Arama sonuçlarınız

1. A

Apex Legends Hakkında

Apex Legends oyunu, 4 şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülmüş bir Battle Royale oyunudur. Bu oyunu anlık olarak bir yerlerde duydum ve bir baktım ki ilk haftadan 10 milyon oyuncuya ulaşmış. Genelde bu şekilde popüler oyunlar çıkmadan önce haberim olur ancak bunu hiç duymamıştım. Beni en çok...
  2. A

Mia Discord Topluluğu

Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Discord, son zamanda birçok iletişim ağının önüne geçen bir uygulama. Bu uygulamayı kullanan neredeyse herkesin de bir sunucusu var. Bu durumda, daha önceden de var olan Mia Topluluğu'nu tekrar kullanıcılara açmaya karar verdik. - Bu toplulukta...
  3. A

Unreal Engine 4 - Array (Dizin) Nedir?

Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Bu konuda, Blueprintte kullandığımız Array (Dizin)dan kısaca bahsedeceğim. Array, içinde aynı tür değişkenden birkaç tane bulundurabilen bir özelliktir. Array oluşturmak çok kolay. BluePrint içindeki sol bölümdeki "My BluePrint" menüsünden "+...
  4. A

Unreal Engine 4 - Basit Yapay Zeka Yapımı

UNREAL ENGİNE 4 - BASİT YAPAY ZEKA YAPIMI Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Unreal Engine 4 için BluePrint kullanarak basit bir yapay zeka oluşturacağız. Bu yapay zeka, bizi sürekli olarak takip ediyor olacak. Bu konuda, Unreal Engine 4'ü sadece giriş seviyesinde bildiğiniz...
  5. A

Unreal Engine 4 - Oyun Geliştirme Motoru

Unreal Engine 4 - Oyun Geliştirme Motoru Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Konuyu okuduktan sonra bu oyun geliştirme motoru hakkında giriş seviyesinde bilgiye sahip olacaksınız fakat Unreal Engine 4'den bahsetmeden önce oyun geliştiriciliği hakkında bilgi vereyim: Oyun...
  6. A

PUBG Global Sürüme Bu Hesapla Erişilemez Hatası

PUBG Global Sürüme Bu Hesapla Erişilemez Hatası Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! PUBG 23 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürülmüş, son zamanların en popüler bilgisayar oyunu. Steam'den 87,00TL ödeyerek satın alınabiliyor. Birçok yayıncı, Youtuber da bu oyunu oynayınca popülerliği...
  7. A

Minecraft Canavarlar

Liste konu olduğu için konu geçersiz. Düzenlenmeli.
  8. A

Pizza

Selam değerli forum üyeleri! Pizza, günümüzde en çok tüketilen yiyeceklerden biridir. Pizza sevmeyen var mı? Örneğin sucuk, biber veya kaşar sevmeyen biri bile pizzaya konulunca bunların çok güzel olduğunu söyler. Bence bunun nedeni pizzaya katılan baharatlar olabilir ?! Pizzanın temeli böreğe...
  9. A

Minecraft Gerçek Hayat Modu

Minecraft Gerçek Hayat Modu Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Minecraft, bildiğiniz gibi küplerden oluşan bir oyundur. Oynanılan hayatta kalma, blok kır - blok koy mantığıyla oynanıyor. Farklı bir animasyon veya oyunu gerçekçi kılacak bir olay yok. Ve evet, yine bildiğiniz gibi...
  10. A

Minecraft En İyi Pluginler

Minecraft En İyi Pluginler Selamlar. Minecraft sunucunu güzelleştirecek bana göre en iyi pluginleri tanıtacağım! Ücretsiz Pluginler Armor Stand Tools Bu eklentiyle Armor Standları oynatarak adeta bir heykel hâline getirebilirsiniz! Armor Stand Tools Eklentisiyle oluşturulmuş Armor Stand...
  11. A

Minecraft PlotSquared Kullanımı

MİNECRAFT PLOTSQUARED KULLANIMI Factions'daki arsaların, hub sunuculardaki creative oyununun arazileri hangi pluginle sağlanıyor dersin? "En iyi dünya yapılandırma eklentisi" PlotSquared Nedir? PlotSquared, birkaç dünya oluşturucu eklentisiyle birlikte çalışan bir arazi ve dünyayı düzenlemeye...
  12. A

Haber Dikkat: Okyanuslarda Tehlikeli Yaratık Bulundu

DİKKAT: OKYANUSTA TEHLİKELİ YARATIK BULUNDU Okyanustaki bu gizemli yaratık nedir dersin? Üzgünüz, çok üzgünüz. Yaklaşan Güncelleme Aquatic'imiz (şimdi oyunun çeşitli sürümlerinde Phase One ve Java'da ön sürümde) oyuncular için çok keyifli bir deneyimdi. Neşe, gülümsemeler ve kahkahalarla dolu...
  13. A

Haber Minecraft Roket: "Dikkat Çekici Roket"

Selamlar, size bu dikkat çekici roketi sunacağım. İnsanlar gökyüzünü sever. Uçmayı seviyoruz. Favori süper güçler listesinde, kuvvetli olmak ve zenginliğe sahip olmanın tam yanı var. -Sana sesleniyorum Batman!- Ama "uçmayı sevmek" ile insanlar tam olarak bunu kast etmiyordu. Öyle olsaydı...
  14. A

