Arama sonuçlarınız

1. Vantoxic

Oyunda kaldığın süreye göre vip veren sunucu var mı?

Sizi ben pek anlayamadım, hem vip versinler kolay gelişeyim istiyorsunzu hemde aylarca oynamak istiyorsunuz. Bu tarz sunucular 1 hafta oyna bitir çık sunuculardır. Şahsen ben Hardfaction seviyorum aylarca çalışıp serverin baltop birincisi olmaya çalışmak ve aramızdaki rekabet hoşuma gidiyor.
  2. Vantoxic

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

Hort v2
  3. Vantoxic

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

Sanmıyorum
  4. Vantoxic

Birkaç Ufak Çizim ;)

ByReguların sana imzasına elektrikçi yazdırmak istemesinden belli her hatırladığımda kahkaha atıyorum. Onun harici iyiyim :D
  5. Vantoxic

Birkaç Ufak Çizim ;)

Tracer12 nasılsın eski dost :cii:
  6. Vantoxic

Vitamin LGS kullanan var mı arkadaşlar?

Siz öyle sanın hocam, şahsen dershaneye bende kardeşimde gidiyoruz şu ana kadar 2 hafta felan online olarak gördük gerisi yüz yüze. Ayrıca şimdiye kadar sınıfımdan veya arkadaşlarımdan virüs çıkan olmadı.
  7. Vantoxic

Bu Zamanda Minecraft Sunucusu Açmak Mantıklımıdır ?

Bu arada minecraftın unutulması gibi bir durum yok bence henüz en az 10 yılı var. Hypixel olsun diğer sunucular olsun premiumlu olmalarına rağmen binlerce oyuncu aynı anda oynuyor. Bizim Türk sunucularından CraftRise ise bu pandemi döneminde kendisini çok iyi hatırlattı ve şu an ortalama 11-12...
  8. Vantoxic

Bu Zamanda Minecraft Sunucusu Açmak Mantıklımıdır ?

Sunucu açmamanızı öneririm. İpini koparan sunucu açtığı için belli bir seviyede kitlesi olan sunucularda oynuyor sadece oyuncular. Bu kitle içinde geniş bir arkadaş ortamınız veya bir oyuncu kitleniz olması gerek. Forumlara verilen reklamlarla felan olacak iş değil. Boşa para kaybetmek yerine o...
  9. Vantoxic

Vitamin LGS kullanan var mı arkadaşlar?

Satın almamanızı öneririm son 3 ay kaldığı için en iyi dershanelerin fiyatları 1.500 2.000 Türk Lirasına düşmüştür. Bende YKS'ye hazırlanıyorum ve dershanelerin yüz yüze eğitimini hiçbir şey tutmaz.
  10. Vantoxic

Minecraft, sahne tasarım ve konu tasarımı wallpaper çalışmalarım.

Güzel çalışmalar ancak sunucu sahipleri gibi kişiler için değilde bunlardan packler yaparak konu tasarımı yapan kişilere satmanı öneririm.
  11. Vantoxic

GevezeOyuncu Animasyonlu konu tasarımı ve banneri

Banner: BEHANCE'DE BEN! Tasarımda gördüğünüz hataları bildirmek için iletişim, Kreof#3344
  12. Vantoxic

Arsenic Network Animasyonlu konu tasarımı

BEHANCE'DE BEN! Tasarımda gördüğünüz hataları bildirmek için iletişim, Kreof#3344
  13. Vantoxic

kendisini tasarımcı olduğunu idda eden bir dolandırıcı daha

Bana daha çok bir kaç ergeni anımsattı, ki bir şey satın alacaksanız ön yargınız olmalı. Bir satıcının ismine profil fotoğrafına bakarak nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu biraz yorum bilginizde varsa az çok tanırsınız. Örnek vereyim, eğer siyah/beyaz bir profil fotoğrafı ve sade bir isim...
  14. Vantoxic

Gta San Andreas İhanet Filmi ( Kısa Film )

Güzel olmuş, büyük emek görüyorum.
  15. Vantoxic

Lucky "Project" Sorunsalı

Arkadaşların üzerine gitmeyin, onlara öneri vermeyi teklif ettim kabul ettiler. Verincede sanki yıllardır tasarım işiyle uğraşıyormuş gibi böyle daha iyi bizde senin tecrübene güvendikde senden yardım istedik vs. vs. dediler. Herneyse işin özü kendisini geliştirmeye bakmayan ve tavırları her...
  16. Vantoxic

Tabletimin ekranı bozuk

Alyan yardımıyla açabilirsiniz, ancak özel yapım alyanlar olduğu için heryerde bulunmaz araştırmanız lazım. Açsanız dahil ekranında oluşan kırılma/çatlama vs. durumlara bir şey yapabileceğinizi sanmam. Ayrıca her telefoncuya götürmeyin. Ben şahsi telefonumu mahallemizdeki telefoncuya götürerek...
  17. Vantoxic

LUCKY PROJECT© 2021 | Yılbaşı İndirimleri | SATIŞ PLATFORMU

Beni tehdit mi ediyorsun? Kahkaha attım, senden korktum şu an. Düzgünce eleştirimi yaptım hiç ağlamana gerek yok. Ha evet, eleştirilerimi kaldıramıyorsan ekle beni. Kreof#3344
  18. Vantoxic

Önceki yorumumda yazı yazmayı bilmediğinizi söyledim. Bu sözleşmeler neden aynı? Neden bir yerlerden kopyalayıp "kendinizce" takım kuruyorsunuz? Davet ile paket vermenizden kalite seviyeniz belli olmakta. Logo yaptık sandığınız şey ufak bir degrade atmak ve üstüne "L" yazmak. Benim tabirimle...
  19. Vantoxic

Bence ilk önce konuya yazı yazmayı öğrenmelisiniz.
  20. Vantoxic

Çocukluğunda etkisinde kaldığınız film

Transformers 3 ve 4 olabilir, 2012,2013,2014 seneleri çocukluğumu en iyi yaşadığım dönemlerdir. O dönemler genelde film izlerdim.
  21. Vantoxic

Duyuru Tema'da gördüğünüz hatalar hakkında.

Bir şeyin üzerinde ağırlığınız varken diğer şeylere ağırlık koyabilmek için çabalamak güzel bir şey. Ancak eğer o diğer şeylere ağırlık koymaya çalışmak ağırlığınız olan şeydeki ağırlığınızı azaltıyorsa hemen durmalı ve geri dönmelisiniz. Alexa sıralaması günden güne düşüyor. Ama yinede böyle...