Arama sonuçlarınız

1. TECN

Emek Survival Paketi 1.19.3

Emek Survival olacak sunucum için paket arıyorum. Discorddan ulaşabilirsiniz. YmirSG#5599
  2. TECN

[1.16.4] - Oyunzor - Emeklerinizin boşa gitmeyeceği sunucu! - [0 LAG] - [HARD EMEK]

Yeteri kadar deneyimlediğinizi düşünmüyorum. Bir süre oynarsanız sunucuda zor olan kısmı aşırı derecede lagın ve çökmenin yarattığını anlarsınız. Lag ve çökmeler dışında sunucu gayet iyi :) EDİT: Çökme sorunları tamamen düzeltildi sanırım, lag da eskiye göre çok daha az oluyor.
  3. TECN

vipkit

command /vipkit [<text>]: permission: OP, vip trigger: if arg-1 is "ayarla": if player has permission "OP": delete {vipkit} loop all items in player's inventory: add loop-item to {vipkit::*} if...
  4. TECN

Yardım Spawner skript denemesi

O simgeye gerek yokmuş Log bug kullanan falan olursa diye
  5. TECN

İstek Belirtilen koordinattaki bloğa gelince komut girilmesi

Bilmiyorum ben de ama alttaki gibi bir şey düzenlersen olur galiba .d command /kordcubugu: permission: kord.admin trigger: give a stick named "&aKordinat Cubugu" to player on right click: if player's tool is stick named "&aKordinat Cubugu": set {kord} to location of...
  6. TECN

İstek End ve Nether Bileti

options: pücret: 50000 command /biletal: if player's balance bigger than or equal {@pücret}: remove {@pücret} from player's balance give a paper named "&fPortal Bileti" lore "&7Portallardan geçmek için kullanılır!" else: send "&cYetersiz bakiye!" to player...
  7. TECN

Yardım Spawner skript denemesi

Rehberleri okuyarak yaptım. İlk kez yapıyorum ve önerilerinizi yada gördüğünüz hataları yazarsanız sevinirim. Bir spawner sistemi olacak. Belirli kazma ile spawner kırdığında Spawner coini kazanacak. on load: if file "plugins\skript\logs\spawner\spkayit.log" doesn't exists...
  8. TECN

İstek Özel spawner kazması

Sanırım skript ve spawner plugini ile yapılabilir ama tek bir plugin olması daha iyi olur :)
  9. TECN

İstek Özel spawner kazması

Doğada bulunan spawnerleri kırmak için özel bir kazma gerekecek. Ve kullanım limiti olmasını istiyorum. Spawneri kırdıktan sonra belirli bir ücret ödeyerek spawnere sahip olacak ve bu şekilde kazma olmadan spawnerin yerini değiştirebilecek. Böyle bir plugin var mı?
  10. TECN

GreenPVP | Moderatör Alımları

Adınız ve Soyadınız: Deniz Sonmez Yaşınız: 15 Discord adresiniz: TECN#0559 Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): TECN Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: +6 Yıldır Oynuyorum.. Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Bugün Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 10dk...
  11. TECN

Serverlerde neden McMMO yok ?

Çoğu girdiğim survival serverde McMMO plugini yok. Survivali bozuyor diyebilirsiniz belki ama ipeksi ile spawner alma yada oyun parasına satma, kasaların vb. bozduğu kadar bozmuyor. McMMO'den kısaca: Bir leveliniz oluyor ve arttırdıkça özellik ekleniyor yada özelliğin gücü artıyor nasıl yani...
  12. TECN

:uyku:

:uyku:
  13. TECN

Her türlü Alım FloshCraft! FloshCraft.aternos.me

EN SON HANGİ SERVERDA ADMİN OLDUNUZ:
  14. TECN

Orta Seviye Skripterim Sunucu Arıyorum

Konu yanlış yere açılmış. Yetersiz konu, forum kurallarına uymuyor. "➤ Yetkili Olmak İstiyorum Bölümü İçin Zorunlu Başvuru Formu: Adım: Yaşım: Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri: Sahip Olmak İstediğim Yetki: Deneyimlerim: Eklemek İstediklerim: Bu kurallar 25.07.2017 tarihinden itibaren...
  15. TECN

StoriaTURK.batihost.com | Kasalar | Rütbe | Boss | Report | Gelişmiş Meslek | Level ile Büyü | Anti Hack! | Orta Seviye Faction! |

Serverde birçok eksik var. Bunların başında yazım yanlışları geliyor. Türkçe karakterler desteklenmediği için farklı karakterler geliyor ve çok saçma duruyor. warp boss'tan dışarı çıkılabiliyor. Büyük ihtimalle hazır plugin paketi kullanıp sadece prefix ayarlayıp sundunuz. Konu idare eder...
  16. TECN

Wg Sorunu

Herhangi bir hata veriyormu ? ender-pearl yazarak dener misin?
  17. TECN

KAPATLSN

"Hile serbest!!" Hilenin serbest olması ne kadar keyif verir tartışılır bence survival sunucularda kesinlikle hile olmamalı. Bu diğer factionda filan olabilir onlardada olmamalı ama survivalde hile serbest olunca başladıktan 10dk sonra elmas set yapıyorlar. Buda factiondan farkını azaltıyo...
  18. TECN

| 1.8.X | Play.HamSurvival.Com | Hayatta Kalma Sunucusu - KAPANDI!

Kaktüsü yapmak için bir emek veriyorsun ve emeğinin karşılığı olarak o parayı alıyorsun. Bence bu sistemde olmamalı çünkü durarak para alıyorsun ve bu bonus fazla abartmaya gerek yok.
  19. TECN

kapalı

Alım bitti - TECNOSURVİ AVATAR Serverde rehber eksiğimiz var. Formu doldurduktan sonra iş bitmiyor. Serverde zaman geçirmeniz gerekiyor! Uzun süre afk kalan kişi seçilse bile kabul edilmeyecektir! Servere gelip "Alım varmı" vb. yazan kişiler kabul edilmeyecek! ALIM FORMU İsim: Nick: Yaş...
  20. TECN

| 1.8.X | Play.HamSurvival.Com | Hayatta Kalma Sunucusu - KAPANDI!

Sonunda HamSurvival geri geliyor :) Başarılar...
  21. TECN

Sağlam Ekip Aranıyor (Pluginer-Mimar-Mod)

İsim: Deniz Yaş: 15 tecrübe: Yaklaşık 3 yıl açık kalan bir sunucuda aralıksız +1.5yıl rehberlik yaptım. Bu süre zarfında birçok insanla tanıştım ve hepsi iyi değilde burada ben sabırlı olmaya alıştım. Ve insanlar ile iletişimimi güçlendirdim,genelde insanlar ile aram iyidir. Bazı sunucuların...
  22. TECN

Alım vardır!

....