Arama sonuçlarınız

1. AvNitro

2.Dünya Savaşı Komik Anlatım Bölüm 1-Küçük Adofun Hayatı

Kimim Ben? Ben 20 Nisan 1889 tarihinde Avusturya'da doğdum.Adım Adof Soyadım Hitler'dir.Ben bir alman değilim. Avusturya lıyım. Babamı hiç sevmem.Babam koyu bir avusturyalı olduğu için ben tam tersini yaparak alman milliyetçisi olmaya karar verdim.Bu yüzden babam hep beni haşince...
  2. AvNitro

Günlük Hayat Problemleri Yardım (Matematik)

Merhaba benim Türkçe paragrafım iyidir.Hocalarım bana derdi'ki Türkçe paragraf çözmek matematikte gelişmeni sağlar. 8.sınıfın tamamında paragaraf sorusu çözdüm ama bir işe yaramadı.Formülleri anlıyorum.Sade soruları çözebiliyorum. Ama günlük hayata sorularını yapamıyom.Bir türlü çok karmaşık...
  3. AvNitro

FiFA-2018 RUSSİA Hırvatistan Finalde

2-1 vs SİZCE KİM YENER? GÖRÜŞLERİNİZİ ALAYIM
  4. AvNitro

Neden Yabancılar Gibi Oyunla Doğru Dürüst İlgilenen Bir Şirketimiz Yok

Mesela:EA Games Ubisoft Valve Mojang Sony Nintendo Switch Epic Games Tencent Games Bluehole Studios PUBG Corpration Techland Daybreak Cevapları Bekliyom!!
  5. AvNitro

Minecraft Nitrado servere nasıl texture pack yüklenir

Merhaba arkadaşlar ben nitrado serverime nasıl texture pack yüklücem? ve yüklendiğinde oyuncular servere girdiğinde otomatik yüklencekmi ? şimdiden teşekkür ederim.
  6. AvNitro

Gran Turismo SPORT

Merhaba arkadaşlar ben stajyer Avnitro hadi isterseniz biraz oyun ile alakalı bilgilere geçelim. Oyunun Adı:Gran Turismo Sport Yapımcı Şirket: Polphony Digital Yayımcı Şirket: Sony Entertainment Platform: playstation 4 ve Playstation 4 Pro Yayınlanan Yıl:2017 Oyun Hakkında Bilgi: Polphony...
  7. AvNitro

30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun

Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun Ne Mutlu Türküm Diyene
  8. AvNitro

Çocuklığumun filmi

Merhaba arkadaşlar bugün oscar ödülü almış çok önceden çıkmış bir güzel animasyondan bahsediceğim adı İron Giant bu animasyonda bir çocugun bir uzaylı robotu ile nasıl arkadaşlık kurduğunu anlatıyor.İzlemenizi öneririm aşağıda filmden bir sahne koyuçagım. Puanım:10/10 İmbd Puanı:8/10 Bölüm...
  9. AvNitro

Ucaklar Arabalar çok saçma değilmi ?

Merhaba arkadaşlar bugün sizle bir konu hakkında görüşücez eskiden bir yerden bir yere gitmek 3 saat sürüyor.Ama biz kolay yola kaçıp araba ile hemencecik gidiyoz oraya sizcede zamanımızı boşa harcamıyormuyuz.3 saat sürsede yürüyerek gitmek daha iyi agaçları görüyoruz.Temiz oksijen...
  10. AvNitro

İzmir Fay Hattı Kırılırsa Ne Olur ?

Evet arkadaşlar bu harita izmir fay hattının merkez haritasıdır.Bügün sizlere izmir fay hattı parçalanırsa ne olur ? onu değerlendirceğim. Kötü Durumlar @ard Arda deplemler yaşanır. Değeleri 4.5 5.1 6.1 .7.2 artabilir.Hiç belli olmaz. @izmirr ikiye ayrılır.Çok büyük sarsıntı geçiririz. (Allah...
  11. AvNitro

Skript isteği Uçaktan atlama

Merhaba arkadaşlar bana şöyle bir skript yapabilirmisiniz acaba müsaitseniz kargo uçağı lobiye geldiği anda birden insanları uçaktan atacak ve otomatik paraşütler açıcak böyle bir skript yapabilirmisiniz ? şimdiden çok teşekkür ederim.
  12. AvNitro

Steam Sunucuları An İtibari İle Kapanmıştır.

