Arama sonuçlarınız

1. Scrappers

Coin Plugin isteği Bi Bakarmısınız.

Selam arkadaşlar sizden bir plugin isticem. Minecraftda Mobları öldürdükmü coin vermesini istiyorum. yada maden de bi blok sayısını geçince de verebilir böyle bi plugin varmı yoksa skripdenmi yapıcağız. Yorumlarınız bekliyoum İyi forumlar.
  2. Scrappers

[PLUGİN İSTEĞİ] Plugin paketi arıyorum.

Selamlar, iyi forumlar. Çok uzun bir süredir minecraft'a girmiyorum. Bu yaz arkadaşlar ile birlikte hem eski günleri hatırlayabileceğimiz hemde ufak da olsa bir gelir kaynağı elde etmek amacıyla sunucu açmaya karar verdik. Tabi bu oyundan habersiz kaldığımız süre boyunca sunucularda ne gibi...
  3. Scrappers

Rayn Survival Ortak Alımı.

Selamın aleykum kardeslerım. minecraft server kurmak için ortak arıyorm yaş 17+ üstü olursa iyi olur bana forumdan yaza bilir ciddi düşünenler yazsın. Teşekürler iyi forumlar
  4. Scrappers

Kardeşlerim Acil Konuya Bakarmısınız !!

Bende yukardaki gibi Reklam hazılmak istiyorum. Nasıl hazırlayabilirim.Yada bir ismi cismi varmı. Yorumlarınızı Bekliyorum.
  5. Scrappers

En Sevdiğim 4 Texture Pack'i Paylaşıyorum. 1.12.2 | Forum Gamer

Arkadaşlar, öncelikle Texture Pack'in ne olduğunu bilmeyenler bir önceki konuma gidip öğrenebilir. ( Gitmek için tıkla ) Bu Texture Pack'lerin arasında blokları düzleştiren ( Kılıçların, kazmaların vs. şeklini değiştirmiyor ) adı da FPS Block olan FPS'inizi arttıran texture packler var. Ben ise...
  6. Scrappers

Minecraft Texture Pack ( Doku Paketi ) Nedir?

MİNECRAFT TEXTURE PACK ( DOKU PAKETİ ) NEDİR? Minecraft Texture Pack ( Doku Paketi ) : Her Minecraft kullanıcısının en az bir kere değiştirmek istediği bir şeydir. Genel olarak oyunun temasıdır diyebiliriz. Oyundaki ağacın şekli, creeper, zombie, red stone gibi her şeyin şekilini...
  7. Scrappers

Survival serverde oynayacak arkadaşlar arıyorum.

Öncelikle selamlar arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum ( Minecraft Survival ) gerek kendim veya arkadaşlarım yeri geldiğindede sizlerle beraber oynuyorum. Oldukça eğlenceli geçen yayınlarımıza sizleride beklerim. %12 GELEN BİZİMLE OYNAYAN ARKADAŞAR İYİKİ VARSINIZ. Twitch kanalımı takip...
  8. Scrappers

(ÖZEL TEŞEKKÜR) Twitch Kanalım Buyurun !

Öncelikle selamlar arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum ( Minecraft Survival ) gerek kendim veya arkadaşlarım yeri geldiğindede sizlerle beraber oynuyorum. Oldukça eğlenceli geçen yayınlarımıza sizleride beklerim. %12 GELEN BİZİMLE OYNAYAN ARKADAŞAR İYİKİ VARSINIZ. Twitch kanalımı takip...
  9. Scrappers

(ÖZEL TEŞEKKÜR) Twitch Kanalım Buyurun ! (YAYINA'YINDAYIM)

Öncelikle selamlar arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum ( Minecraft Survival ) gerek kendim veya arkadaşlarım yeri geldiğindede sizlerle beraber oynuyorum. Oldukça eğlenceli geçen yayınlarımıza sizleride beklerim. %12 GELEN BİZİMLE OYNAYAN ARKADAŞAR İYİKİ VARSINIZ. Twitch kanalımı...
  10. Scrappers

Takım Plugini Olan varmı yada böyle bi plugin varmı ?

selam arkadaşlar ben survival serverinde klan yada takım kurmak istiyorum ama böyle plugın varmı bilmiyorum yazarsanız yada hazır bi şekilde atarsanız güzel olur teşekürler.
  11. Scrappers

Konuyu takip et Twitch Kanalım Buyurun ! (YAYINA'YINDAYIM)

