Arama sonuçlarınız

1. CngzhnDSTN

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

Eski sunucular piyasaya tekrar adım atmakla kararlı gibi duruyor. Hand ekibi eskisi gibi sağlam bir proje ortaya koymuş. Bize oynamak düşer ;)
  2. CngzhnDSTN

PLAY.TEKKANTR.COM DETAYLAR İÇERDE!

Discord sunucusuna girmiyor yeniden link rica edebilirmiyim ;)
  3. CngzhnDSTN

PLAY.TEKKANTR.COM DETAYLAR İÇERDE!

Bende orda olucam iyi oyunlar ;)
  4. CngzhnDSTN

PLAY.TEKKANTR.COM // SEZON FİNALİ // DETAY İÇERDE!

Merhabalar ben bu sunucunun bütün /warplarını - spawnını yapan kişiyim furkan bey buildlerimi kaldırmanı rica ediyorum :)
  5. CngzhnDSTN

Build Team'ıma Alım Başlamıştır! Form İçerde !

Maşşallah mimar bolluğuna bak :pala:
  6. CngzhnDSTN

Survival Yeni Kuruldu Seni Bekliyoruz !

Reklamcı alımı olan bir server fazla bir şey bekleyemiyorum :ıslık:
  7. CngzhnDSTN

CS GO Mouse Ayarları

Kolsuzda olsam denemeye değer :p
  8. CngzhnDSTN

Konu Kapansın Yeni Konu Açtık

Fotoğraflara az daha özen verebilirdin. Server hakkında yenilik veya eklentileri fotoğraf ekleyip özet geçebilirdin. Konu yetersiz kalmış dostum.
  9. CngzhnDSTN

l AlphaChest l - Sıfırdan Paket Hazırlıyoruz l Tanıtım B.1

Zaman geçtikçe elimizde güzel bir paket olucak gibi :kaş:
  10. CngzhnDSTN

CS GO Kasma Sorunu

Yutupdan izliyeceklerine gelsin burdan yapsınlar ulen :pala:
  11. CngzhnDSTN

2 günden beri internet yoktu tatlı şey

2 günden beri internet yoktu tatlı şey
  12. CngzhnDSTN

Play.NemoCraft.Tk | Survival | 1.8X | Kasa | Ipeksi | ParaEventi | Env-Eventi | Aktif! |

Adamın morelini bozduğunu söylemeye çalıştım sana dostum nasıl anlarsan :)
  13. CngzhnDSTN

Play.NemoCraft.Tk | Survival | 1.8X | Kasa | Ipeksi | ParaEventi | Env-Eventi | Aktif! |

Çok yanlış bir yorum adamın morelini bozucağına iyi bir şekilde eleştirebilirsin.Birde arada sunucun bot yiyor giriş yapamıyoruz düzeltirsen güzel olabilir TeKKaNn bey Başarılar dilerim dostum.
  14. CngzhnDSTN

Server ortaklıgından ayrıldım Konu kilit

Sunucunun sahibi olan sizsiniz ama bu oyun türüne faction denir sizin secimleriniz. Başarılarınızın devamını dilerim.
  15. CngzhnDSTN

Survivale p7 item eklemek sence saçma değilmi ve ayrıcı takasda p5 vermek viplere verilen setlerin koruma düzeylerinin azaltılmasını rica ediyorum ve bu yönden para vermeyen oyuncularında serverde oynamasını sağlamanızı rica ediyorum.
  16. CngzhnDSTN

En son vipe P7 Set veriliyor parayı basan kral oluyor amacım baltalamak değil ama bunun düzeltilmesini rica ediyorum yoksa oyuncu kaybedersiniz. Yapılar geliştirilmeli konu tasarımını beğendim. Başarılar Dilerim.
  17. CngzhnDSTN

Fake Lobi - Bekleme Lobisi Seç Kullan #

Yorumun için çok teşekkürler. Birdahakine daha güzel yapılarla sizinle olacağım. Düşüncene saygı duyuyorum yorumun için teşekkür ediyorum. Fazla emek verilen bir lobi değil birdahaki yapıyı beğeniceğinden eminim :)
  18. CngzhnDSTN

Utandım şimdi ^_^
  19. CngzhnDSTN

Yorumun için teşekkürler. Birdahaki yapıda dikkate alırım :)
  20. CngzhnDSTN

Merhaba arkadaşlar Forumda ilk paylaşacağım bir yapı kendimce bir şey yapmayı denedim. Eleştirilerinizi bekliyorum. #### #### #### Eleştirilerinizi eksik etmeyin...
  21. CngzhnDSTN

CashNETWORK | 1.8 - 1.12x | Factions & Skyblock | Hub Server | CASHCRAFT.BATIHOST.COM |

Resimleri Resimler shader veya başka textureler ile çekilebilir senin tercihin fotoğrafların altında indikçe yazılar yazıyor onların renkleri değiştirilebilir yanlarına göz alıcı bir şey ekleyebilirsin. Başarılar dilerim emeğinin karşılığını alabilirsin inşallah.
  22. CngzhnDSTN

CashNETWORK | 1.8 - 1.12x | Factions & Skyblock | Hub Server | CASHCRAFT.BATIHOST.COM |

Sitenizi beğendim konu tasarımı az daha çanlandırılırsa çok güzel olabilir yapılar diğerlerine göre çok basit kalmış. Başarılar dilerim.
  23. CngzhnDSTN

ShardOfCraft Çalındı! | RedGamer Rezilliği | Riponza Crasher Kullanmayın! |

Ne kadar meraklılar 2 yıllık emeği çalmaya ama cezalarını çekecekler kaçışları yok.