Arama sonuçlarınız

1. ahmet_ahmet1482

Türkçe Pluginler 2 (Gelistirdim)

Evet Arkadaşlar Bugün Daha Fazla Plugini Türkçeleştirdim Bunları plugins klasörüne atın Pluginler: ASkyblock (Ben Türkçeleştirmedim Ama Yinede Koydum) (Skyblock Oynayabilirsiniz) Authme (Login Register Plugini) ChestShop (Market Plugini) ClearLagg (Yerdeki Eşyaları Silip Lagı Azaltır) iConomy...
  2. ahmet_ahmet1482

WorldGuardKullanımı

Evet Arkadaşlar Bugün World Guard Kullanımını Göstereceğim :alay::alay::alay: İlk OLarak Gerekli Şeyler: //wand komutu = tahta balta verir (bunun yerine hemen tahta balta da alabilirsiniz) Alan Seçmek: Diyelim Bir ev yaptınız ve bu evi oplar ve permission verdiğiniz kişiler dışında kimsenin...
  3. ahmet_ahmet1482

Türkçeleştirdiğim pluginler indirme linki

http://s3.dosya.tc/server6/99z4md/Pluginler.zip.html lockette,authme,iconomy,vault,chestshop,askyblock var. [NOT:ASkyblocku ben türkçeleştirmedim sadece control paneli ben yaptım diğerini dev.bukkit.org dan buldum] :alkış::alkış::alkış: VirüsTotal ...
  4. ahmet_ahmet1482

ESSENTİALS Sorun

Evet arkadaşşlar server için essentials yükledim group managerden permleri vermeme rağmen mesela /gamemode 1 yazınca 'oyun modunuz güncellendi' yerine hiçbir yazı çıkmıyor bilen lütfen yazabilirmi ?
  5. ahmet_ahmet1482

[aSkyblock Sorunu]

Evet arkadaşlar bir sorum daha olcak ben askyblock pluginini yükledim ama nether adasını değiştiremiyorum bir sürü spawner var bilen lütfen yazsın