Arama sonuçlarınız

1. MrPolat

Etkinlik Konu Aç, Steam random key kazan.

Bu etkinlik forum gamer yetkilileri izni ile düzenlenmektedir. Etkinliğin yönetim ile bir alâkası yoktur. Bütün iletişim, soru vs. için bana özelden mesaj atın lütfen. Etkinliğe katılım şartları • Etkinliğe katılmak için forumda en az 20 mesaj göndermiş olmanız gerekmektedir. • Alternatif...
  2. MrPolat

Patron Sensin! Alttaki üyeyi bir görev ver!

Selamlar, Oyunumuz çok basit; Bu oyunda herkes patron! Şimdi alttaki üyeye yapmak zorunda olduğu bir görev ver! Başlıyorum: Git ve bana bir sıcak kahve getir.
  3. MrPolat

haçked by mistırpolat

7 Eki 2015 tarihinde yayınlandı Bugün de hep beraber benim yerime utanıyoruz.
  4. MrPolat

CS GO PUBG!

CS GO PUBG Merhabalar değerli forum sakinleri karşınızda yine ben! Bugünkü konumda sizlere CS:GO içinde nasıl PUBG modunu oynayabilirsiniz bundan bahsedeceğim! OYUN MODU HAKKINDA GENEL BİLGİ Son zamanlarda düşüş yaşayan CS:GO'nun PUBG gibi eğlenceli bir modunun olduğunu biliyor muydunuz...
  5. MrPolat

Point Blank 2018 Rütbe Ödülleri

POİNT BLANK 2018 RÜTBE ÖDÜLLERİ Merhaba değerli forum sakinleri! Bu konumda Point Blank güncel rütbe ödüllerinden ve nasıl daha hızlı rütbe atlıyabileceğinizden bahsettim. Aşağıdaki spoyler içindeki görüntüden rütbe atladıkça kazanacağınız ödülleri görebilirsiniz. Point Blank rütbeleri...
  6. MrPolat

Minecraft Sunucu için Konu tasarım banner (+PSD)

Eveet grafik tasarımda yeniyim ve şöyle amatör bir şey yaptım kullanmak isteyen kullanabilir :) *** FONT RARIN İÇERİSİNDE *** İNDİR VİRÜSTOTAL ****** Geri dönüşleriniz benim içi çok önemli, teşekkürler ^^ ******
  7. MrPolat

İlk banner tasarımım

İlk kez photoshop kullandım ve sonuç :)(biraz tutoriol videosu izlemiş olabilirim xd) Değerlendirmelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum
  8. MrPolat

Border Parkur | 1.12.2 | Kendi yapımım basit parkur haritası

Kendi yapımım olan basit bir parkur haritası ortalama 10 dakikada bitireceğinize inanıyorum kolay ve eğlenceli bir harita oldu : ) Beraber harita yapıp zaman öldürmek isteyenler ulaşabilir : ) İNDİRMEK İÇİN TIKLA VİRÜS TOTAL
  9. MrPolat

Sunucum kapanıyor yardım

tps değerleri çok yüksekken bile bir anda lag oluşup kapanıyor aldığım hata : [00:38:25] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: The server has stopped responding! [00:38:25] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Please report this to http://www.spigotmc.org/ [00:38:25] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Be...
  10. MrPolat

oyna.BrickNW.com | Hard Skyblock | Sıfırlandık | /is top 1.'sine Battlefield 1 hediye! | +50 | Aktif!

Sunucu Durumu : PASİF Sunucu Kapasitesi: 250 Sunucu RAM: 16384 MB (16 GB ) Sunucu Sitesi: bricknw.com Sunucu Destek(e-posta) : [email protected] Sunucu Adresi : Play.BrickNW.Com Oyna.BrickNW.Com Mc.BrickNW.Com Sunucu Sürümü : 1.8 Brick...
  11. MrPolat

Godaddy domaini VDS'e nasıl bağlıyabilirim?

Başlıkta yazdım godaddy'den alacağım bir .com domaini nasıl vds sunucusuna bağlıyabilirim?
  12. MrPolat

Skript'te Para

Merhabalar aslında bir skript istemeyeceğim bir şey sormak istiyorum örn. command /tas: [tab]trigger: [tab][tab]if player's balance is more than or equal to 10000: Yaptığımda player's balanca kısmında hata veriyor o kısımda ne kullanmam gerekiyor
  13. MrPolat

LoL Ping Düşürme

Merhaba değerli forumdaşlar ve çok değerli sihirdarlar Bugünkü konumda sizlere hepimizin kimi zaman bağ ağrısına kimi zaman çok sinirlenmemize neden olan bir sıkıntıyı nasıl çözeceğimizden bahsedeceğim. Tabi ki bu sıkıntımız PİNG Bu sıkıntıdan kurtulmanın birkaç yolu var haydi onlara göz...
  14. MrPolat

