Arama sonuçlarınız

1. ElzemCraft

Bungee çoğu oyuncuyu atıyor

11:32:52 [WARNING] [kralgeldi] <-> DownstreamBridge <-> [faction] - NativeIoException: syscall:read(..) failed: Connection reset by peer 11:32:52 [INFO] [kralgeldi] <-> DownstreamBridge <-> [faction] has disconnected 11:32:52 [WARNING] [DeliDoktor] <-> DownstreamBridge <-> [faction] -...
  2. ElzemCraft

Neyin Nesi Bu Komut? Neden Engellenmiyor?? | /wild nedir? nasıl engellenir?

Factions sunucusu olan çoğu kişi çekmiştir bu komuttan. Komutu ilk gördüğümde bir essentials komutu sanmıştım daha sonra factions eklentisinden gelen bir komut olduğunu düşündüm. Komutun işlevi oyuncuyu dünyada rasgele bir yere ışınlaması. İlk başlarda pek önemsemesem de "admin bak nerdeyim d:"...
  3. ElzemCraft

Kafa Düşürme Skripti | Basit ve Hafif

Bu skripti çoğu sunucunun kafa düşmesi gibi basit bir olay için plugin kullandığını gördüğüm için atıyorum. Bir kaç satır skriptle yapmak varken neden plugin yükleyesin ki? Skripti anlatmaya gerek yok ana hatlarıyla bahsetmek gerekirse bir oyuncu öldüğünde yere kafası düşüyor ayrıca öldüren...
  4. ElzemCraft

Zırhlar Stacklı Olarak Geliyor

Bazı oyuncular öldüklerinde üstlerindeki zırhlar stacklanarak geliyor bu nasıl engellenebilir
  5. ElzemCraft

Saati geldiğinde otomatik event

Eski konulara baktım fakat tüm bulduğum eklentiler 1.8.8de çalışmıyor. Bildiğniz bir plugin varmı? Teşekkürler.
  6. ElzemCraft

Essentials sign oyuncular yapabiliyor

Tabelaya &1&1&1[Enchant] vs. yazarak tabelaları kullanabiliyor. Oyunculara renk kodlarını kapatmayı denedim bir türlü kapatamadım essentias.chat.color vs. permleride denedim oyunculara tabelada renkli yazmayı nasıl kapatırım ? Essentials sürüm 2.0.1 Güncel sorun devam ediyor 3gün oldu hala...
  7. ElzemCraft

mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

Kopyalanabilir IPler play.elzemcraft.com mc.elzemcraft.com 51.89.15.70 Alakalı Adresler Web Sitesi Discord Sunucusu Rekor