Arama sonuçlarınız

1. MC4FUN

Yardım 1.18.2 sunucuya 1.16.5 ve üzeri girişleri aktifleştirme.

başka hiçbir şey yapmana gerek yok sadece 1.16.5 üstü girmesini istiyorsan viaversion içinden ayarlaman gerekli onun da websitesi ViaVersion Blocked Version Generator
  2. MC4FUN

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

Discord üzeriden destek bileti oluşturup destek alabilirsiniz bu şekilde yardımcı olamam ne yazık ki.
  3. MC4FUN

Yardım Itemsadder ve Tab plugini uyumsuzluğu!

Sunucu kurmak istiyorsanız eklentilerin wiki sayfalarını detaylı okumanızı öneririm Tab eklentisi için %img_owner% şeklinde yapmanız gerekli eğer yazı rengi farklı gözükürse de &f%img_owner% şeklinde deniyebilirsiniz.
  4. MC4FUN

oyna.acosania.com [1.17 - 1.19.3] | Survival Jotunheim | Spawnersız ve Gözlemcisiz Vanilla+ Oyun Keyfi | +200 Büyü, Yetenekler ve dahası!

Başka bir sunucunun discordundaki oyunculara yazmanın neresi normal bir şey ? yabancıların bunu yapması bunun doğru olduğu anlamına mı geliyor?
  5. MC4FUN

Yardım Minecraft survival sunucu

Singleplayer var
  6. MC4FUN

Yardım Minecraft survival sunucu

https://forum.gamer.com.tr/forum/hayatta-kalma-survival-sunucular.94/ Forumdaki bu alandan istediğin sunucuyu seçip girebilirsin.
  7. MC4FUN

Sizleri Hypixel'e götüreceğim

2011 yılından beri minecraft piyasasındayım gördüğüm en garip elemansın
  8. MC4FUN

Emek Skyblock 3GB Ram Yetermi ?

Eğer 1.15.2 ve üzeri bir sürümde açıyorsan en az kötü ryzen bir makina ve 6gb rama ihtiyacın var. Windows ise bu 8gb olmalı 1.8 sürümünde açıyorsan 4gb yeterli windows icin ise 6gb.
  9. MC4FUN

Yardım Sunucumdaki sorunlar

Eklenti Listeni Kullandığın server jarının adını ve sürümünü paylaşır mısın
  10. MC4FUN

Neden yeni bir minecraft hub sunucu açılmıyor beyler

Tamamen türkiyenin ekonomisinden kaynaklı geçen yıl bu aylar ödedigim makina ücreti şu an 3 kat arttı üst sürümlerde sunucu kurmak aşırı masraflı ortalama bir eklentiyi satın almaya kalksan 200tl hele ki hub düşüncsen varsa src alman gerekli en az 3 katı fiyat istiyorlar eklenti fiyatınının Hub...
  11. MC4FUN

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

Sunucuda herhangi bir konuda destek almak için discord üzerinden yetkililer ile iletişime geçmelisin discordu bilgisayarına bile indirmene gerek yok site üzerinden girip destek açabiliyorsun ki discord kullanmadığına inanmıyorum
  12. MC4FUN

Bunu herhangi bir üst yetkiliye bildirmeden buraya taşıdıgın için herhangi bir destek almayıp sunucudan uzaklaştırılacaksın başka sunucularda mutluluklar
  13. MC4FUN

Ee ben mi göndermiş oluyorum yukarıda da arkadaşa yazdım birileri kasıtlı olarak yapıyor sunucunda 2 kişi var kim neyin reklamını yapıyor onu da anlamadım
  14. MC4FUN

İstek 1.18 İçin en iyi skyblock plugini hangisidir?

Bentobox(Bskyblock), İridiumskyblock, Fabledskyblock (paralı), superiorskyblock2 bu eklentiler arasından seçebilirsin
  15. MC4FUN

Cinematic Sunucu Tanıtım Videosu Çekecek Birini Arıyorum

Hali hazırda açık bir sunucum var ve sunucu tanıtım traileri çektirmek istiyorum fakat kimseyi bulamadım bu konuda yaptığınız işe güveniyorsanız daha önceki yaptığınız örnekler ile bana ulaşınız Discord adresim: Taner#6777 Eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın nereye açacağımı...
  16. MC4FUN

[AKTİF] 1.17 - PLAY.IRONGARD.ORG [Zindan | Özel Eşya | Gelişmiş Maden | Meteor | Onlarca Sistem ]

Uzun süredir ugraştığını biliyorum başarılar dilerim dost umarım her şey dilediğince olur :kalp:
  17. MC4FUN

Ne anlatıyon abim sen : d ? ne reklamından ne saldırısından bahsediyon : d? Birileri sunucumun adını kullanarak reklam yapıyor insanları birbirine düşürmek için ne sen ne de piyasadaki herhangi bir sunucu en ufak umrumda değil bir kere kendi sunucum hariç bir sunucuya giriş yapmadım