Arama sonuçlarınız

1. Vantoxic

GevezeOyuncu Animasyonlu konu tasarımı ve banneri

Banner: BEHANCE'DE BEN! Tasarımda gördüğünüz hataları bildirmek için iletişim, Kreof#3344
  2. Vantoxic

Arsenic Network Animasyonlu konu tasarımı

BEHANCE'DE BEN! Tasarımda gördüğünüz hataları bildirmek için iletişim, Kreof#3344
  3. Vantoxic

[Kaldırıldı] Dark Sea Theme | Harika bir tasarıma sahip olmak ister misin? | Sadece 15TL

Vantoxic Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Dark Sea Theme | Harika bir tasarıma sahip olmak ister misin? | Sadece 15TL - Uygun ve kaliteli. Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  4. Vantoxic

[Kaldırıldı] Dark Theme Konu Tasarımı | Sadece 20TL | 4 Sayfa ve 1 Görseller | Hem kaliteli hem...

Vantoxic Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Dark Theme Konu Tasarımı | Sadece 20TL | 4 Sayfa ve 1 Görseller | Hem kaliteli hem bütçeli! - Kaliteli ve bütçeli tasarım için tıkla. Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  5. Vantoxic

[Kaldırıldı] Tarz Tasarım | Sunucunuz Tarz Tasarımla taçlansın.

Vantoxic Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Tarz Tasarım | Sunucunuz Tarz Tasarımla taçlansın. - Uygun fiyatlı ve kaliteli tasarım mı arıyorsun? Tıkla ve görüntüle! Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  6. Vantoxic

Forum Oyunu Hadi bir rekor denemesi yapalım veya rekor kıralım!

Evet oyun şu şekilde herkes bu konuya ve mesaj yazan kişilerin mesajını beğenecek ve bu sayede forumun en çok beğeni alan konusu rekorunu kırmaya çalışacağız!
  7. Vantoxic

Project Alpha - Junior(Eğitim) Sistemi! Artık ilginizin olduğu alanda bilgileri hiçbir ücret ödemeden öğrenebileceksiniz.

Kaliteyi Alpha Farkıyla yaşayın! Selam Forum Gamer! Project Alpha Ekibi olarak Junior Sistemi ile birlikte: Tasarım Eklenti Paketi Discord Bot Web Hosting Kurulumu alanlarında eğitim veriyoruz. Eğitimler Nasıl oluyor? Haftada 5 gün olmak üzere, Günlük Max. 35 Dakika olan bir sesli eğitim dersi...
  8. Vantoxic

Project Alpha - Junior(Eğitim) Sistemi! Artık ilginizin olduğu alanda bilgileri hiçbir ücret ödemeden öğrenebileceksiniz.

Kaliteyi Alpha Farkıyla yaşayın! Selam Forum Gamer! Project Alpha Ekibi olarak Junior Sistemi ile birlikte: Tasarım Eklenti Paketi Discord Bot Web Hosting Kurulumu alanlarında eğitim veriyoruz. Eğitimler Nasıl oluyor? Haftada 5 gün olmak üzere, Günlük Max 35 Dakika olan bir sesli eğitim dersi...
  9. Vantoxic

KrotosMC - Ön Tanıtım - Profosyonel Survival Sunucusu

Ön Tanıtım Hakkımızda Ben ve @Google Amca sunucu açmaya karar verdik. Bu sunucunun ismini ise KrotosMC olarak kararlaştırdık. Sunucu türü için survival oyun türünü düşündük. Oyun türünü geliştirmek için kollarımızı sıvadık ve işin içine daldık. Sizlerede bu oyun keyfini deneyimlemek yakışır diye...
  10. Vantoxic

Samp Server Kurma Detaylı Anlatım

GİRİŞ Öncelikle Merhabalar Sayın forum.gamer.com.tr sakinleri! Bugün Gerçek Adıyla Sanandreas Multiplayer (SA:MP)'de Sunucu Kurmayı anlatacağım. SERVER İNDİRME Sanandreas Multiplayer'in kendi sitesinden vds'nizin işletim sürümüne göre serveri indiriyoruz. Genellikle Windows kullanıldığından...
  11. Vantoxic

Davet Arsen Projects | Ekibi baştan kuruyoruz... | Tasarımcı,Skripter,Java Yazılımcısı,Discord Bot Yapımcısı,Web Developer Aranıyor...

