Arama sonuçlarınız

1. MC4FUN

Cinematic Sunucu Tanıtım Videosu Çekecek Birini Arıyorum

Hali hazırda açık bir sunucum var ve sunucu tanıtım traileri çektirmek istiyorum fakat kimseyi bulamadım bu konuda yaptığınız işe güveniyorsanız daha önceki yaptığınız örnekler ile bana ulaşınız Discord adresim: Taner#6777 Eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın nereye açacağımı...
  2. MC4FUN

BOXPVP | 1.15.2 - 1.20.1 | Hile Koruması | Klan | Turnuva | Coin | PlayTime | Gem | +50 Aktif Oyuncu | play.mc4fun.net

Sunucu IP: Play.mc4fun.net Sunucu IP: Play.mc4fun.net Sunucu IP: Play.mc4fun.net Website: https://mc4fun.net/ Website: https://mc4fun.net/ Sunucu sürümü: 1.15.2- 1.20.2 Sunucu türü: BoxPVP Sunucu kapasitesi:200 kişi Sunucu lokasyonu: Türkiye Ortalama ping: 5-30 arası
  3. MC4FUN

İstek Tamir kitabının basılmasını engelleme

Merhabalar Tamir kitabının örs üzerinden basılmasını engellemek istiyorum Skripter veya javacı arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Kullandığım sürüm: 1.16
  4. MC4FUN

Griefprevention belirli bir süre girmeyen kişilerin claimini kaldırma hakkında yardım

Arkadaşlar griefprevention pluginine içine defalarca baktım fakat bu özelligi göremedim biliyorsanız benimle paylaşma şansınız var mı.
  5. MC4FUN

bir dünyada elitra kullanmayı kapatma yolu var mı?

bir dünyada elitra kullanmayı kapatma yolu var mı?
  6. MC4FUN

Durduk yere tps 0.0 civarlarına inip sunucu kitleniyor

Durduk yere tps 0.0 civarlarına inip sunucu kitleniyor sunucu kapanmıyor arkadaşlar veyahut bir hata vermiyor console bildiğiniz kitleniyor Belirli bir zamanda olmuyor aralıklarla oluyor bazen 2 gün bir şey olmuyor bazen 1 saate 2 kere atılıyor Sunucu sürümüm: 1.15.2 #335 panelden böyle bir hata...
  7. MC4FUN

[Çözüldü] Spawnerlardan respawn olan mobların respawn olma hızını ayarlama

Spawnerlardan respawn olan mobların respawn olma hızını ayarlama gibi bir ayar var mı arkadaşlar bilginiz var mı?
  8. MC4FUN

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

Sunucu IP: Play.mc4fun.net Sunucu IP: Play.mc4fun.net Website: https://mc4fun.net/ Website: https://mc4fun.net/ Sunucu sürümü: 1.15.2- 1.18.2 Sunucu türü: Survival Sunucu kapasitesi: 100 kişi Sunucu lokasyonu: Türkiye Ortalama ping: 5-30 arası 4. Sezon Survival Sunucumuz 19.02.2022 16:00...
  9. MC4FUN

Yardım oyuncular dünyalar arası ışınlanınca pingi artıyor

oyuncular dünyalar arası ışınlanınca pingi artıyor 3 bin 4 bine kadar çıkıyor
  10. MC4FUN

Yardım Karanlıkta moblar doğmuyor

Wg 'de moblar açık Diffucilty 2 Fakat karanlıkta moblar doğmuyor server properties de spawn-monsters true fakat hala doğmuyor ne yapmam gerekli
  11. MC4FUN

Yardım Timings yazıyorum fakat hata veriyor.

/timings yazınca böyle bir hata alıyorum Timingspatch kurulu panelde çıkan hata: https://hastebin.com/suquduputi.pl
  12. MC4FUN

Yardım Serverdeki büyülü kitapların büyüsü gidiyor

Büyülü kitaplar köylülerden alınca veyahut gamemodedan alınca yetki farketmeksizin 3 5 saniye içinde ortadan kayboluyor Loglarda veya konsolda herhangi bir uyarı vs. yok alt tarafta fotoğraflı bir şekilde anlattım. yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim. Köylüden kitabı aldım...
  13. MC4FUN

