Arama sonuçlarınız

1. TrackTerzi

Basit Tab Skripti ve Basit Scoreboard istiyorum.

Basit tab skripti açıklamam Bir kişi taba bastığında yani oyuncu listesine baktığında biraz özelleşmiş görmesini istiyorum. Tabda sadece şu özellikler olacak: -Tag (ATIYORUM ADMİN VS. VS. GİBİ) olmasın lütfen, -Sadece oyuncunun isminin rengi olacak, chatte hangi renk ise tabda da o olsun...
  2. TrackTerzi

Basit isimlendirme skripti istiyorum.

İsteğimi açıklayacak olur isem ben bir eşyayı elime alıp /isimlerdir &cYay yaptığımda elimdeki eşyanın ismi renkli ve "Yay" olacak. Tabii bu sadece bir örnekti komudun kendisi /isimlendir <isim> gibi olacak. Şimdiden teşekkürler.
  3. TrackTerzi

Pew Pew Gun aldım! aka Uzmanlaşmış Katliam C.A.P.P.E.R

Başlıkta gördüğünüz gibi C.A.P.P.E.R aldım ve çok mutluyum. Sebebi ise oyuna ilk eklendiğinden beri isteyipte alamamam fiyatı ise 22 Türk Lirası gibi bir şey, ancak elime tabii ki 22 Türk Lirası geçti ama her seferinde bir şey oldu ve o silaha kavuşamadım ama bugün o gün artık bir capperim var! [2...
  4. TrackTerzi

Bain öldü mü? ve Yeni Update Traileri

Direk konuya atlıyorum. Şimdi konum Bain öldü mü? Sizlere ömür mü? İnternetteki bir teoriye göre "Bence Bain ağır yaralandı ve polis tarafından ele geçirildi. Onu ICU 'da tutuyorlar ve kimliğini gizlemişler. Ama Locke yerini bulmuş yinede kimse nasıl göründüğünü bilmediğinden onu bulmak için dna...
  5. TrackTerzi

"LOL,GG,OMG..." Yazıların Anlamları

Bilip bilmeden kullanan arkadaşların öğrenmesi için bu konuyu açıyorum. Unuttuğum ya da hatam olan bir şey varsa lütfen yazın,başlayalım. LOL -> Laugh Out Loud : Sesli güldüm Wut -> What : Neyy? OMG -> Oh my god : Aman tanrım! SUP -> What's up? : Naber? GG -> Good Game : İyi oyun (Aşırı önemli...
  6. TrackTerzi

Kasa Düşürme Sistemi

Merhaba! Sen evet sen ! Oyun sonu kasa düşürüp açmak ve skin kazanma hayallerin mi var? O zaman biraz bilgi alman gerek. Evet. Oyun sonu kasa düşüreniniz olmuştur.Kasa düşürme sistemi şöyledir. Her haftada bir gün şanslı gününüz seçilir. Her hafta değişir. Atıyorum benim geçen hafta pazartesi...
  7. TrackTerzi

h3h3 DLC ve Tanıtım

Konunun silinmesini istiyorum.
  8. TrackTerzi

Ant Husk | Unutmayacağız! [First Minecraft War Şehidi]

Ant Husk Ant Husk Kimdir? Ant Husk savaşta ölmeden önce 40 adet Nether Krallığı askerini tek bir tabanca ile öldüren kahramandır. Ant Husk ve Ailesi Ant Husk babası gözü önünde ölen bir çocuktur. Tüm babasının tüm kanları suratına sıçraması ardından bir manyağa dönüşmüştür. 2 çocuklu bir...
  9. TrackTerzi

Score Board Teams Komutları Açıklamaları ve Optionları ( Friendly Fire kapatma vs.)