Minecraft Yetki Plugini: LuckPerms Plugini

MİNECRAFT YETKİ PLUGİNİ: LUCKPERMS PLUGİNİ Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Bu konumda LuckPerms eklentisinden bahsedeceğim. LuckPerms, oyun içerisindeki permissionları bir gruba veya kullanıcıya vermenize yarayan geniş bir eklentidir. Bu eklenti, çoğu kişi tarafından en iyi yetki...
  15. A

Bungeecord Rehberi, Minecraft Bungeecord Kurma

BUNGEECORD REHBERİ Merhaba değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Bu konumda "Bungeecord ne işe yarar?", "Bungeecord nasıl kurulur?", "Bungeecord port açığı nasıl kapatılır?" ve "Giriş yapmadan /server komutunun kullanımı nasıl kapatılır?" sorularına yanıt bulacaksınız. BUNGEECORD NE İŞE...
  16. A

Minecraft PUBG Server

Minecraft PUBG Server Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Bu konumda birkaç Minecraft PUBG sunucusu paylaşıyorum. PUBG oyununu bilirsiniz, bir Battle Royale oyunu. Son zamanlarda en fazla oynanılan ve bağımlılık derecesine gelecek kadar sevilen bir oyun. Oyunun temel amacı; Yaklaşık...
  17. A

Minecraft Korku Haritası

MİNECRAFT KORKU HARİTASI Selam değerli forum üyeleri! Minecraft masum bir oyun değil mi? Ağaçlar, çiçekler böcekler.. Ha ha, güldürmeyin beni! Minecraft çok korkunç bir oyundur. Aslında Minecraft, İlluminati tarafından gönderilmiş gizli ve korkunç bir oyun! Masum bir oyun olduğunu, kan bile...
  18. A

23 Mayıs - Türkiye'de İlk 2 Oyun | StarTurk Network

Sunucu Adresi : mc.StarTurk.network (23 Mayıs'da Aktif) İnternet Sitesi: www.StarTurk.network MODERATÖR ALIMINA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN ASİSTAN ALIMINA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN 23 Mayıs saat 19.00'da herkesi bekliyoruz!
  19. A

Ücretsiz Sunucu Tanıtım Konusu Tasarımı

Selam değerli forum üyeleri. Bir sunucunun sahibi benden konu tasarımı rica etti ben de yaptım. Kısa sürede yapılmıştır, hoşuna giden varsa kullanabilir. Yazılan yazılar ve resimler rasgeledir, amaç sadece doldurmaktır. Fontlar: Dosis, Minecrafter, Helvetica Neue, Gagalin İndirme Bağlantısı...
  20. A

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI Selam! Bugün 23 Nisan. O coşkuyla kutladığımız gün bugün! 23 Nisan Neden Bayram? Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Atatürk, 23 Nisan 1920'de saltanatı kaldırıp Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni açarak egemenliği padişahtan alıp ulusa vermiştir. Bugün...
  21. A

Minecraft Köyleri

MİNECRAFT KÖYLERİ Selamlar, bu konumda Minecraft Köylerinden bahsedeceğim. Hiç Minecraft'da köy gördünüz mü? Evet, şu kazıkçı köylülerin evleri. Bu köyler, klasik Minecraft dünyasında bulunur ve kuleler, tarlalar, birkaç küçük ev ve birkaç büyük evden oluşur. Evlerin içinde, yağmalanabilir...
  22. A

SpigotMC'den Plugin Nasıl Satın Alınır?

SpigotMC'den Plugin Nasıl Satın Alınır? Selamlar! Bu konuda SpigotMC'den nasıl plugin alınacağından bahsedeceğim. "SpigotMC'den plugin almak çok kolay, neden anlatıyorsun ki! Tıklıyorsun satın al butonuna, ödemeyide hallettin mi işlem bitiyor." Gibi yaklaşımda bulunmuş olabilirsiniz. Evet...
  23. A

Minecraft Server Kurma

Minecraft Server Kurma Merhaba MC Türk! ve ziyaretçileri. Minecraft'ta nasıl server kurulacağını anlatacağım. Minecraft'ta sunucu kurmak için birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerden size en uygun olanını seçmelisiniz. Eğer hangi kurulum yöntemini seçeceğinizi bilmiyorsanız size yardımcı...
  24. A

Minecraft Kendine Para Verme

MİNECRAFT KENDİNE PARA VERME Merhaba değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri. Bu konumda Minecraft sunucunuzda kendinize nasıl para vereceğinizi anlatacağım. Minecraft'ın kendisinde para özelliği, market sistemi vs. yoktur. Para sistemini sunucuya dahil etmek için modlara benzer eklentileri...
  25. A

LoL 8.7 Yaması Metayı Nasıl Değiştirecek

LOL 8.7 YAMASI METAYI NASIL DEĞİŞTİRECEK Merhaba değerli forum üyeleri! Bu konuda League of Legends oyunundaki 8.7 yamasını inceleyeceğiz. 8.7 Yaması, genel olarak hasar dengelemeleri üzerine kurulu gibi gözüküyor. Oyun içi eşyalara da birkaç güncelleme getirilen 8.7 yamasında, üst koridorda...