Yardım Timings alırken hata veriyor ve toomany player hatası

Aldıgım hata Yaptıgım şeyler: maxLoginPerIp: 99999 maxJoinPerIp: 99999 maxRegPerIp: 99999 Fakat hala böyle bir hata ile karşılaşıyorum.
  14. MC4FUN

Yardım Authme bu sunucuya kayıtlı hesapların oyuncularda da gözüküyor

sunucum bungeecord herkesin ip aynı olarak geçiyor yani bir tane oyuncu girince diğer oyuncuların ismi yazıyor komple authmeden nasıl kapatıyorduk bunu bulamadım da
  15. MC4FUN

Yardım Sunucuda kimse yokken lag var ve tps düşük.

halettim sorunumu.
  16. MC4FUN

Yardım Skinrestorer pluginini kendi sitesinden indirmeme rağmen forceop var?

[16:50:07] [DETECTED]: SkinsRestorer.jar MIGHT be infected with ForceOP (MALWARE) Class path: skinsrestorer/bukkit/skinfactory/UniversalSkinFactory ; Line/SourceFile 295/UniversalSkinFactory.java plugini kendi sitesinden indirmeme rağmen pluginde forceop var ne yapmamı önerirsiniz?
  17. MC4FUN

Yardım isimsiz bir arkadaş tarafından sunucuya saldırı oluyor

isimsiz bir arkadaş tarafından sunucuya saldırı oluyor makina dahi donuyor hiçbir şey yapamıyoruz server kapanıyor ve bu arkadaş pişkin pişkin kendi dedigi hostingden alırsan saldırmam diyor bu saldırıya nasıl bir önlem alabiliriz? herhangi bir log veya tarzı bir şey yok
  18. MC4FUN

Yardım World hariç diğer dünyada nethere gidilmiyor

oyuncular world hariç diğer dünyalarda nether portalı yaptıklarında gidemiyorlar hiçbir şey olmuyor öylece kalıyor nasıl düzeltebilirim bunu
  19. MC4FUN

Yardım Grief Prevention Plugini hakkında bir soru

Oyuncuların dakika başına oyunda durarak kazandıkları claim hakkını nasıl ayarlıyoruz mesela 10dk durunca 50 claim hakkı kazanma
  20. MC4FUN

Oyundaki bütün exp kazanmayı kapatmak istiyorum

Arkadaşlar selam oyunda hiçbir şekilde xp kazanılmamasını istiyorum yaratıklar maden fırından alınan şey farmdan alınan şey komple bu tarz bir skript yazılabilir mi? bildiginiz var mı veyahut plugin var mı bildiginiz
  21. MC4FUN

Türkiyede Raid sunucu???

Merhabalar arkadaşlar türkiyede hiç raid sunucu var mı? daha önce açan gördünüz mü 2 haftadır yabancı bir raid serverde oynuyoruz ve bayagı eğlenceli Maddi ve ve manevi (bilgi ve ekip) konusunda yeterli imkana sahibim Raid tarzı bir sunucu açsam sizde türkiyede yeterli bir oyuncuya ulaşabilir...
  22. MC4FUN

Yardım Oyuncu farketmezsiniz sunucuya lag giriyor

Timings: Aikar's Timings Viewer Sunucuya durduk yere hiçbir şey yokken lag giriyor user farketmezsiniz fakat user fazla olunca daha çok oluyor. Loglarda serverin genel olarak hataları: - [Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerPortalEvent to Skript v2.2-dev20...
  23. MC4FUN

Yardım Hiçbir sorun yokken tps'in birden düşmesi?

https://timings.aikar.co/?id=8ca6411c01df4f4dbcf9adcce9bd2d60 tps 14 15 ken çektim durduk yere hiçbir şey yokken user farketmezsizin tps düşüyor 15 20 saniye sürüyor sonra 19.70 altına düşmüyor ama 15 20dk da bir oluyor neredeyse timingsden baktım da fazla bir şey anlamadım yardımıc olabilir...
  24. MC4FUN

İstek x süresi kadar oyunda duran herkese y itemini verme skripti

x süresi kadar oyunda duran herkese y itemini verme skripti
  25. MC4FUN

Yardım Jobs Reborn lag sorunu?

0 laglı sunucuma jobs rebornu yükledikten sonra lag girmeye başladı bunun bir ayarı var mı? herhangi bir hata yok fakat timingslerde jobs plugini çok şey kullanıyor gösteriyor