Arama sonuçlarınız

1. TECN

Emek Survival Paketi 1.19.3

Emek Survival olacak sunucum için paket arıyorum. Discorddan ulaşabilirsiniz. YmirSG#5599
  2. TECN

Yardım Spawner skript denemesi

Rehberleri okuyarak yaptım. İlk kez yapıyorum ve önerilerinizi yada gördüğünüz hataları yazarsanız sevinirim. Bir spawner sistemi olacak. Belirli kazma ile spawner kırdığında Spawner coini kazanacak. on load: if file "plugins\skript\logs\spawner\spkayit.log" doesn't exists...
  3. TECN

İstek Özel spawner kazması

Doğada bulunan spawnerleri kırmak için özel bir kazma gerekecek. Ve kullanım limiti olmasını istiyorum. Spawneri kırdıktan sonra belirli bir ücret ödeyerek spawnere sahip olacak ve bu şekilde kazma olmadan spawnerin yerini değiştirebilecek. Böyle bir plugin var mı?
  4. TECN

Serverlerde neden McMMO yok ?

Çoğu girdiğim survival serverde McMMO plugini yok. Survivali bozuyor diyebilirsiniz belki ama ipeksi ile spawner alma yada oyun parasına satma, kasaların vb. bozduğu kadar bozmuyor. McMMO'den kısaca: Bir leveliniz oluyor ve arttırdıkça özellik ekleniyor yada özelliğin gücü artıyor nasıl yani...
  5. TECN

kapalı

Alım bitti - TECNOSURVİ AVATAR Serverde rehber eksiğimiz var. Formu doldurduktan sonra iş bitmiyor. Serverde zaman geçirmeniz gerekiyor! Uzun süre afk kalan kişi seçilse bile kabul edilmeyecektir! Servere gelip "Alım varmı" vb. yazan kişiler kabul edilmeyecek! ALIM FORMU İsim: Nick: Yaş...
  6. TECN

.....

.....
  7. TECN

.....

....
  8. TECN

.....

....
  9. TECN

.......

,,,
  10. TECN

.......

........
  11. TECN

.......

........
  12. TECN

kapandı

kilit
  13. TECN

1.8 SkyBlock yada Survival

SkyBlock yada survival sunucularında benim ile birlikte oynamak istermisin ? +13 Yaş (Ben 15) Sıfırdan yada bir saveniz varsa ona devam edebiliriz birlikte. Discord var(Net biraz sorunlu dc girince ping tavan yapıyor 2 3 güne düzelecektir...)
  14. TECN

Moderatör ve Admin Arayanlar

7 yılı aşkın Minecraft tecrübem ile size en iyi hizmeti verebileceğimi düşünüyorum. Birçok komutu biliyorum ve insanlar ile iletişimim iyidir.
  15. TECN

Türkiyede ilk

sadsurvi.aternos.me Aternos biliyorum pvp savaşı yapacağız 4v4 eğer beğenilir ise devam ettirip nitradodan server açacağım. İnşa et ve savaş! Alım olucaktır!! sadsurvi.aternos.me sadsurvi.aternos.me 1526914425 1.8
  16. TECN

....

.......