Merhaba forumdaşlar! Bugün sizlerle Minecraft'ta 1.8 sürümünde testler sonucu kavradığım scoreboard teams kısmını açıklayacağım. Bu komutlar ile plugin ile yapabildiğiniz "bazı şeyleri" vanillada da yapabilceğinizi göstereceğim. Başlıyalım! - Komutumuz : /scoreboard teams list İşlevi : Ne...
  10. TrackTerzi

En sevdiğin karakter kim? Payday 2

Benim en sevdiğim karakter açıkcası Sydney. Sebebi ise fiziği güzel ve Clover'den daha güzel bir sesi var.FPS modunda eldivenleri biraz farklı olduğundan çok hoşuma gidiyor.Ayrı olarak Anarchist perk ile tam bir loud kraliçesi. Sizin en sevdiğiniz karakter kim ^__^ ?
  11. TrackTerzi

Payday 2 Free Flight Camera Mod Tanıtımı + Bedava Event DLC'si

Merhaba dostlarım! Bugün itibari ile mod tanıtmaya karar verdim! Oynayan arkadaşlarımız güzel modlardan haberleri olsun amacıyla bu konuyu açıyorum. Mod ismi ve linki Mod ismi : Free Flight Camera İndirme linki : https://modworkshop.net/mydownloads.php?action=view_down&did=16272 Önemli not ...
  12. TrackTerzi

Ultimate Kebab Klan | Veee çok ciddi değilim

Selamlar millet bugün sizlerle Ultimate Kebab (yani gram ciddi olmadığım sadece beyler gelin la igi tur atak şu serverde demek için kurduğum bir grup yani kimse sana sen neden hiç servere girmiyorsun yada daymınd kılıç at demicek) klanını oluşturma kararı aldım. Grup ismi neden Ultimate Kebab...
  13. TrackTerzi

IQum tek harfli demenin farklı yolları

Başlıktanda anlaşılacağı üzere herkes bildiği bir yolu söylesin ben başlıyorum! (Oyunla alakalı olması önemli değil) Başlıyorum! FEKŞIN SW LAPİS GEL İLK 3 GELENE ELMAS SET PRO SERVER
  14. TrackTerzi

Hangi can barı daha güzel ?

Burda karar veremediğim için size sormaya karar verdim forum gamer halkı Sizce 1. can barını mı kullanmalıyım 2. mi ikiside kendi yapımım. 1. Can Barı 2. Can Barı Hangisini seçer iseniz o textureyi paylaşacağım. ^__^
  15. TrackTerzi

[M&B] Kral Harlaus Kimdir ?

Kral Harlaus Svadya Krallıllığı Hükümdarıdır. Tereyağı en sevdiği yiyecektir.Bazı M&B oyuncuları Harlaus tereyağcıdır desede bunun gerçek mi yalan mı olduğu hala tartışılır. Neden Harlaus'a tereyağcı derler? Hiç bilmiyorum onun derebeyi olduysanız sadece tereyağı ister.Onun derebeyliğimi...
  16. TrackTerzi

Kullanabileceğiniz Minecraft Gifleri

Size biraz gif vermek istiyorum dostlar.Bunları forumda kullanabilirsiniz. İlgi Görürse #2de çıkabilir. Evet Gifi https://i.hizliresim.com/2E1JVj.gif Hayır Gifi https://i.hizliresim.com/NOAZR5.gif Beğen Gifi https://i.hizliresim.com/mJ62W1.gif Gidiyorum! Gifi...
  17. TrackTerzi

GTA 4 : The Lost And Damned Tanıtım

GTA 4 : EFLC Oyunumuza girecek olur isek 2009da çıkış yapmış oyunumuzdur. Oyunumuzun 2 adet kısımı vardır. Tlad (The Lost And Damned) ve Tbotgt (The Balled of The Gay Tony) Ben ise sadece Tlad'dan bahsedeceğim. The Lost and Damned Karakterimiz Jonny Klebitz ile bir motorcu çetesi (Çetenin adı...
  18. TrackTerzi

Yo, Gah! The ting goes skrrrrra Pa pa ka ka ka Ski bi ki pa pa And the put put purrrru boom! Skeee

Yo, Gah! The ting goes skrrrrra Pa pa ka ka ka Ski bi ki pa pa And the put put purrrru boom! Skeeeyah Do do ku ku pun pum Pum Pum Ya dun know Big Shack Huh, Yo Yea yea memesi nerden çıkmıştır? Açıkcası bağımlılık yapmadı değil ama facebook arayüzümde bunları görmekten bıktım. Gelelim sadede...
  19. TrackTerzi

Minecraft'ta Klişeleşmiş Yazılar ve Uyuz Olduklarınız..

