Arama sonuçlarınız

1. Bolonezella

Yeni açacağım 1.18 Survival sunucum için hazırlamakta olduğum başlangıç noktası!

Herkese merhabalar, genelde Survival tarzı sunucular açmazdım nefret ederim (inanmayın açtı) bu tarz sunuculardan. Fakat Minecraft'ın gelecek olan 1.18 güncellemesi çok hoşuma gitti ve "işte bu; bu hali ile oynanır ulan!" Dedim, şaka şaka daha önce yapmakta olduğum modlu RPG sunucusu işinin...
  2. Bolonezella

Fiyatına göre kaçırmamanız gereken bilgisayar bileşenleri!

Dolar arttı (4TL OLDU), mining ekran kartı fiyatlarını arttırdı, telefon piyasası bellek fiyatlarını arttırdı, bellek fiyatlarıysa ekran kartı fiyatlarını tekrar arttırdı derken insanlar sistem toplayamaz oldu bende abim ve eşi için araştırma yaparken bazı piyasaya göre uygun fiyatlı olan...
  3. Bolonezella

TANRI ! Var mısın ? Yok musun ?

Bu konu üstünde tartışalım ve fikirlerimizi paylaşalım dedim. Ricalarım : - Sığırlar gelip "Yahu burası minecraft (pardon gamer) forumu burada bu konu açılır mı yaow" demesin. - Birbirimizi kırmayalım.
  4. Bolonezella

Alzheimer olabilir mi ? - Psikiyatriste gidecem.

Fazla uzatmayacam başlangıcı direk kendimde gördüğüm belirtileri yazıcam psikolojiden anlayanlar varsa fikirlerini belirtirlerse sevinirim - Mesela demin bilgisayardan ses gelmiyor sanıyordum ses kartını filan güncelledim hala gelmiyordu hal bu ki kulaklığım takılı değilmiş. - Bilgisayar...
  5. Bolonezella

Brawlhalla : Cross aslında kemalisttir. (Zaman kaybı bir konu)

Evet, Cross aslında hemde en koyusundan. İlk olarak Cross'un giyim tarzına bakalım; - Şapka - Gömlek - Pantolon - Pantolon askısı - kravat Bunlar eşittir şapka ve kıyafet devrimi. (Karşim yalnız çok şık giyinmişsin hani.) Kemalizm bir yana biraz sezdim ben bu Cross'da örneklere geçelim. -...
  6. Bolonezella

Animelerdeki amacı güldürmek olmayan ama...

Animelerdeki amacı güldürmek olmayan ama güldüren sahneleri paylaşın, ilk ben başlıyorum anime adı Noragami. Belki sizi güldürmez ama şahsen ben bu bölümü izlerken bunları düşündüğüm için güldüm. Neyse sizinde atacağınız sahneleri bekliyorum.
  7. Bolonezella

Yukarıdaki üyeyi öldür.

Nostaljik bir oyun neyse başlayın aklınızdaki tüm kötülükleri yığın :kaş: Evet hemde tüm kötülükleri :kaş::kaş::kaş::kaş::kaş::kaş::kaş::kaş:
  8. Bolonezella

İnsanın kendini bilmesi kadar güzel bir şey var mı ?

Şimdi yapmanız gereken şey şu kendiniz hakkında kötü ama doğru bir şey yazmanız. BEN BAŞLIYORUM LEN M...KÜU/KÜ/KU 73 mesaj 239 beğeni ve konu dışında takılan bir gereksiz olduğum gerçeği.
  9. Bolonezella

Canım biraz ağaç kesmek istedi.

Bayadır minecraft survival oynamıyorum bu günde baya canım çekti bana katılmak isteyen var mı ? :D @Shrike @AjStyles @RealyRevenGe Özellikle davetlisiniz len ! :rank:
  10. Bolonezella

Yukarıdaki üyenin ismi sana neyi andırıyor.

Hadi bakalım ilk kim başlayacak. @Shrike @MasterChiefs
  11. Bolonezella

Şuanki favori müziğiniz.

Sizinkileri de bekliyorum :kaş:
  12. Bolonezella

Oyun başında sinir sorunu.

Şu sıralar bir oyunu takıntı haline getirdim. Oyunun ismi Brawlhalla, şu sıralar bence anormal derecede takıntı haline getirdim amacım platin olmak bazen yenildim diye etrafı yumruklayıp eşyalarıma zarar verip ağlıyorum, evet doğru ağlıyorum kimi zamanda yemek yemeyi unutuyorum oyun başında...
  13. Bolonezella

Bedava sunucu bannerı

Bir kaç saat önce biri konu açmıştı ve bu tarz bir sunucu bannerını 10TL ye satmak istemişti zira 10TL ederi yoktu buna oturup ben 10 dakika anca zaman ayırdım bu tarz basit bir şeyi 10TL ye satmak hem komik hemde sinir bozucu. Font : The Light Font İndirme Linki ...
  14. Bolonezella

Teoriler teoriler - Rick and Morty (SPOILER İÇERİR !)

Ben bu dizide henüz 1.Sezon 10.Bölümdeyim. Dizideki en Rick Rick yani gerçek Rick Morty'i çok büyük ihtimal birden fazla öldürmüştür, hatta fark edersiniz dizinin openinginde Rick portaldan atlıyor hemde Morty bırakıp (Bu kafanızın bir kenarının da dursun.) 10.bölümde birden Evil Morty ortaya...
  15. Bolonezella

Teknobiyotik firmasının rezilliği

Kaynağı buraya yapıştırmadan önce bu konu hakkında olan kendi bilgimi belirtmek istiyorum, daha bu firmanın ne olduğu açıldığından beri belliydi hiçbir zaman bu firmayı kimseye önermedim, önermeyeceğim de. Konuyu açan Mahmut Efendi'ye teşekkürler sessiz kalmayıp. Şimdi... Aranızdan bir kaç...
  16. Bolonezella

Vücut geliştiriyorum ama...

Merhabalar 2016 dan beri vücut geliştiriyorum ama bu sene birden bir sorun başladı, iştah sorunu, aşırı iştahlıyım neredeyse ne kadar yersem yiyeyim doymuyorum, mesela örnek verecek olursa bu sabah öğlen yemeğinde Whopper ve Texas Smokehouse yedim, işte kalorisi bu yüksek şeyler yememe rağmen...
  17. Bolonezella

Basit photoshop tekniği #1 | 1 Kelime 2 Font

Diyelim ki bir başlık atacaksınız yada kendi isminizin yazdığı bir profil fotoğrafı yapacaksınız, ama sadece düz sadece bir fontla yazı yazacağınız zaman çıkan görüntünün pek içe sinmeyeceğini sizde biliyorsunuz işte bu teknik burada devreye giriyor, gerçi buna pek teknik denemez çünkü gerçekten...
  18. Bolonezella

Her gün makarna ve kömür yiyelim. BERBAT ÜLKE BTC ve Atatürk

Cidden artık bu ülkeyi seven var mı ? Bu ülke her şeyi ile kötü insanların çoğunluğu ekonomisi yeniliklerden korkması gibi gibi şimdi konuya gündeme oturmuş bir konu ile başlayalım. Kripto Para Günah mı ? Şimdi buna deyineceğim. şu an bu saçma soru konuşuluyor bilgisiz cahiller arasında ve...
  19. Bolonezella

Evrende bir hiç olduğumuz gerçeği.

Bence YouTube'da şuana kadar yapılan en anlamlı ve en güzel video bu.