LoL 8.4 Yaması ile değişen/yeni gelen eşyalar

Geçtiğimiz gün League of Legends'e 8.4 Yaması geldi. Bu yama oyuna yeni 3 adet eşya ve çoğu eşyanın değişmesine neden oldu . Gelin bir göz atalım : İlk önce yeni eşyaları tanıtmak istiyorum : YENİ Bilinmezlik Küresi Bedeli : 1500 Altın Verdiği özellikleri fotoğrafta görüyorsunuz early...
  15. MrPolat

Bu Skriptte ne hata var ?

arkadaşlar skriptim bu : command /xpmarket: trigger: open chest with 1 rows named " &6&lXp Market" to player wait 1 tick format slot 0 of player with iron sword named "&b&lKılıçlar" with lore "Klıç menüsünü açar" to close then run [execute player command...
  16. MrPolat

Skriptte yeniyim bi yardım

Öncelikle merhabalar skript bayadır hoşuma gidiyordu ve artık 1-2 adım atmaya karar verdim istediğim şey /test komudunu yazınca 3 satırlı bir chest açılması kod şu şekilde : command /test: trigger: open chest with 3 rows named "Deneme" to player ama /test yazdığımda hiçbir eylem...
  17. MrPolat

Vanilla Minecraft Banka Sistemi

Tamamen vanilla minecraftta yapmış olduğum bir sistem şifreli giriş yok direk kişiyi özel olarak algılıyor yani hesaba giriş yapmanıza gerek yok ama ilerleyen zamanlarda daha gerçekçi olması için böyle bir şey ekliyebilirim :P işte tanıtım videosu Eleştiriye ve öneriye açığım
  18. MrPolat

[YARDIM] .tk'lı ip adresi alma ?

Merhabalar sizlerin yardımına ihtiyacım var denemelik serverim ve domainim hazır bu sayısal ipyi nasıl .tk lı ipye bağlayabilirim örn: xxxxx.tk yada play.xxxxx.tk Domain sağlayıcısı : Dot.tk
  19. MrPolat

[YARDIM] /fill komutu ile içinde komut olan komut bloğu ?

Böyle bir şeyi mümkün olmasın lazım denediğim komut : fill - -1 - - -5 - command_block 0 keep {Command:setblock - - - air} Ve bunu yaptığımda aldığım hata Data tag parsing failed: Expected '}' but got '-' at: {Command:setblock -<--[HERE] Sorunu ben anlıyamadım sorun nedir acaba ?
  20. MrPolat

Atatürk Portresi Pixel Art

Yaklaşık 1,5 saatimi alan projeyi bir sunucu üzerinde world editsiz tamamladım . İsteyenlere sunucu adresini ve arsa adını verebilirim (creative) Yapım aşamasından bir fotoğraf ! Veeee İşte o Pixel Art !
  21. MrPolat

500 Abone Üstü Kanallara Ücretsiz Özel Map

Evet arkadaşlar başlıktada okuduğunuz gibi 500 Abone ve en az 2000 görüntülenmesi olan kanallara özel ücretsiz istediği minecraft haritasını yapıyorum geçen sene yaptığım bir amatör harita vardı oda şu oluyor : Gördüğünüz gibi bu haritayı İbrahimle Akıyoruz (şu an ki adı Şaka Mısın ?) Kanalı...
  22. MrPolat

Çift Envanterli Sunucu Var mı ?

Arkadaşlar merhaba çift envanteri biliyorsunuzdur Inventorynizde Camlar oluyor ve bu camlar ile envanter sayfası değiştiriyorsunuz ve bu plugin fazlasıyla hoşuma gidiyor ve bence oyun oynamay rahatlatıyor bildiğiniz çift envanter sunucu varmı ? varsa özelden yada burdan ipsini atarsanız memnun...
  23. MrPolat

Minecraft Tarihinin en iyi seedlerinden biri ! | Hazır Şato | 1.12

Seed: throwlow Seed Sayısal: 1483524782 Platform: Minecraft PC/Mac (Java) Versiyon : Minecraft 1.12 ============= Galiba 4 Yıllık minecraft hayatımda gördüğüm en iyi seed Evet Clickb8 değil ! sadece girin ve deneyin (Spawn olduğunuz noktada yuvarlak çizip azıcık gezerseniz bulucaksınız) 3...
  24. MrPolat

Buz Biyomu | 1.12

Seed: VEESEE Seed Sayısal : -1766999811 Platform: Minecraft PC/Mac (Java) Versiyon : Minecraft 1.12
  25. MrPolat

|ISTEK| Sadece İstenilen bloğu kırabilen kazma

Evet öncelikle şunu söyliyim daha uygun bir konu başlığı bulamadığım için buraya yazıyorum | ========================================================| Yani aslında başlıkta anlattım Mesela bi kazma olucak örneğin demir kazma bu demir kazma sadece cobblestone'u kırabilicek veya Bi cobblestone...