Arama sonuçlarınız

1. I

İstek Plugin paketi yapımcısı arıyorum

Merhabalar ben sunucu açıcam bana işini doğru düzgün yapan herşeyde en iyisi olan bir ekip lazım bu işi yapanlar bana ulaşabilirler . 1-2#0433
  2. I

1.12.2 Faction Plugin Paketi

3. I

Opskyblock v3 plugin paketi

plugin paketi ben tarafından hazırlandı videosunu izleyip açıklamadaki discord adresinden ulaşabilirsiniz.
  4. I

hostingler hakkında

merhaba arkadaşlar ben ilkay. dün bir konu açtım ve 2 hosting i eleştirdim şimdi is onu açıklayacağım. batihost ile 3 yıl çalıştım ve güzel'di bunun için onlara teşekkür ederim. dünkü konuyu bir sinir ile açtım ve sonrasında düzenledim zaten. keyubu ile 3 4 ay çalıştım 16gb ovh makina aldık...
  5. I

2 hosting hakkında....

merhaba arkadaşlar ben Cehennem yani "ilkay" 4 yıldır minecraft server işleri ile uğraşıyorum 4 yıl içinde 2 hosting değiştim 2 si de istediğim hosting değilmiş. keyubu hakkında bilgi verirmisiniz.
  6. I

GlobalMC Yetkili Arıyor.

Merhaba bro! ben cehennem sunucu açmayı planlıyoruz. zaten VDS'imizi aldık. sadece yetkili arıyoruz bütün alımlar vardır gelip katılmak istersen hayır demeyiz :) iyi günler Discord'dan ulaşabilirsiniz Cehennem#1285
  7. I

HardSkyblock-OpFaction-KitPvp sunucun için yetkili arıyorum

sunucum için yetkili arıyorum her yetki alımı vardır discord dan ulaşınız iyi günler Cehennem#1285
  8. I

Sunucum için tasarımcı arıyorum

Sunucum için tasarımcı arıyorum discord dan ulaşabilirsiniz Cehennem#1285
  9. I

Ortaklık Karşılığı Plugin Paketi

ortaklık karşılığında plugin paketi arıyorum güvenebileceğim kişi olsun yeter sunucu açacağım 4gb aldım şuanda bekliyor cevaplarınızı bekliyorum Emre#6467
  10. I

Gelişmiş Spawner Skript'i

######################################################################### # Skript: Cehennem Tarafından Yazılmışdır # # Gerekli Destek için https://*/dXWstZ Adresine Bekleriz # # Silmeyin Emeye Saqı Oyunucularınz Görmez #...
  11. I

Hub Sunucu Opskyblock-ConConCraft RainBowCraft

Hakkımızda. RainBowCraft Minecraft Sunucusudur.Oyuncular İçin Elinden Geleni Yapan Oyunculara %100 Destek Veren Bir HUB Sunucudur.Sizin Sayenizde Sizler İçin Daha İyi Bir Hizmet Vermek İçin Çabalıyoruz...