Arama sonuçlarınız

1. PASCIA

şiir karın doyurmuyor

şiir karın doyurmuyor şiiri şiir yazmak, kuş avlamaya benzemez şiir yazmak, güveç yapmaya bile benzemez çünkü şiir karın doyurmaz çünkü şiir kimseyi öldürmez -Pascia, 2021
  2. PASCIA

mücbir sebepler

mücbir sebepler şiiri sel, tsunami, çığ, zelzele salgın, ölüm, iflas ve konkordato hortum ve kasırga, abluka, ambargo isyan, işgal, iç savaş, dış savaş grev, trafik kazası, patlamalar terörist saldırılar, hırsızlıklar yangınlar ve son olarak sensizlik -Pascia, 2021
  3. PASCIA

arkadaşlar bana en iyi gladyatör oyunları önerin

bana en iyi gladyatör oyunlarını önerir misiniz
  4. PASCIA

20. Yüzyılda değişen Türk Mimarisi

1900 başında başlayan Osmanlı Canlandırmacılığı ya da Birinci Ulusal Mimari (Sol) ve ikinci dünya savaşı sonrası başlayıp 1960'lara kadar hakim olan totaliter yeni yöreselcilik akımı yani İkinci Ulusal Mimariyi temsil eden bir karşılaştırma hazırladım. Solda eski istanbul radyo evi olarak...
  5. PASCIA

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 MART dünya kadınlar gününüz kutlu olsun
  6. PASCIA

Hayatımı ForumGamer yönetsin!

Hayat zor bir maraton. Özellikle seçim yaparken karar almak korkulu bir süreç olabiliyor. Benim için de böyle.(20,Erkek,Öğrenci) Ancak öğrendiğim bir bilgi kararlarımı nasıl aldığımı değiştirebilir. Swarm intelligence, yani topluluk zekası kararlar alınırken bireylerin değil belirli bir...
  7. PASCIA

Forumun isminin değişmesine dair referandum

Merhaba. Forumun ismini demokratik şekilde değiştirilmesi adına bir referandum düzenliyoruz. Önerim, forum.gamer.com.tr alan adında hizmet veren forumun checkpoint ya da checkpoint türk isimlerinden birine geçiş yapmasını oylamaya sunuyorum. Çünkü şu an kullanımdaki isim fazla genel bir isim...
  8. PASCIA

Never Give Up

9. PASCIA

chate küfür edince silme skripti

on chat: if message contains " küfür ": replace all " küfür " with " ***** " in message lütfen kodu kullanmadan önce küfür yazan yerleri küfür kısaltmaları ile değiştirin.
  10. PASCIA

Çocuklar bıçakla

Kızlar silahla Erkekler yumruklarıyla dövüşür.
  11. PASCIA

Arnavut Creeper Yasaklandı

Dün sabah Türkiye Saati ile 07.30 tarihinde Arnavutluk Kültür Bakanlığından yapılan açıklamaya göre Arnavut Creeper yasaklandı. Yasak gerekçesi olarak Arnavut Creeper'ların Arnavut halkının sosyal ve kültürel değerlerini dünyaya yanlış tanıtılması gösterildi. Arnavut Creeper hakkında yayın...
  12. PASCIA

imgur açıldı

imgur kullanın
  13. PASCIA

2019'un En komik espirisi

14. PASCIA

Öz Türkçe Boyak Adları (Öztürkçe Renk İsimleri)

Öz Türkçe Boyak Adları (Renk İsimleri) İnternette birçok parçada bulduğum renk isimleri derlenerek tek noktada birleştirilmiştir. Konu güncellenerek ileride daha ayrıntılı bir hal alacaktır. Ancak genel olarak internette bulunan tüm öztürkçe renk isimleri bu şekildedir. Bazı kelimeler bloglar...
  15. PASCIA

ninca turkey

ninca turkey ana konusu forum gamer tr Teenage mutant ninja turkey turtles ergen genetik olarak değişmiş ninca hindi kaplumbağalar: Pişmiş Horoz capon ninca Türkiye ninja: hopur hopur ye bunu Turk ninja oyunu Maskeli beşler ninja Ninja hindi: teşekkürler vermek Cüneyt...
  16. PASCIA

Bu gece saat 01.00'da bakmazsan...

:papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan::papağan: :hp: Bu gece saat 01.00 da yer yerinden oynayacak. Gökler parçalanacak, yerler havalanacak. Deyim yerindeyse, taş üzerinde taş kalmayacak ! Bir adam. Bir oyuncu. Anonim bir kahraman. Kendisine ub3rl337z4ur diyen bir psikopat ...
  17. PASCIA

Gamer - Mesaj beğenme rehberi

Bir mesaj hakkında düşüncelerinizi ifade etmek için "beğen" tuşunu kullanmak isteyebilirsiniz Önce BEĞEN tuşunun üstüne gelin. Sonra bekleyin. Daha sonra nasıl hissediyorsanız o hissi belirten ifadeyi seçin O mesajı beğendiyseniz: Mavi baş parmak tuşuna O mesaja aşk duyduysanız: Kalpli yüz...
  18. PASCIA

ForumGamerTR Rüzgar Türbüncüleri Derneği !

FORUM GAMER TR RÜZGAR TÜRBÜNCÜLERİ DERNEĞİ Forum Gamerin En Büyük Elektromekanik Derneği Biz büyük hedefleri olan bir topluluğuz. Topluluğumuz paylaşarak, danışarak ve yardımlaşarak en iyiye ulaşmaya çalışır. Peki bizde ne var ? -Rüzgar Türbinleri -Rüzgar Türbini Yapımı -Alternatör Yapımı ve...
  19. PASCIA

Forumun DEyişmesi

1 anda cahil kaldık forum tamamen deyişti !
  20. PASCIA

Kara Barut Üretimi

UYARILAR Bu tarif Patlayıcı, Yanıcı ve Sağlık İçin Tehlikeli Maddeler içermektedir. Lütfen tüm güvenlik önlemlerini alın. Eğer 18 yaşından küçükseniz bir büyüğünüzden destek alınız. Eldiven ve koruyucu gözlük takınız, olası bir patlama veya yangın durumunda kullanmak üzere yangın tüpü...
  21. PASCIA

Hakan Ural Mafya Babası Mıdır ?

Hakan Ural Mafya Babası Mıdır ? Hakan ural. 16 Porsiyon döner yiyen bir sabah programı sunucusu mu ? Yoksa fenerbahçeli mafya babası mı ? Bu konuda Hakan Ural'ın derinliklerine ineceğiz. Ağır abi havaları, Karizmatik olmayan bakışları ile Hakan Ural ne yapmak, nereye varmak istemektedir ...
  22. PASCIA

Çılgın Proje (1) Adaları Birleştiriyoruz ! - Destek Kampanyası - Yeşil ve Gelişmiş bir Kent Kuruyoruz !

- Çılgın Proje - İstanbul Adalarını Denizi Doldurma Yöntemi İle Birbirine Bağlıyoruz. *Basitleştirilmiş Gösterim.* (Sağdaki: Adaların şu anki hali.) Yöntem: Kanal İstanbul, Çevre il ve ülkelerden gelen maden atıkları, Balçık gibi maddelerle yukarıda görülen 33.2 Kilometrekarelik alan...
  23. PASCIA

Kendimi 3 Boyutlu Yapay Zeka Teknolojisi ile Sanallaştırdım

Bence bu en az patlayan şekerli dondurma kadar müthiş bir teknoloji.
  24. PASCIA

Facia Mekan - 1 Numara - Chat Grup

Public House (PUB.) Burada her şey facia ! Mekanın sahipleri ! 1 numara ! https://forum.gamer.com.tr/gruplar/room/mekan-facia.23/ Mekan: Facia Resmen Facia ! Kurallar: 1- Admine(Bana) yamuk yapmak yasakdır. 2- Admine(Bana) yamuk yapanlar rezil edilir. 3- Admine(Bana) meydan okuyan...
  25. PASCIA

Forumun 2019'da hantal kalması

Tr ye internetin ilk yıllarında bir profesör ABD ye mesaj yollamis 7 dakika içinde gitmiş. Profesör derslerinde bunu öve öve anlatmış. Ama şimdi böyle değil forumun hizlanmasi gerekiyor. Sohbet konuları mektuplaşma gibi ilerliyor. Oysa sohbet konuları chat gibi çalışsa insanlar daha çok mesaj...