Arama sonuçlarınız

1. CollapseBL

Craftline.nitrado.net › KöyluTakas | Tılsım | Rutbe | Gem| Mağaza Sistemi | SIFIRLANDI| 1.7 / 1.8

Sunucumuzda Alım yoktur. Başka sunucularda kullandığınız şifreleri bu sunucuda kullanmayın. Aksi takdirde hesabınıza başkları girebilir. Eğer sunucunuzda craftline reklamını görürseniz sorumlusu biz değiliz. Sunucumuzda Reklamcı yoktur, olmayacaktır. 2012'da ilk sunucumuzu açarken...
  2. CollapseBL

Mayngıraft Survival !

Tekrar survival oynamaya karar verdim ama bu sefer daha düzgün oynayacam ve eğer iyi anlaşabilirsek ve ben düzgün oynayabilirsem bu dandik oyunu yayın yaparken oynarız perşembe günleri yayınlar neden hala başlamıyor sebebi ise superonline yani benim ultra rezil internetim :/ ben AKK dolu...
  3. CollapseBL

Undertale : Frisk ve dora arasındaki benzerlik

Bende yeni fark ettim ama dorayıda pixelleştirseler tıpatıp aynısı ._. (sabahları hep başlardı bu dora beni hayattan soğuturdu) Dora kimdir : Devamlı çantasıyla konuşan ve arada birde kendi kendine konuşan delinin teki ne yapmış neyle kafayı buluyor bende kullanmak istiyorum çantası her şeye...
  4. CollapseBL

OFDP-270Kills - Paslanmışım be

uzun bir süre OFDP oynamıyordum ama buna rağmen iyi oynadım window modda çekmemin sebebi bir yandan onepiece izliyodum aynıekranda (diğer monitörlerin fişini takmaya üşendi*) ve kasıryomuş gibi gözüküyor bunun sebebi kullandığım program.... @HestiaKnife @Erenbulbul @Shrike @Uchiha_Madara dedi ...
  5. CollapseBL

Sunucularda hala 1.8 kullanılmasının nedeni

Millet olarak üşengeç bir milletiz dime :) ve mojang 1.6 'dan sonra iyice kudurup azdı ve bu sene daha çok kudurdu artık yeni sürüm çıkarmadan duramıyor sanki oyun beta aşamasında 1.9 daha yeni çıktı girdim bir baktım Minecraft News'de Minecraft 1.10 - The frostburn Update bunlar eğer böle...
  6. CollapseBL

Factions sade spawn - JeagerFactions

Bedava olarak JeagerFactions için faction spawn yapıyorum nasıl gidiyor (daha %20 bitti) Spawndaki market Marketin içi (içini değiştirecem çünkü çok kötü oldu ve subliminal mesaj var ehuehu bilerek yaptım çaktırmayın) biri büyük biri küçük 2 ekmek için markete giden yol duvarlar baya bir...
  7. CollapseBL

LapusluFactions Lapüs kazı alanı [BEDAVA]

Bu gün sunucuda ülesine lapis kazma alanı yaptuk çok küçük olduğu için ve detay az olduğu için kullanmaktan vaz geçtik beğenmedik bari boşa gitmesin dedik buraya koymaya karar verdik :) fazla bir şey yapmadık ama acil lapise ihtiyacı olan kullanabilir Görsel İndir ...
  8. CollapseBL

Sunucu açmaya heveslendiğinde ne olur ?

1) Sunucu adını düşünürün 2) Geceni gündüze katıp plugin paketi yaparsın (yada internetden indirip değişiklikler yaparsın) 3) Map yaparsın yada yaptırırsın 4) Sunucuyu açarsın ilk gün 25 oyuncu 5) Oyuncular der "admin op ver server çok güzel" "Ule admin alım varmıdır varsa sunucu güzel yoksa...
  9. CollapseBL

Survival Oynuyok :3

Eski save ee kaka oldu bizde yeni save açtık baya şey yaptık @Shrike ve @Erenbulbul ile... ilk olarak Evimizi yaptık evden çok köy aslında o gördüğünüz küçük kulubeler ise ODUNLAR,MADENLER vesayre vesayre diye ayrıldı tarım yaptık baya bir maden kazdık tabi bunların çoğunu eren ile yaptık Shrike...
  10. CollapseBL

Oruç is kamink

Beyler bayanlar şişkolar zayıflar bu ramazan iftara kadar ne yapcaksınız hihiihi
  11. CollapseBL

Minecraft kuru yerde nasıl yatılır :> [1.9]

Birini uyurken yatakta uyurken yanınıza çekin ve sonuç... @Shrike @HestiaKnife @afesraca
  12. CollapseBL

Başlıyoruz !!!

