Arama sonuçlarınız

1. Zariarius

Yetkili Alımı Rehberi!

Merhaba değerli forum sakinleri! Son günlerde, yok yok son yıllarda, birçok sunucu açılıyor. Ancak önemli olan unsur bu değil. Açılan sunucuların emek, çalışma ve özgünlük bakımından yoksun olması. Tabii, çok emek vermiş büyük isimlere sahip sunuculara değil bu laf. Daha çok "lapisli fekşın"...
  2. Zariarius

Zula Ping Düşürme

Zula Ping Düşürme Herkese yeniden selamlar! Keyifler nasıl? Şahsen bana soracak olursanız bu yaz dondurma piyasasına büyük ölçüde değer artışı sağladığımı düşünüyorum. Zira bu yaz dondurma yeme sayım, evrendeki yıldız sayısını geçmiş olabilir. Konu bir tanıtım olmasa dahi erimeden önce...
  3. Zariarius

Mauricio İsla Fifa 17

Mauricio İsla Fifa 17 Herkese yeniden selamlar! Keyifler nasıl? Şahsen bana soracak olursanız bu yaz dondurma piyasasına büyük ölçüde değer artışı sağladığımı düşünüyorum. Zira bu yaz dondurma yeme sayım, evrendeki yıldız sayısını geçmiş olabilir. Konu bir oyun karakteri tanımı olsa dahi...
  4. Zariarius

Wolfteam Aeria İndir

Selam millet! Wolfteam'i hepiniz biliyorsunuzdur. Ancak bilmeyenlerde elbet vardır. Wolfteam, SoftNyx yapımı bir FPS/Aksiyon oyunudur. Ancak sadece bir FPS/Aksiyon değil tabii. Ekstradan kurta da dönüşebiliyorsunuz. Bununla beraber birçok oyun modu da ekleniyor. Örneğin; kurt vs insan, insan...
  5. Zariarius

CS GO Steam

CSGO steam Merhaba değerli forum sakinleri! CSGO, 21 Ağustos 2012'de steam'e çıkan bir FPS oyunudur. Biraz daha açarsak, Counter Strike'ın Online sürümüdür. Tabii bazı Counter Strike sürümleri de online olabiliyor ancak en geliş olanı CS GO'dur. CS GO'yu nasıl edineceğiz? CS GO, steam...
  6. Zariarius

GTA 5 Satın Al

Merhaba değerli forum sakinleri! GTA 5 çıktığı zamandan beri en popüler oyunlarda yer almış bir Aksiyon oyunudur. Aksiyon dediysem, içinde silah da var, araba da var. Hatta daha fazlası bile var. Oynamanızı istediğim oyunlardan gerçekten. Peki bu oyuna nasıl erişeceğiz? Oyun...
  7. Zariarius

Wolfteam Latino İndir

WOLFTEAM LATİNO İNDİR Merhaba değerli forum sakinleri! Wolfteam'i bilmeyen var mı? Yok tabii. Gerek evlerde, gerek İnternet Cafe'lerde en çok oynanan oyunlardan Wolfteam'i kim tanımayabilir? Peki Latino sunucusunu bilen var mı? Adından da anlaşılacağı üzere Wolfteam'in Latin sunucusudur. Bu...
  8. Zariarius

Metin2 Ticket

METİN 2 TİCKET Merhaba değerli forum sakinleri! Metin2 çoğu kişinin oynadığı, kalplerde yer edinmiş en iyi MMORPG oyunlarından biriydi. Ama çok kişi oynadığı için, elbet yardım istekleri boyu aşıyor. Bunları da destek ekibine iletmemiz gerek tabii. Bunun için de tabii ki ticket sistemi mevcut...
  9. Zariarius

Wolfteam Acemi Albay Rütbesi

Wolfteam'i bilen var mı? Dur dur, soruyu düzelteyim. Wolfteam'i bilmeyen var mı? Herkesin en çok oynadığı oyunlardan biri olan Wolfteam, bir Aksiyon, Savaş oyunu olup aynı zamanda kurtları da konu alan bir oyundur. Çeşitli oyun modlarına girebilir, hatta tek başınıza bile oynayabilirsiniz. 2...
  10. Zariarius

Steam Hesap Aç

steam HESAP AÇ Merhaba değerli forum sakinleri! steam büyük bir mağaza olmakla kalmayıp, birçok dev oyunu da içinde bulunduruyor. Bunlara GTA, BattleField, CounterStrike vb. oyunlarda dahil. Bu dev mağazaya katılmak sadece 1 adım uzağınızda. Kayıt olabilmek için 2 yol var. İlk önce steam'e...
  11. Zariarius

Steam Download

steam DOWNLOAD Merhaba değerli forum sakinleri! steam'in ne olduğunu elbet herkes biliyordur, ancak bilmeyenler de tabii ki vardır. steam, bir mağaza türüdür. İçinde oyunlardan tut, donanımlara kadar ürün bulunmaktadır. Bu da büyük olması için yeterli sebepler arasında. Tabii, büyük olmasının...
  12. Zariarius

Pusat Game

PUSAT GAME Merhaba değerli forum sakinleri! Pusat Game'i bilen var mı? Çoğunuz bilmiyordur tabii. Çünkü daha kapalı beta döneminde olan bir FPS/TPS oyunu. Ayrıca önemli noktalardan biri ise Türk yapımı bir oyun olması. Son zamanlarda bir kaç Türk oyunu açılması beni gerçekten gururlandırıyor :)...
  13. Zariarius