Saat gece 2 den itibaren steam sunucuları kapanmıştır.steam kullanıcıların profillerine ve steam hesabına para yükleyemiyorsunuz.Markete ulaşılmıyor.steam greenlight a ulaşılmıyor. Bana göre yarın sorun çözülmüş olur.Sunucular kendini otomatik kapamıştır.
  13. AvNitro

Bungeecord Sorunu

Merhaba ben minecraft üzerinden bungeecord serverime girmek isterken bu hatayı alıyorum acaba çözümü nedir ? şimdiden teşekkür ederim.
  14. AvNitro

Tasarımcı Aranıyor

Serverin youtube kanalı için tasarımcı aranıyor.Banner yapmak ta bilgi olan kişiler aranıyor. skype:[email protected] burdan konuşabiliriz
  15. AvNitro

Town Of Salem- Werewolf

(Netural Killing) Werewolf town of salem ranked da çıkan bir karakterdir. Nasıl Oynanır? Her 2 gecede 1 dolunay çıkar.Ozaman kurtumuz istediği kişiye saldırır.Eğer saldırdığınız kişiye biri gitmişse oda onla beraber ölür.Godfather Serial gibi gece immune rolleri öldürebilir Werewolf Oynanış...
  16. AvNitro

Lokasyon

Merhaba ben ispanya lokasyonlu hosting firması arıyorum kendi serverimi oraya taşıcam Vergi lehvası Şarttır.Vergi lehvası olmayan firmalar lütfen konuya cevap yazmasın
  17. AvNitro

(Çözüldü) Mod Crash Hatası

Konu Kilit
  18. AvNitro

1.7.2 Yarış Arabası Modu

Merhaba arkadaşlar 1.7.2 yarış arabası modu biliyormusunuz? bilen yazarsa çok sevinirim teşekkürler
  19. AvNitro

Batıhost Saldırıya Geçti

Evet arkadaşlar gördüğünüz üzere batıhost rabisuya karşı saldırıya geçti.Rabisu defansını nasıl yapıcak beklemede kalın Müslüman Müsümanın kardeşidir.Lütfen barışın!!
  20. AvNitro

Pazartesini Hatırlatmıcak Oyun Önerisi?

Merhaba arkadaşlar bana pazartesi okulu hatırlatmıcak ve arkadaşlarımla dolasıyla eğlenebileceğimiz isterseniz sizde katılın oyun öneriniz varmı acaba?Herkese çok teşekkür ederim.
  21. AvNitro

Garrys Mod Sunucusu Murder

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere nadir olan birşeyden bahsedicem ben murder server açtım garrys mod sizide bekleriz.Konusu aşağıdadır hadi hemen sizi bekletmeden konuya geçelim.Türklerin garrys modda sevgi dolu ortam oluşturmak için bu serveri açtım.İyi oyunlar 6 Kişinin arasından 1 kişi katil...
  22. AvNitro

Parlayan Harita

merhaba ben yukaridaki gördügünüz haritada beyaz ışıklar her yerde sönüp yanıyor onu nasıl yapabilirim ? şimdiden teşekkürler
  23. AvNitro

H1Z1 1.7.2 Minecraft Server Serverin Kralı Sen Ol

Merhaba arkadaşlar ben AvrasiaCraft h1z1 serverin kurucusu Mustafa Ege Çırak Craft Dead serverimizi malesef desteği kestik.Lagdan sürümün kötü olmasından o proje kapanmıştır.Onun yerine daha güzel haber getirdik.H1z1 King Of Kill Server hadi arkadaşlar sizi bekletmeden hemen konumuza...
  24. AvNitro

(Cözüldü)minecraft server hatası 1.7.2

Arkadaşlar böyle hata alıyorum bunun cözümünü bilen lütfen yazsın bat kodu: java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true PAUSE
  25. AvNitro

Minecraft 1.7.2 server hatası

Merhaba arkadaşlar ben serverimi başlatacakken bu hatayı alıyorum. Başlatın içindeki kod: java -Xms1G -Xmx1G -jar CAULDRON172.jar -nojline PAUSE hata:unable to instantiate org.fusesource.jansi.windowsansioutputstream