Arama sonuçlarınız

1. Zariarius

TUTTU - TUTMADI

Ve beyin koşarak uzaklaşır... Alttaki kişi bir forum yetkilisi.
  2. Zariarius

Sapkın eski niyetler bile kutsal kitaptan çalınırken, ben en çok şeytanı oynarken aziz gibi...

Sapkın eski niyetler bile kutsal kitaptan çalınırken, ben en çok şeytanı oynarken aziz gibi görünürüm. - V
  3. Zariarius

İkisininde aynı yere gittiğini ikimizde biliyoruz halbuki.

İkisininde aynı yere gittiğini ikimizde biliyoruz halbuki.
  4. Zariarius

Ben sizi ağabey olarak görüyorum, siz ise iş mevzusu yüzünden engelliyorsunuz. Teessüf ederim.

Ben sizi ağabey olarak görüyorum, siz ise iş mevzusu yüzünden engelliyorsunuz. Teessüf ederim.
  5. Zariarius

Zariarius, Zariarius, Zariarius ve sonsuza kadar Zariarius... feat Anathory, Fradue

Zariarius, Zariarius, Zariarius ve sonsuza kadar Zariarius... feat Anathory, Fradue
  6. Zariarius

Kıyamet Günü!: Far Cry 5

Güzel anlatım, eline su dökebilen kişi sayısı azdır forumda.
  7. Zariarius

Nick Birleştiriyoruz!

Yok, olmamış. @Bjorn @TheGodFather TheFatherofBjorn
  8. Zariarius

Discord verebilir misin abi?

Discord verebilir misin abi?
  9. Zariarius

Yuvarlanıp gidiyoruz :olgun:

Yuvarlanıp gidiyoruz :olgun:
  10. Zariarius

Ahmet abi Discord'unu bulmuş olsam hal hatır sormaya gelecektim :D Buraya kısmetmiş, nasılsın?

Ahmet abi Discord'unu bulmuş olsam hal hatır sormaya gelecektim :D Buraya kısmetmiş, nasılsın?
  11. Zariarius

Eskilerden kim kaldı bee :ci:

Eskilerden kim kaldı bee :ci:
  12. Zariarius

Ne anlamam gerektiğini anlamadım .-.

Ne anlamam gerektiğini anlamadım .-.
  13. Zariarius

İnsanlar neyse odur diye bir şey yok. Elbette her şeyin değiştiği gibi insanın davranışları da...

İnsanlar neyse odur diye bir şey yok. Elbette her şeyin değiştiği gibi insanın davranışları da değişir. İçerik ekibi olmadan yönetim olsa neye yazar? Google'da yükselmenizi, tanınmanızı sağlayan şey içerik ekibinin açtığı içeriklerdir. Dolayısıyla bu tür bir katkı sağladıktan sonra tamamen...
  14. Zariarius

Demek hala emek yeme sistemi devam ediyor. Üzüldüm, halbuki bu forum önceleri çok mükemmel bir...

Demek hala emek yeme sistemi devam ediyor. Üzüldüm, halbuki bu forum önceleri çok mükemmel bir yerdi. Artık reklamlar desen bir dert, sırf uyarılar sebebiyle onca emeğin yenmesi bir dert...
  15. Zariarius

Minecraft Sunucu için Konu tasarım banner (+PSD)

Fazla basit görünüyor.
  16. Zariarius

Sunucu için Reklam tasarımı. (Gray Tema)

Fazla karışık görünüyor. Karışıklık kötü görünse de belirli düzeyde bir emeği temsil ediyor. Ellerine sağlık.
  17. Zariarius

Neden bugün girdiğim her profilde bir mesajın var :co1:

Neden bugün girdiğim her profilde bir mesajın var :co1:
  18. Zariarius

TartarusCraft Astaria MMORPG Görevler/Zindanlar/3D/Krallıklar/Macera/Petler [Aktif]

Ben aynı olduğunu söyledim. Eskiymiş yeniymiş umrum değil. Ancak zaten kapanmış rpg.
  19. Zariarius

TartarusCraft Astaria MMORPG Görevler/Zindanlar/3D/Krallıklar/Macera/Petler [Aktif]

Yalnız ben aynı özellikleri RegendNW'nin mmorpg sunucusunda gördüm. Bir bakın bence orayada.
  20. Zariarius

Klan Tanıtım Tasarımı | theMC

Her şey güzel, ancak açıklamalar çok kötü.
  21. Zariarius

Tasarım Gibi Tasarım Konu Tasarımı!

Konu sahibi yorumumu beğenmiş. Sanırım başka bir şey söylememe gerek yok.
  22. Zariarius

Tasarım Gibi Tasarım Konu Tasarımı!

Bende önerinin saçmalığını dile getirdim.
  23. Zariarius

Play.ArmaCraft.Net - Tarihe karışmaya değil, TARİH yazmaya geliyoruz! AKTIF! Her gün 19.00 EVENT!

Şu da bilinmelidir ki, tarihe sadece başarılı olaylar geçmez. Kayıplar, yenilgiler, başarısızlıklar, utançlar gibi birçok şey geçer.
  24. Zariarius

0'dan bir sunucuya ne dersin ? Alımlar İçeride !!

Bende 2. el sanki derken diğer sunucuların çoğunun da baştan yapıldığını kast etmiştim.
  25. Zariarius

0'dan bir sunucuya ne dersin ? Alımlar İçeride !!

0'dan bir sunucu ister misin nedir yahu .-. Sanki diğer sunucular 2. el...