Arama sonuçlarınız

1. Liwany

Batihost 6gb ram i9 işlemcili HUB serverımıza yetkili arıyoruz.

Evet arkadaşlar başlıktata gördüğünüz gibi i9 işlemcili 6gb hub olacak sunucumuza alım yapacağız. Alımlar: Pluginer x1 Skripter x1 Rehber x4 Yetkili Forumu İçin Bana Tıkla! BENİM DİSCORD ADIM: Liwany#0766 Discord Sunucumuz: Discord için tıkla Not: discord linkindeki %20'yi silin
  2. Liwany

Batihost 6gb ram i9 işlemcili HUB serverımıza yetkili arıyoruz.

Evet arkadaşlar başlıktata gördüğünüz gibi i9 işlemcili 6gb hub olacak sunucumuza alım yapacağız. Alımlar: Pluginer x1 Skripter x1 Rehber x4 Yetkili Forumu İçin Bana Tıkla! BENİM DİSCORD ADIM: Liwany#0766 Discord Sunucumuz: Discord için tıkla
  3. Liwany

İ9 İşlemcili Sunucumuz Yetkililerini topluyor

Evet arkadaşlar başlıktata gördüğünüz gibi i9 işlemcili 6gb hub olacak sunucumuza alım yapacağız. Alımlar: Pluginer x1 Skripter x1 Moderatör x2 Rehber x4 Yetkili Forumu İçin Bana Tıkla! BENİM DİSCORD ADIM: Liwany#0766
  4. Liwany

Flout Store Web Ekibini Arıyor!

Arkadaşlar php, html ve css konusunda bilgisi olan programcılar aranıyor! Discord: Liwany43#7495 Discord Sunucumuza Gelin!
  5. Liwany

Yardım Ücretsiz Sunucu Web Skripti

Arkadaşlar geliştirdiğim bir web skripti var önerilerinizi bekliyorum 2 günlük html deniyimim var sizce buna göre iyimi resimler aşağıda spoyler içinde fikirlerinizi yazmayı unutmayın fikirlerinizin yanında eğer kodu varsa alırım bir dal. :D Fikirlerinizi bekliyorum! İyi...
  6. Liwany

ComfortCraft Ekibini Topluyor | Dev Event

Saygı değer forum üyeleri, Ben Erdem sunucu sahibiyim. Sunucumuz henüz açılmadı kadroyu topladıktan sonra açacağım. Hub yapmayı düşünüyorum. Alımlarımız ; Pluginer/Skripter ✎İsim: ✎Soyisim: ✎Yaşınız: ✎Dc adresiniz: ✎Komut Bilginiz: ✎Skript/plugin bilginiz: ✎Diğerlerinden farkınız: ✎Neden biz...
  7. Liwany

Comfort Craft | Builder | Rehber | Kadroyu topluyoruz | Paralı Server

Saygı değer forum üyeleri, Ben Erdem sunucu sahibiyim. Sunucumuz henüz açılmadı kadroyu topladıktan sonra açacağım. Faction sunucudur. Alımlarımız ; Builder ✎İsim: ✎Soyisim: ✎Yaşınız: ✎Dc adresiniz: ✎Komut Bilginiz: ✎Build Fotoğraflarınız: ✎Diğerlerinden farkınız: ✎Neden biz: Moderatör...
  8. Liwany

ComfortCraft Açıldı Ekibini Topluyor

Saygı değer forum üyeleri, Ben Erdem sunucu sahibiyim. Sunucumuz henüz açılmadı kadroyu topladıktan sonra açacağım. Hub yapmayı düşünüyorum. Alımlarımız ; Pluginer/Skripter ✎İsim: ✎Soyisim: ✎Yaşınız: ✎Dc adresiniz: ✎Komut Bilginiz: ✎Skript/plugin bilginiz: ✎Diğerlerinden farkınız: ✎Neden biz...
  9. Liwany

Comfort NW | Tüm Kadroyu Topluyor

10. Liwany

Batihost ücretsiz server açma

Batihosttan ücretsiz server açılıyormuş koşun gelin. Bedava Minecraft Server - BATIHOST.COM
  11. Liwany

CubeLandTR | Ekibini Kuruyor | 2 Rehber | 1 Moderatör | 1 Builder

Saygı değer forum üyeleri, Ben Erdem CubeLandTR Discord Sorumlusuyum. Sunucumuzda Skyblock aktiftir. Yakında ise yeni oyun modları gelecek. Alımlarımız ; Builder ✎İsim: ✎Soyisim: ✎Yaşınız: ✎Dc adresiniz: ✎Komut Bilginiz: ✎Build Fotoğraflarınız: ✎Diğerlerinden farkınız: ✎Neden biz: Moderatör...
  12. Liwany

Konu Kapalı

Konu kapalı
  13. Liwany

CubeLandTR Ekibini Kuruyor!

