Arama sonuçlarınız

1. MavPir

Davet 512 Discord Sohbet, Arkadaşlık Sunucusu

DİSCORD DAVET KODUMUZ: aJHpGhetZV 512 Discord Sohbet, Arkadaşlık Sunucusu Biz kimiz? Tecrübemiz 2018'den geliyor. Bir sohbet sunucusu açmaya çalışmıştık. Başardık, 1000 üyeyi geçtik. Sunucumuzda çok güzel sohbet dönüyordu, çekilişler, etkinlikler yapıyorduk. Daha sonra sunucumuz saldırıdan...
  2. MavPir

Yardım Serverda Birisi vurunca envanter kapanması

Merhaba, eminim ki sizdede böyle bir sorun vardır. Bu olayı nasıl kapatabiliriz?
  3. MavPir

7 Days To Die Mini İnceleme

7 Days To Die Mini İnceleme Merhaba oyunseverler, bugün 7 Days To Die adlı oyuna küçük bir inceleme yapacağız. 7 Days To Die Nedir Ve Bazı Bilgiler Oyun 13 Aralık 2013'te çıkmıştır. Hala erken erişimde olmakta olan bu oyun, PS4, Xbox One, MacOS, Microsoft Windows, Linux platformlarında...
  4. MavPir

Görüntü sorunu (Çözüldü)

(FOTOĞRAFA TIKLAYIP BAKINIZ) her sürümlerde başka (sonoyuncu client) minecraftlarındada oluyor. uzaktan çizgili görüyorum blokları silsemde değişmiyor. (Bilgisayarım GeForce GTX 1050 Ti)
  5. MavPir

The Forest Mini İnceleme

The Forest Mini İnceleme Merhaba değerli oyunseverler, bugün The Forest oyununa mini bir inceleme yapacağız. Konumu okumak için hazırsanız, haydi geçelim. The Forest Nedir? The Forest'i Endnight Games tarafından yayınlanmıştır. The Forest 2018'de çıkmıştır. Oyunumuzun kendisi bir hayatta...
  6. MavPir

LoL Meta 11.3

LoL Meta Merhaba arkadaşlar, bugün LoL Meta konuşacağız. Okumak için hazırsanız geçelim. LoL Meta Nedir? LoL'de olduğunuz yamada hangi şampiyonların güçlü olduğu, eşyaların hangi şampiyonlarda güçlü olarak uyduğudur. Profesyöneller her yamada hangi şampiyonların güçlü olduğunun analizini...
  7. MavPir

Haber Starlink Türkiye

Starlink Türkiye Merhabalar, bugün sizlere Starlink Türkiye hakkında bazı bilgiler vereceğim. Okumaya hazırsanız geçelim. Starlink Bu proje Aynı Yıldızın Altında adlı kitaptan alınmış ve adı Starlink seçilmiştir. Starlink projesinde ön siparişler alınmaya başlamıştır Elon Musk'un Uzay...
  8. MavPir

Potentia Nedir Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Potentia Nedir Sistem Gereksinimleri Nelerdir Merhabalar, Bugün sizlerle Potentiayı ele alacağız. Konuya geçelim. Potentia Nedir Potentia bir hayatta kalma oyunudur. Wily Pumpkin tarafından 12 Şubat 2021 Tarihinde Piyasaya çıkacak. Potentia tek oyunculu bir oyundur ve TPS bakışına sahiptir...
  9. MavPir

DEVOUR Tanıtım

DEVOUR Tanıtım Merhabalar, bugün sizlere DEVOUR adlı korku oyunundan bahsedeceğim. Okumaya hazırsanız geçelim. DEVOUR HİKAYE 2004te lider olan Anna adlı karakter Azazel'i tek başına çağırmayı düşünmüştü. 2 yıl içinde, Keçi şeytanı çağırabilmeyi bulmak isterken kadim yazılarda bulunan...
  10. MavPir

In Silence Tanıtım

In Silence Tanıtım Merhabalar bugün In Silence oyununu sizlere anlatacağım. Nedir bu In Silence? In Silence 16 Ekim 2020 yılında Ravenhood games tarafından çıkarılmış bir korku oyunudur. Bu oyun hem tek oyunculu hemde çok oyunculu bir oyundur, size tavsiyem arkadaşlarınızla oynayın, çok güzel...
  11. MavPir

LOL 11.2 Yama Notları

LOL 11.2 Yama Notları Merhaba oyunseverler, bu gün LOL 11.2 yama notlarını ele alıyoruz, okumak için hazırsanız geçiyorum. 11.2 Yama Notlarında Şampiyonların Güncellemeleri Viego adlı şampiyonumuza bu yamada can verildi. Lakabı Mahvolmuş Kral. Akali adlı şampiyonun Q (Beş Nokta...
  12. MavPir

LoL Graph

LoL Graph Merhaba oyunseverler, bugün sizlere LoL Graph'tan bahsedeceğim. Eğer okumaya hazırsanız konuya geçelim. Nedir bu LoL Graph? LoL Graph League Of Legends, Taktik Savaşları ve Legends Of Runeterra oyunlarında istatistiklerinize ve bilgi almanız için bakabileceğiniz bir sitedir. Bu...
  13. MavPir

KONU KİLİT

ASA
  14. MavPir

Alımlar Bitti BİTTİ

,gg
  15. MavPir

KONU KİLİT

ALIMLAR GG
  16. MavPir

Alımlar Bitti ElmasNW +13

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم Merhabalar, ben Yiğit. Serverim için alım yapmaktayım... LÜTFEN AMA LÜTFEN BURADAN YORUM ATMAYIN DİSCORD GELİN... VatanSeveR06#5793
  17. MavPir

Benimle Modlu Survival Oynar mısın?

Merhaba, kendime Minecraft'ta modlu survival oynayacak 2 kişi arıyorum. Şartlar +13 Minecraft üstünde en az 2 veya 3 yıl tecrübesi olması. Modlu online oynamayı bilmesi ( Ben bilmiyorum da, kendisi anlatsın bana.) Ben: 13 Yaş Yiğit 5 yıllık bilgili. Discord'dan Bana Ulaşın...
  18. MavPir

CS:GO Görüntü Ayarları

CS:GO Görüntü Ayarları Merhaba, konuma hoşgeldiniz. Çayınızı aldıysanız konuyu okumaya başlayabiliriz. CS:GO Görüntü Ayarları Görüntü ayarları oyunda efekt detayı, shader detayı gibi seçenekler sunar. Bu seçenekleri düşürürseniz oyun görünümünü daha çok performanslı sunar. Eğer bu...
  19. MavPir

PUBG Mobile Vikendi Drop Mağarası Nerede?

PUBG Mobile Vikendi Drop Mağarası Nerede? Merhabalar, bu konuda sizlere Vikendi'deki drop mağarasının nerede olduğunu göstereceğim. Kahveniz hazırsa konumuza giriş yapabiliriz. PUBG Mobile Nedir? PUBG Mobile 9 Şubat 2018'de kullanıma sunuldu. Bu oyun, çıktığında Android 4.3 ve diğer Android...
  20. MavPir

Onaylı Tanıtım Steam Oyunlar & İndirme Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Merhabalar, dün PAYDAY 2 adlı oyunumu bozuldu diye bilgisayarımdan kaldırmıştım, sonra indireyim derken indirme hızı 3.4 MBPS iken 0 byte oluveriyor. Steamı silmek gibi sorunları denedim,sonra youtubeden baktım ama hiçbiri işe yaramadı. Lütfen yardım edin...
  21. MavPir

KONU KİLİT

KİLİT