@Lobster dayıdan ilham alarak bende survival oynamaya karar verdim konuyu her gün güncelleyecem ^^ Başlıyoruz daha asıl evi yapmadım bu sığınmak için ağaçlandırma çabaları ^^ Küçük ama hoş ^^ buda evimin içi Burasıda yeni yaptığım depo Birazdaha yakından Katolik değilim yanlış anlamayın...
  13. CollapseBL

WOW ANASINI ! : Program

İlk öncelikle çekeceğim oyunlar Gta 5 Online WOW CSGO Allods Ark WOW ANASINI !! Hangi gün hangi oyunu çekeyim cumartesi pazar canlı yayın olmayacak ve saat kaçdan kaça kadar olsun yayınlar @HestiaKnife @Shrike
  14. CollapseBL

WOW

Uzun zamandır MMORPG oyunu oynamıyordum aklıma bu EFSANE oyun geldi oyunu bir aralar oynardım sonradan bıraktım nedeni ise dedemin bana verdiği parayı bu oyuna harcamam (14 yaşındaydım) nedeni ile şifremi değiştirmesi çok zoruma gitmişti lan ;( neyse düşündüm AKK filanda yenilendi canlı...
  15. CollapseBL

facecam arkaplan

Facecam için arkaplan arıyorum arkaplan lazım ama bulamadım bildiğiniz güzel bir arka plan varsaatarmısınız? (ve evet yayınlara başladım ve hayır başlamadım sadece deneme yayını açtım ayarları yaptım gelenler ile sohbet ettim bu kadar ve ben forumu bıraktım artık gerçekten sıktı sebebi bu ve...
  16. CollapseBL

Bu terslikte bir iş var

Bu ss 'de yanlış olan bir sürü şey var sizce bunlar ne ( ͡° ͜ʖ ͡°) @BlueLemon @zRedDragon @Uchiha_Madara @HestiaKnife @Rosenrot @Shino_nScoper @Shrike
  17. CollapseBL

Heppi Börtdey NANO !

Bu gün 23 nisan değil bi kee taam mııı @Nano_Sensei Nano'nun doğum günü xD
  18. CollapseBL

İstek SaoRPG:Tasarımcı alımları

SaoRPG Alım başvuruları için buradan ulaşabilirsiniz [email protected] Daha işletme için olan mail hesabını açmadık TR için şimdilik buradan alacağız başvuruları Başvuru formu şu şekilde olacak ve kesinlikle buradan bir başvuru kabul etmiyoruz Form: Adınız: Zorunlu SoyAdınız: İsteğe...
  19. CollapseBL

Çılgın çocuk limon !

İnanılmazın bana uyarladığı şarkı @İnanılmaz :aşık: Limon bir tuhaf adamdır, üç hesap için kuruş sorandır Uyanık geçinir amma yalandır, tüm mal varlığı kendine Olandır, Liseyi hala bitirememiş, limon gibi bir adamdır, Neden bu kadar özür dilerimdir, aklını seveyim lan limon, lan limon, lan limon...
  20. CollapseBL

havadan sudan sohbet

eee nasılsınız can sıkıntısından açtım konuyu
  21. CollapseBL

konu kapansın

konu kapansın
  22. CollapseBL

Dünyanın en gerekli fidyosu

Oly be çok güzel fidyo hepiniz izleyin çok güzel şeyler anlatıyor @adenzu54 (fidyoyu çhaldığım kişi) @Nothingkat42 @Uchiha_Madara @Mavie @zRedDragon @BraveHER0 @BraveHero @Mr_TeneKe @Minecraftplayerr @YohAsakura