Öncelikle selamlar arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum ( Minecraft Survival ) gerek kendim veya arkadaşlarım yeri geldiğindede sizlerle beraber oynuyorum. Oldukça eğlenceli geçen yayınlarımıza sizleride beklerim. Twitch kanalımı takip ederseniz beni çok mutlu edersiniz yayınlarda...
  12. Scrappers

Twitch Kanalım Buyurun ! (YAYINA GEÇİCEM)

Öncelikle selamlar arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum ( Minecraft Survival ) gerek kendim veya arkadaşlarım yeri geldiğindede sizlerle beraber oynuyorum. Oldukça eğlenceli geçen yayınlarımıza sizleride beklerim. Twitch kanalımı takip ederseniz beni çok mutlu edersiniz yayınlarda...
  13. Scrappers

Discord'a sadece ben konusucam izliyiciler duyacak !

Discord'a sadece ben konusucam izliyiciler duyacak ! onu nasıl yapa bilirim bilen yada dc den ıyı anlayan bı kardesımız bana yardımcı olursa cok ıyı olur gercekten.
  14. Scrappers

Survival Serverinde Olması Gereken Pluginler ?

Sizce Survival Serverinde Olması Gereken Plugınler Nelerdir (Sürüm 1.12.2 olcaktır.) O Güzel Yorumlarınızı Bekliyorum ÖRNEK OLARAK (sol elimizde meşale aydınlatma plugını varmı ) yada susama felan felan Sizleri seviyorum yorumlarınızı bekliyorum İyi FORUMLAR
  15. Scrappers

Benimle Birlikte Survival Oynicak Varmı ?

İP: TwitchSurvival1.aternos.me Sürüm: Her Sürüm Gelin Beraber Oynayalım Arkadaslar Güzel Bir survival Keyfi İçin. Aynı Zamanda Canlı yayındayım buyurun gelin . Öncelikle selamlar arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum ( Minecraft Survival ) gerek kendim veya arkadaşlarım yeri...
  16. Scrappers

Benimle birlikte Survival Oynayacak Arkadas Arıyorum konuya gir

İP: TwitchSurvival1.aternos.me Sürüm: Her Sürüm Gelin Beraber Oynayalım Arkadaslar Güzel Bir survival Keyfi İçin. Aynı Zamanda Canlı yayındayım buyurun gelin . Öncelikle selamlar arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum ( Minecraft Survival ) gerek kendim veya arkadaşlarım yeri...
  17. Scrappers

Yeni Açmış olduğum twitch kanalım

18. Scrappers

SUNUCUNUZ İÇİN REKLAM TASARIMI. (BANNER TEMA)

Selam beyler güzel bi banner tasarımı ile karşınızdayım cok ilgi gelirse eğer indirme linklerini koyucam.
  19. Scrappers

Minecraft konuları için

Minecraft konuları için bana göre güzel bi tasarım ayarladım İNŞALLAH beğenirsiniz. bu sadece spawn ıcın olan dıger eklentıler yakında paylasırım (oyle umuyorum) :D
  20. Scrappers

cok yakında sizlerle beyler temp olarak paylasayımı dıye sorcaktım

Eklememi istediğiniz bir şey olursa çekinmeden yazın.
  21. Scrappers

En Güzel Yazı Fontları Nelerdir Sizce ! (YARDIM)

Beyler forum için güzel bi konu ayarlamaya çalışıyorum. Herkesin zevkini bilmek istiyorum sizce en iyi fontlar neler. Yardım ederseniz güzel olur. Link felan koya bilirsiniz Teşekürler.
  22. Scrappers

(Bedava Logo Avatarlar) King Minecraft Sunucusu Logo!

Bunları bedavaya yapıyorum kardesım Turk sunucuları Gelısın. Nothingkat42 hediyem olsun
  23. Scrappers

Vip Bilgi (Bedava Tasarımlar)

Detaylı bilgi için özelden yazabilirsiniz.
  24. Scrappers

üçretsiz konu tasarımı yapılır

üçrestiz konu tasarımı yapılır hep degil siz özelden yazın ben yaparım :D
  25. Scrappers

|+LAUHTEᄊ Ø₱ SKYBLOCK YETKİLİ ᗩLIMLARI ! ⒷUYURUN AKTİFᄊ|

Server ip :mummycraft.batihost.com sürüm: 1.8 ⇨SLAUGHTER MC⇦ Öncelikle merhaba , ForumGamer sakinleri sizlerle yakında açılacak olan Survival serverimize Alım yapacağım .. İyi Okumalar ; Her pluginden anlayan arkadaslar yazabilir ! Her skripden anlayan arkadaslar yazabilir ! FORUM İÇİ...