Arama sonuçlarınız

1. QaBoom0

--|Türkiye'deki Sayılı Orta Çağ Rol Yapma Sunucusu Trosard Guardians|--

Sunucumuz 15 tatilin sonunda açılacaktır, bilginize. Ayrıca ortaçağ'dan vazgeçtik, yeni planlarımız var. 15 tatilin sonunu bekleyin! İyi forumlar :)
  2. QaBoom0

6GB Ramli Sunucuya Builder alımı LegendARYNW.Rabisu.Com

Fotoğraflar internetten alınmış. Fotoğraflara sağ tıklayıp "Google içinde resim ara" kısmına tıklayınca internetten alındığını görebilirsiniz. İyi günler :)
  3. QaBoom0

/ P.K.Area Code Dedicated Büyük Map \/PLUGİNER\/BUİLDER\ "ARANIYOR" Yaş Sınırı YOK! Formu Doldur Discorda Katıl !

Ad: Taha Soyad: G**ey Yaş: Discord'da belirteceğim. Build Yapılarınızın Örnek Resmi : (hizliresim.com'a yükleyin) Discord'da atacağım. Kaç Saat online olabiliyorsunuz ? : Sabah erkenden sunucuya girip öğlen 12 buçuğa kadar aktif kalabilirim. Akşam 8'den sonra da müsaitim. Size haftalık...
  4. QaBoom0

Bu Sorunu Çözebilen Lütfen Yazssın Açıklama

İyi günler Kürşat Bey. Konuyu "Sunucu Yetkili Alımları" kısmına açmışsınız. Lütfen bir an önce silin konuyu. Boşuna yer kaplamasın.
  5. QaBoom0

EverestMC Yetkililer aranıyor.

Ad/Soyad; Taha G**ey Yaş; Discord'da belirtmiştim. İletişim adresi (Skype/Facebook/Discord/vb.) #8583
  6. QaBoom0

Surviving Kindom kalıcı +15 tayfasını arıyor P.K area code E-Sport Community Mikrofon Zorunlu

Merhaba, sunucunuz kimsenin umurunda değil sanırım. Her gün 2 kere reklam yapıyorsunuz ve kimse cevap vermiyor. Çünkü konu ilgi çekici değil ve sunucunun hangi tür olduğu belirtilmemiş. Fotoğraflar farklı bir konudan alınmış. Mimarlardan nasıl eşi benzeri olmayan bir yapı yapmasını istiyorsunuz...
  7. QaBoom0

Ben Helper'ım, yakında discord linkini vereceğim. Oradan Kurucu Bey'e söyleyebilirsiniz.
  8. QaBoom0

Yeni sitemiz yakında açılacak, sunucuda birkaç değişiklik yapacağız. Yakın zamanda yeniden sizlerle olacağız!
  9. QaBoom0

Bir sorun var, discord sunucusu da açık değil. Sunucu iptal olacak gibi. Net bilgi alırsam sizinle paylaşacağım.
  10. QaBoom0

Herkese merhaba! Başlıktan ve forum konusundan da görmüş olduğunuz üzere "Trosard Guardians" Rol yapma sunucumuza yetkili bir ekip ve aynı zamanda da eşsiz bir aile istiyoruz. Şimdi size kısaca sunucumuzun teknik kısmından ve amacından bahsedelim: ➸ Sunucumuz Orta Çağ temalı bir rol yapma...
  11. QaBoom0

+15 mikrofonu olan tayfamız aranıyor sw paralı Dc ŞART!!!!!

Yaşınız: 14 Dc adresi: ℂ* ℂ*#8583 Tecrübeniz: Orta seviyede tecrübem var diyebiliriz. Referanslar: Ücretsiz olmayan çoğu sunucuda çalıştım. KüpTürk vb. Kaç yıldır bu işi yapıyorsunuz 1.5 yıl ya olmuştur ya olmamıştır. Mikrofonunuz varmı ?: Maalesef.
  12. QaBoom0

Surviving Kingdom Büyük Faction Projesi \ 400 Kişi Kapasite \ Dedicated Sunucu

Çalıştığımız için sizin bize para vermeniz gerekiyor, bizim size değil.
  13. QaBoom0

Crash [ErHub] ekibini arıyor

Yahu arkadaşım sen geçen gün yaşına 17 demiştin ? Bi küçülüyorsun bi büyüyorsun yalanını sabit tut bari.
  14. QaBoom0

KaliteNW Alım Var

Lütfen banımı açar mısınız artık ismim GeoStyle.
  15. QaBoom0

KaliteNW Alım Var

Banımı açar mısınız artık ?
  16. QaBoom0

KaliteNW Alım Var

Adım GeoStyle
  17. QaBoom0

KaliteNW Alım Var

Ben niye ban yedim peki? Bot'u ben atmadım.
  18. QaBoom0

KaliteNW Alım Var

Boş yere ban yedim. Geo ben.
  19. QaBoom0

zConConNW Alımlar Başladı!

AuthMe bozuk.
  20. QaBoom0

Sucuklar.aternos.me Skyblock Sunucumuz icin 2 Tane Mimar 1 Tane Rehber Arıyoruz

PixelArt yapabildiğimi söyledim küfür ettiler banlandım.
  21. QaBoom0

CousenPvPNW.aternos.me PvP ffa serveri alımda Her Alım Var

Eleştiriye açık mısınız dedim evet dedi normal bir şekilde eleştiri yaptım ban yedim.
  22. QaBoom0

SkyFactionsTRR 4 Müthiş Rehberini Arıyor!

Sunucu şu anda Aternos ancak paralı olma yolunda ilerliyor. Bize destek vermek için VIP alabilirsin! SkyFactionsTRR 4 Müthiş Rehberini Arıyor! Bu güzel sunucuda müthiş 4 rehberden biri olabileceğine inanıyorsan Discord'umuza davetlisin! (Discord Sunucuda Verilecektir.) Yalnız Rehber olmak için...