Giriş Evet, Merhaba değerli ForumGamer üyeleri! Konuya böyle bir tasarımla giriş yapmak istedim. Ekibimize Tasarımcı,Skripter,Java yazılımcısı,Discord Bot Yapımcısı,Web Developer yeteneği olan kişiler arıyoruz. Bu kişilerden isteklerimiz : • Ekip içerisinde şakalaşma amaçlıda olsa küfür...
  12. Vantoxic

HonasNetwork - Biz geliyoruz çekilin! - play.honasnetwork.com - Yakında Aktif - 27.05.2020 - OPFaction/Emek Skyblock - 1.8 1.14

Sunucu Kapalı BETA aşamasındadır. Sistemler geliştirilmektedir. Görseller Faction Sunucusunun Spawnına aittir. Spawn kendimiz tarafından yapılmıştır. Gelişmelerden haberdar olmak için tıklayarak discordumuza gidebilirsiniz. Eleştirilerinizi Kapalı BETA aşamasında olduğumuzu göz önünde...
  13. Vantoxic

Arsen Projects - Nitelikli Mimar Aranıyor !

Merhabalar Forum Gamer Sakinleri.Bu defa konuyu fazla uzatmayacağım. Satış Ekibimiz için Satışı yapılabilecek kadar iyi buildler yapan 4 Adet Mimar arıyoruz. Bu mimarlardan ise beklentilerimiz başlıca;Güzel işler çıkarması,Küfürlü/argo kelime konuşmaması, yöneticilerin söylediği şeyleri yapması...
  14. Vantoxic

ArsenProjects - www.arsenprojects.xyz - Nitelikli Yeni Elemanlar arıyoruz !

Hakkımızda Arsen Projects Daha Yeni Kurulan ve Kurulduğu gibi büyük hedefler edinen bir topluluktur. Bu Ekip Topluluğu her üyesinde önem veren ve Her üyesini göz önünde bulundurarak kararlar alan bir topluluktur. Neden Yeni Üyeler Alıyoruz ? Üyeler ile yapabildiğimiz her şeyi yapıyoruz...
  15. Vantoxic

Rollet Team Satış Ekibi | Bizimle Çalışacak kişiler arıyoruz - Tasarım,Plugin ve Skript

Merhabalar, Değerli ForumGamer Sakinleri ! Ben Arda, Rollet Team'ın Kurucusuyum. Bu konuda size açılalı Çok Olmamış ancak buna rağmen 3 Adet Ürün Satışında Bulunmuş Ekibimize Yeni satıcılar arayacak ve yeni üyeler bulacağız. Biz kimiz, Nereden Geliyoruz, Ne zamandır bu işle uğraşıyoruz ...
  16. Vantoxic

HonasNetwork - 8 Gigabyte Ram - play.honasnetwork.com - Daha fazlası için tıkla !

Konu Tasarımı bize Aittir. Haritalarımız Geliştirilmektedir Değişim Yaşanacaktır. Discordumuz için tıkla. Not; Sunucumuzda 2 Rehber & 2 Mimar alımımızda bulunuyor.
  17. Vantoxic

kaldırın

kaldırın
  18. Vantoxic

HonasNetwork - "Açın yolu biz geliyoruz !" - Üstün sistem özellikleri | Rehber ve Mimar'lar arıyoruz !

Alımlarımız Discord sunucumuz üzerindendir. Tıkla ve git. Ön Tanıtım konumuzu inceleyebilirsiniz. Tıkla ve git.
  19. Vantoxic

Minecraft AuthMe Siteden Kayıt Olma

gapa konuyu
  20. Vantoxic

HonasNetwork - Açın Yolu Biz Geliyoruz ! - Facton Sunucusu - Yakında Aktif - Harika Haritalar - Geliştirilen Pluginler ve Dahası için konuya tıkla !

Güncellemeler Devam Etmektedir. Not ; İp Adresi Açılacak olan ip adresimizdir şuanda açık değildir. Discordumuza gitmek için tıkla.
  21. Vantoxic

REHBER - Konu Tasarımı Nasıl Yapılır ? - Herşeyi bilip,nereden başlayıp nasıl yapacağını bilmeyenler için !

Bilgilendirme Merhaba Sevgili Forum Gamer Üyeleri, Photoshop Cs6 ile nasıl,Konu Tasarımı yapılır bunu detaylı bir şekilde öğreteceğim. Ayrıca bilgilendirme olarak söylüyorum bugün yapacağımız konu tasarımı tekli Konu Tasarımıdır. Giriş Öncelikle, Basit bir konu tasarımı yapacağımız için Arka...
  22. Vantoxic

HonasNetwork | HonasNetwork.batihost.net | www.Honasnetwork.play.tc | 1.8/1.14 | Skyblock , Survival , Faction | Harika oyun deneyimi ve sıfır lag !

Faction Skyblock Survival Yapım Aşamasında. Copyright © 2020 HonasNetwork Tüm hakları saklıdır. Powered By Batihost
  23. Vantoxic

Acaba nasıl Reklam verebilirim ?

Merhaba Değerli Forum Gamer Üyeleri , Ben Forumun 728x90 lık Üst Menü Altına Reklam vereceğim Acaba Bunu Naısl yapabilirim ? Araştırdım Hiçbirşe yçıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden İlgilenen TÜm Herkese Sonsuz Teşekkürler.