Durun! Başlamam gerek -Varsa şekliniz ormana bekleriz. -Beyler 10 adam sonrası vip çekilişi koşşşşş arkadaşını çağır! -20 adam getir rehber verim. -Nası rehbersin sen -q adam çaır!!1! Bir de diyalog kurayım. -/msg XxX_SlAyEr_XxX kanka admin senin heki anladı galb- XxX_SlAyEr_XxX banned...
  20. TrackTerzi

| Payday 2 Kapsamlı Silah Rehberi |

Selamlar Payday 2 Oyuncuları!Bugün sizlere oyunda *nasıl susturucu takarız* diye soru soran arkadaşların çözümü için bir rehber sunucağım. Eleştirilerinizi saklamayın yanlışlarımı yüzüme söyleyin.Evet şimdi başlayalım. Silah kısımları ve özellikleri Şimdi ise beraber silah hazırlayalım. Bir...
  21. TrackTerzi

Amacını bilmiyoruz.Ama yapıyoruz.

Evet gençler. Bildiğiniz üzere insanoğlu dicem de bu ne disiplin? Samimi olalım. Biz istediğimiz kadar sonrasından hoşlanmasakta o acılı çiğköfteyi yiyoruz. Sonumuz malum tuvalet oluyor. Örneğin bir abi vardı ismini hatırlamıyorum. Canlı yayında çalışan bilgisayardan ram,işlemci filan sökmeye...
  22. TrackTerzi

Hawks Team Geliyor! Builder ve Komut bloğu bilgisi olan eleman ihtiyacı ile...

Öncelikle selamlar arkadaşlar. Ben Yusuf Terzi , dün bir facebook grubundan ekip kurup serverim de hiç , olmayan birşeyi yapmaya kalkıştım vanilla deathrun. Evet vanilla. Plugin eklemeden multiverse core ile sunucularınıza ekleyebileceğiniz bir map. Ya da 1.8 Vanilla açıp arkadaşlarınızla...
  23. TrackTerzi

Track Survival...yetkili alımları

Selam arkadaşlar.Bugün sizlere alımımı duyuracağım. Şimdi ilk olarak. Ne alımlarımız var? -Mimar- -Pluginer-[Skript işlerinide biliyorsa alınma olasılığı daha fazla olucak ] -Rehber- Mimarim! Buildime güveniyorum diyenler için : *Önemli: Op yetkisi mimarda olmayacaktır * İsmim: * Soyismim: *...
  24. TrackTerzi

[Premium]Birkaç kişi arasında sunucu...Çerezlik

Gençler biliyorsunuz ki Rabisu'nun 10 TLlik bir server paketi bulunmakta ve bunla birşeyler yapabilceğimi umuyorum.. Şöyle birkaç kişi girip ara sıra sohbet edip pvp atabileceğimiz bir sunucu alsam kaç kişi gelir diye merak ediyorum..Sunucuyu istediğiniz kadar eleştirin yok öyle yok böyle...
  25. TrackTerzi

Team Fortress 2 Neden Tutmadı...Yakın Dünyayı

Team fortress 2 Türkiye'de neden tutmadı? Belkide buğrak ağbi ile enes bağtur abi çekmemiştir olabilir mi? Biz mi kazmayı yanlış kullandık ?? Bizmi Küreği yanlış kullandık ? Sebebini bilmiyorum? Acaba oyun 7 GB diye mi indirmediler? Neden ücretsiz olduğu halde oynamadılar? Türkiye'de...