Saygı değer forum üyeleri, Ben Erdem CubeLandTR Discord Sorumlusuyum. Şu anda kapalı olan sunucumuza faction'da bakım söz konusudur. Yakında ise yeni oyun modları gelecek. Alımlarımız ; Tasarımcı ✎ İsim: ✎ Soyisim: ✎ Yaşınız: ✎ Dc adresiniz: ✎ Adobe after effect bilginiz(tecrübe...
  14. Liwany

DungeoMG Alım

Ben DungeoMG kurucusu erdem Sunucu açık fakat plugin yok sunucu minigames olcak pluginer lazım rehber ve sorumlu alımımızda vardır. https://discord .gg/ra9nswH
  15. Liwany

DungeoMG Alımları!

Merhabalar Ben Erdem şimdilik aternos sunucusu fakat daha sonra ücretli bir hosta geçeceğim. Alımlar ; x1Pluginer x1Mod x2Rehber x2Sorumlu https://discord .gg/ra9nswH
  16. Liwany

Mount & Blade Warband Napoleonic Wars Rehber

Mount & Blade Warband Napoleonic Wars Rehber Konuda Anlatacaklarım -> Konuda anlatacaklarım; Eşyalar, Toplar, Piştovlar (Tabancalar), Sınıflar. Napoleonic Wars Nedir -> Napoleonic Wars oyuna getirilen bir ek pakettir. Fiyatı ise 15 TL ile 20 TL arasında değişiyor tabi ki korsanları var...
  17. Liwany

Mount & Blade Warband Hile Nasıl Yapılır

Mount & Blade Warband Cheat Engine Hile Ve Cheatmenu Hile Rehber Oyundaki hileler ne işe yarar? Bu hile sayesinde kendi grubunuzun askerlerini ve düşman grupların asker sayılarını değiştirebiliyorsunuz. Gerekenler Bu hileyi kendi askerlerinize uygulayacaksanız, en az 12 tane askeriniz olmalı...
  18. Liwany

Mount & Blade Warband Rehber

Mount & Blade Warband Rehber Herkese merhabalar Mount & Blade Warband rehberimize hoş geldiniz; yeni başlayacak olan oyuncular için ön tanıtım niteliğinde bir rehber hazırladım. Sözlerimi fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum. Başlarken yapılacaklardan bahsetmek gerekirse -> İlk başta, size...
  19. Liwany

Yazılan oyunla ilgili alttaki o oyun türüne sahip bir oyun yazsın!

Yazılan oyunla ilgili alttaki o oyun türüne sahip bir oyun yazsın! Evet işte oyunumuz basit ve eğlenceli. :D Katkılarınızı bekliyorum!
  20. Liwany

İstek Ücret Karşılığı Adobe INDESİGN vb... uygulamalar kullanarak 32 sayfalık dergi sayfa tasarımı hazırlayacak

Genel olarak yapılacaklar : -Sayfa düzeni -Resim Düzeni -ArkaFon Düzeni Eğer istenirse tüm sayılarda anlaşmalı olarak çalışacaktır.
  21. Liwany

kapalı

s
  22. Liwany

KuponCraft Pluginer, Tasarımcı, Rehber Arıyor.

Kısa konuşucam. X1 Pluginer X1 Tasarımcı X4 Rehber Şartlar: Rehber +14, diğerleri +15...
  23. Liwany

KuponCraft Pluginer ve Tasarımcısını arıyor.

Kısa konuşucam Pluginer ve Tasarımcı arıyoruz. Şartlar: +15 Mic Zorunlu Pluginer Alım Formu Ad: Soyad: Yaş...
  24. Liwany

Kapalı

Kapalı
  25. Liwany

KuponCraft tekrardan HİZMETTE! VE EKİP FULL YENİLENİYOR

Ben KuponCraft resmi kurucusu Ali Erdem. Ve aldığım bir karara göre serverı tekrar kurmaya geldim. Server:Hub olacaktır. Alınacak Yetkililer...