CS GO Wall Hack

Wall Hack Nasıl Açılır? ... 5. Oyunumuzu Başlatalım. > Oyunumuzu başlatalım. 7. İlk Komut... > İlk komut... 8. ... olmamızı sağlar dikkat edin tüm oyuncular kullanabiliyor siz aktif ettikten sonra. > ... olmamızı sağlar. Dikkat edin, siz aktif ettikten sonra tüm oyuncular kullanabilir. 10...
  14. Zariarius

Zula Şifre Değiştirme

Merhaba değerli forum sakinleri! Hesabınız başka bir kişinin eline mi geçti? Yada bir arkadaşınıza verdiniz ama artık girmesini istemiyorsunuz. Buna bir çözüm var! Öncelikle aşağıda verdiğim bağlantıya gidiniz. Ardından yine aşağıda gösterdiğim resimdeki butona tıklayın. Daha sonra...
  15. Zariarius

Steam Türkçe Yapma

steam TÜRKÇE YAPMA Merhaba değerli forum sakinleri! steam'iniz Türkçe değil mi? Yabancı bir yerde yaşıyorsunuz ve steam dilinizi Türkçe yapmak mı istiyorsunuz? Yada sıkıntıdan ingilizce yaptınız ve şimdi nasıl eski haline getireceğiniz bilmiyorsunuz. Sorunun çözümü çok basit. steam'i açıp...
  16. Zariarius

Ely MT2

ELY MT2 Merhaba değerli forum sakinleri! Metin2 adlı MMORPG oyunundan sıkılanlar hemen koşup bir Private sunucu aramaya başlıyor. ( Yada başka bir oyun buluyor := ) Bu konumda sizlere kaliteli bir oyun yaşatabilecek ElyMT2'yi tanıtacağım. ÖZELLİKLER! Keith (Editli), Pidge (Editsiz, 7 efsunlu)...
  17. Zariarius

Zula Nasıl İndirilir?

Merhaba değerli forum sakinleri! Bu konumda Zula adlı FPS/Aksiyon oyununu nasıl indirebileceğinizi göstereceğim. Zula oyununu bilmeyenler için kısa bir tanıtım yapmak gerekirse, Türk yapımı CounterStrike diyebiliriz :) Ama şahsen birçok fazla özelliği var. Örneğin silah kişiselleştirme...
  18. Zariarius

Zula Level Ödülleri

ZULA LEVEL ÖDÜLLERİ Merhaba değerli forum sakinleri! Zula FPS/Aksiyon türündeki bir oyundur. Ayrıca her oyunda olduğu gibi bir seviye sistemi var. Birde level ödülleri var. Bu ödüller mantık olarak belirli levelları aştığınızda size verilen bir armağandır. 0. Level (Yeni kaydolanlar) Ödülleri...
  19. Zariarius

Gta San Andreas

GTA diyince aklınıza ne geliyor? gta 5 geliyordur tabii. Kimse hatırlamaz eskilerden GTA: San Andreas'ı. Hatırlamayın yahu. gta 5 gibi ultra grafikli oyunlar ne güne duruyor :uyku: Ama olsun biz GTA: San Andreas'ı unutmadık, hatta ona konu bile açıyoruz :) GTA: San Andreas 6 Haziran 2005...
  20. Zariarius

Zula Security Alert Hatası

ZULA SECURİTY ALERT HATASI Merhaba değerli forum sakinleri! Bu konuda sizlere bir FPS / Aksiyon oyunu olan Zula'ya giriş yaparken aldığımız bir hata olan 0xE019101A kodlu Security alert hatasını çözmenin yollarını söyleceğim. SEBEP Zula, güvenlik gereği 3. şahıs programları yasa dışı...
  21. Zariarius

Zula Çanakkale

ZULA ÇANAKKALE Merhaba değerli forum sakinlerimiz! Bugünkü konumda Zula adlı FPS / Aksiyon oyununa 13 Haziran 2017'de yapılmış v1.13 güncellemesinde gelen Çanakkale haritasını tanıtacağım. Yukarıda da belirttiğim gibi 13 Haziran 2017'de yapılan v1.13 güncellemesinde oyuna eklenmiş Çanakkale...
  22. Zariarius

MetinŞah

METİNŞAH Merhaba değerli forum sakinleri! Bugünkü konumda sizlere MetinŞah adlı Metin2 Private sunucusunu tanıtacağım. Umarım bu konuyu görüp de oyuna başlarsınız :) Sunucuya 98. seviye ile başlıyoruz. Gerekli eşyalar oyuna girdiğimiz anda envanterimize geliyor. Tek tipli dönüşüm mevcut...
  23. Zariarius

Öneri

Acayip sıkılıyorum. Oynayacak oyun yok. 1. Mobil MMORPG oyunu 2. PC MMORPG oyunu 3. Minecraft MMORPG sunucusu Şunlardan birini önerinde oynayayım :3 Türkçe ingilizce fark etmez.
  24. Zariarius

TibetMT2

TİBETMT2 Merhaba değerli forum sakinleri! Bu konumda sizlere TibetMT2 adındaki Metin2 Private sunucusunu tanıtacağım. TibetMT2 sunucusuna ilk giriş yaptığımızda envanterimizde bulunan çırak sandığına sağ tıklayıp 55. seviyeye ulaşabiliyorsunuz. Sandık aracılığı ile yükseldiğimiz 55...
  25. Zariarius

Hayatınızda ki en gereksiz yanlış anlaşılmalar

Selamlar değerli forum sakinleri Bu konu altında hayatınızda ki en gereksiz yanlış anlaşılmaları paylaşın. Benimkisi: 4 yıl önce... Diş teli takıyordum. 6 ay sonra tedavi bitti diş telleri çıkarıldı. Ama çok garip bir his vardı. Sanki dişlerimin üstünde yumuşak birşeyler vardı. Ama en...