Arama sonuçlarınız

1. SneakySpyDa

Farming simulator 2017 Sorum var!

şu an bulamaç tankeri aldım fakat nasıl dolduracağımı bilmiyorum. Yardım edin :D
  2. SneakySpyDa

Win64 hakkında sorular

Arkadaşlar ben çok uzun süredir 64 bit işletim sistemi kullanmadım. Hep 32 bitle hayatım geçti. Ve şu an 64 bit indiriyorum.Nası bi özellikleri olucak ayrıntılı anlatabilecek varmı?
  3. SneakySpyDa

Bilgisayar mavi ekran sorunu

Merhaba. Bilgisayarım o kadar yavaşladı ki crack space engineersdeki virüsü gördü diye bilgisayar mavi ekran yiyor. + BEN Bu windows 10 u yavaş ve eski bilgisayarlara önermiyorum. Bilgisayarınızı mahveder. Bilgisayarım 32 bit ve amd ekran kartı kullanıyorum ve bilgisayar açılırken ana ekranın...
  4. SneakySpyDa

Oyunlarda ram azaltma?

Herkeze merhaba. Bana küçük bir destek lazım. Ben Kerbal Space Program oynarken oyunum hep ramdan çöküyor! Grafikler en düşükte olmasına rağmen. Peki ben bu ramını aşırı azaltabilecek bir şey yapabilirmiyim(Örneğin 5 dkda crash yerden bundan sonra 10 dk falanda yemesi) +32 bit windows....
  5. SneakySpyDa

Minecraft MODLU oynayabilcek arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar! Bana benimle oynayabilecek birileri lazım. Hamachili fakat hamachimde bi sorun var. Herneyse mod paketi çok güzel. 55 Tane mod var ve 32 bit bilgisayarınız olsun girersiniz! Gelmek isteyen varsa buraya yazsın ona göre mod paketi vb atıcam
  6. SneakySpyDa

Tavsiye istiyorum ! (Buildcraft)(Builder kişi önerilir)

Merhaba arkadaşlar. Hepimiz bilirki buildcraftta quarry 2 chunkluk yer kırıyor ve çok iğrenç bedrock görüntüsü ortaya çıkarıyor. Bundan yararlanmak için ne önerebilirsiniz?
  7. SneakySpyDa

Moddaki bir itemin craftlanmasını deyiştirmek?

Merhaba arkadaşlar bugün bir yardım lazım. MFFS (Modular force field shield) modu var ve en önemli itemi craftlanmıtor (Wiki sinde craftlanabileceğini söylüyor fakat IC2 ile herhangi bir ilişkisi yok) o itemin craftlanmasını deyiştirmem lazım bana yardımcı olabilcek codderimsi arkadaş varmı?
  8. SneakySpyDa

Buildcraft crash.[ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba arkadaşlar Bugün minecrafta buildcraft yükledim fakat yüklemenin 2. sinde Direk "YANIT VERMIYOR" diyip kapanıyor. -Zorlama yaptınmı ? -Hayır... Herhangi bir zorlama yapmadım Kodumsu bir şey var. UCE BuildCraft|Core{7.1.21} [BuildCraft] (buildcraft-7.1.21.jar) UCE yedi. İşte crash...
  9. SneakySpyDa

AMD Ekranı tanıyamıyor!

Merhaba arkadaşlar. AMD ekran kartım niyese Monitör hakkında "Tanınmıyor" diyor! Peki bunun bi çözümü varmı? + Ekranım eskiden 1920-1080 Olurken şimdi 1600e 1200 oluyor :P
  10. SneakySpyDa

İntahar sebebiyet verecek espiriler!

Beyler intahar sebebiyet veren espiriler gönderinde intahar edek :D 1525098792 Anime nası çıkmıştır ? Animal (2 backspace[silme] e koy anime :3 Örümcek adamın türkçesine ne denir? sIpAyDıRmEn
  11. SneakySpyDa

SPD-2 Modpack(Galaksiyi keşfedin!)

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir mod paketimi sunucucam. SPD-2. Modpack çoğunlukla Galaksiyi keşfetme amaçlı. 32 Bit windows kullanıcıları da 1GB verse yeterli oluyorda! Fotoraf koymak isterdim ama fotoraflar 200 mb olunca kalp krizi geçiriyor insan xD MEGA İndirme linki budur. Herhangi...
  12. SneakySpyDa

Relax tarzı şarkı aranır.

Beyler çok sıkıldım ve relax tarzı şarkı arıyom. Bu tarzda şarkı bulan varsa söylesin :/
  13. SneakySpyDa

Modpackli Survival oynicak varmı beyler :)

Merhaba ben Erdem ve bugün çok sıkılıp mod paketimle oynayabileceğim arkadaş arıyorum. Mod paketim uzay ağırlıklı hayatta kalma modları içeren modpacktir.Eskiden SPD-1 vardı ama bozulunca SPD-2 yaptım. (Uyarı. Mod paketim daha tam olarak Technic e çıkmamıştır. Ordakinler benim mod paketim...