x/1.16x | Play.SoloCraft.Tk | Zor Spawner Sistemi | Kasalar | Süreli Rütbe | Boss | Açık Artırma | Görevler |Survival
  25. startcraft

Play.SoloCraft.Tk alımları

Merhaba arkardaşlar sunucumuzu tanıtacak yayıncı arıyoruz Play.SoloCraft.Tk server konumuz : 1.8.x/1.16x | Play.SoloCraft.Tk | Zor Spawner Sistemi | Kasalar | Süreli Rütbe | Boss | Açık Artırma | Görevler |Survival