Arama sonuçlarınız

1. utreth

Assassin's Creed kitapları okuma sırası.

Bana göre ilk 5 kitap süper sonraki 3 kitap fena değil ama son 2 kitap hiç iyi değil. Rönesans. Yoldaşlık. Gizli Sefer. Sırlar. Sahipsiz. Kara Sancak. Birlik. Cehennem. Yemin Odysseia
  2. utreth

Socrates: Futbolcu, Filozof ve Efsane

Gerçekten efsane bir futbolcu, kitabı zevkle okudum.
  3. utreth

ELDEN RING: Başlama Rehberi

Bu oyun da zor bir oyun ve bu tür videolar epey yardımcı olmaktadır.
  4. utreth

Kan Kardeşler: Malcolm X - Muhammed Ali

Bu kitabı çok iyi.
  5. utreth

Lost Ark Gem Rehberi

Bence gerekli bir konu.
  6. utreth

Şu Çılgın Türkler

Bence herkesin okuması gereken bir kitap. Bu kitabı 4 defa okudum ve her seferinde sanki ilk defa okuyormuş gibi hisettim.
  7. utreth

Hannibal

Hannibal ın hayatını çok güzel anlatan bir kitap.
  8. utreth

Türk Telekom ve Gameon

Bana göre Türk Telekom Gameon gibi projelere zaman ve para harcıyacağına Türkiyedeki internet altyapısına odaklanmalı. Biz internet hizinda Romanya ve Bulgaristan dan bile gerideyiz. Biz listede 103. sıradayız ve bizim üstümüzde kimler var: Makedonya Gana Laos Nikaragua Kıbrıs Rum Bangladeş...
  9. utreth

Lost Ark West Luterra Adventurer’s Tome da nasıl %100e ulaşılır.

Önce görevleri tamamlayın sonra bunu yapın bence.
  10. utreth

Lost Ark ta Rethramis Adventurer’s Tome da nasıl %100e ulaşılır.

Bunu ayrıntılı bir şekilde gösteren güzel bir video.
  11. utreth

Lost Ark - Kart Rehberi

Bu videoyu yapana teşekkürler, kart olayı çok önemli.
  12. utreth

Lost Ark da Mokoko Seed toplama yerleri.

Sitelerden bulduğum Seedlerin bulunduğu yerleri gösterren harıtalar. Bu harıtalarda sadece Seedlerin yerlerine götermiyor, ayrıca Secret - Named Mob - Treasure Map - Point of Interest ve World Boss. Lost Ark Prideholme: Mokoko Seeds and collectibles Sayfanın aşağısında da diger harıtaların...
  13. utreth

Netflix de Kore Diziler

Ben izleyip beğendiğim Kore diziler. Hellbound Hellbound | Final Trailer | Netflix - YouTube Kingdom Kingdom | Official Trailer [HD] | Netflix - YouTube Chief of Staff Chief of Staff | Official Trailer | Netflix [ENG SUB] - YouTube Hospital Playlist Hospital Playlist | Official Trailer |...
  14. utreth

P2E Oyunlar

2022 de bu P2E (Play2Earn) yani oyna kazan oyunlar epey revaçta olacak gibi duruyor. Oyun tavsiyesi olan var mı?
  15. utreth

Metin2 GameX 2018

16. utreth

Pepsi ATI Tekrar dan :)))

Yeni server promo kod dan sonra şimdi tekrar yeniden Pepsi 2 yıl önce verdiği atı tekrar dağıtıyorlar. Metin2 çalışmaya başlamış, nazar deymesin :))))) Ayrıntılar burada: Ferahlatıcı bir ekip! - Metin2 Türkiye METİN 2 Kampanyası - Pepsi
  17. utreth

HEX Shards of Fate. Kart Oyunu.

Severek oynadığım bir kart oyunu.
  18. utreth

SKILL Kafe Turnuvaları

Nisan ayından beri tekrar kafe turnuvalar yapmaya başlamışlar, ilk 3 e girenler hediyeler kazanıyorlar. İlgilenenler siteden bakabilirler. SKILL de bahar kafe turnuvaları başlıyor. - S.K.I.L.L - Special Force 2