Arama sonuçlarınız

1. MavPir

LegendCraftTR - Emek SkyBlock V2 | Türkiye'nin En Eski Sunucusu - oyna.legendcrafttr.com

Uzun zaman sonra yeni bir sezon görmek çok güzel oldu. Açılacağı hiç aklıma gelmezdi. Umarım eski online değerine kavuşabilir.
  2. MavPir

Davet 512 Discord Sohbet, Arkadaşlık Sunucusu

DİSCORD DAVET KODUMUZ: aJHpGhetZV 512 Discord Sohbet, Arkadaşlık Sunucusu Biz kimiz? Tecrübemiz 2018'den geliyor. Bir sohbet sunucusu açmaya çalışmıştık. Başardık, 1000 üyeyi geçtik. Sunucumuzda çok güzel sohbet dönüyordu, çekilişler, etkinlikler yapıyorduk. Daha sonra sunucumuz saldırıdan...
  3. MavPir

Yardım Serverda Birisi vurunca envanter kapanması

Merhaba, eminim ki sizdede böyle bir sorun vardır. Bu olayı nasıl kapatabiliriz?
  4. MavPir

play.imperialmc.xyz > + 1.16.5 > HİLE KORUMASI - Ejder, Meteor Etkinliği > Zindan > Kripto > Lonca > Meslekler > Yetenekler >| Özel Maden |< ⛄️

oyuna girmeye çalışırken böyle bir hata veriyor daha sonra 54 saniye bekletiyor ve aynı hatayı veriyor optifine ile giriyorum client kullanmıyorum (Discord bağlantısı yok sunucunuzun ayrıca siteye giremiyorum)
  5. MavPir

☄️[1.19.X OptiFine]☄️ [28 AĞUSTOS] MC.TREAS.NETWORK | Barearth [Seviye | Ayin | Artifact | Kara Market | Koleksiyon Kitabı | Barearth Büyü Mekaniği]

Açıldıktan 1 gün sonrasından beri oynuyorum. Büyü sistemi, görevleri olsun hiçbir şeyinden hayal kırıklığına uğramadım. Uğraşılmış bir sunucu. Gelişiminizi destekliyoruum. (xkraltr)/(Mirpaav#0512 [güncel discord 18 nisan)
  6. MavPir

PLAY.FEVERANMC.COM [YENİ AÇILDI!] [1.16.5-1.18.2] - Ödüllü Savaşlar- Yetenekler- Gelişmiş Rütbeler- Lanetli Gece -Gelişmiş Spawner-

maplerin resimleri çok güzelmiş. konu tasarımı da göze çarpmadan okunabiliyor, bu da çok hoş. Ayrıca sistemler için yeni bir şeyler getirilebilir çok sade ve sıradan gibi gözüküyor.
  7. MavPir

tık tık komşuu duyuyon mu :D

tık tık komşuu duyuyon mu :D
  8. MavPir

Forum Oyunu En iyi abur cubur ikilisi

soslu muhabbet kuşu ile ayran şaka şaka jfgfkwf Dondurmayla kola tatlı geliyo asitli dondurma üf mis canım çekti
  9. MavPir

7 Days To Die Mini İnceleme

7 Days To Die Mini İnceleme Merhaba oyunseverler, bugün 7 Days To Die adlı oyuna küçük bir inceleme yapacağız. 7 Days To Die Nedir Ve Bazı Bilgiler Oyun 13 Aralık 2013'te çıkmıştır. Hala erken erişimde olmakta olan bu oyun, PS4, Xbox One, MacOS, Microsoft Windows, Linux platformlarında...
  10. MavPir

Görüntü sorunu (Çözüldü)

evet güncel
  11. MavPir

Görüntü sorunu (Çözüldü)

(FOTOĞRAFA TIKLAYIP BAKINIZ) her sürümlerde başka (sonoyuncu client) minecraftlarındada oluyor. uzaktan çizgili görüyorum blokları silsemde değişmiyor. (Bilgisayarım GeForce GTX 1050 Ti)
  12. MavPir

The Forest Mini İnceleme

The Forest Mini İnceleme Merhaba değerli oyunseverler, bugün The Forest oyununa mini bir inceleme yapacağız. Konumu okumak için hazırsanız, haydi geçelim. The Forest Nedir? The Forest'i Endnight Games tarafından yayınlanmıştır. The Forest 2018'de çıkmıştır. Oyunumuzun kendisi bir hayatta...