Arama sonuçlarınız

1. KaralardanTR

[ Play.Rebornas.Com ] < 1.8-1.16 > [ Survival & OP ve Emek Skyblock & Skywars ] - [EMEK SKYBLOCK 1.12 YENİ AÇILDI]

Survival sunucumuz özel kendimizin yaptığı bir paket, sizin sunucunuzun ortaklarından birinin eskiden ekibimizden olup bizim sunucuya özel yaptığımız paketi kendi sunucusunda kullanmaktadır. Bence bize karşı kullandığınız "CTRL + C - CTRL + V" tabiri sizlere daha çok yakışmaktadır.
  2. KaralardanTR

[ Play.Rebornas.Com ] < 1.12.2-1.16 > [ 1.12 Tabanlı ] - [ SURVİVAL ] - [Mükemmel Sistemler] - [/yetenekler /meslek /mobcoin /yükseltmeler...]

Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SUNUCU SÜRÜM: 1.8 - 1.16 SURVİVAL SÜRÜM: 1.12 - 1.16 Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SUNUCU...
  3. KaralardanTR

[ Play.Rebornas.Com ] < 1.8-1.16 > [ Survival & OP ve Emek Skyblock & Skywars ] - [EMEK SKYBLOCK 1.12 YENİ AÇILDI]

Sorunlar çözüldü, sunucuda sorun kalmamıştır. Konuyu baltalaman çok iyi devam et :D
  4. KaralardanTR

Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.16 Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.16 Şu anda Survival, OP...
  5. KaralardanTR

[ Play.Rebornas.Com ] < 1.8-1.16 > [EMEK SKYBLOCK 1.12.2+ YENİ!] - [OP SKYBLOCK 1.8.x YENİ!] - [SKYBLOCK 1.8.x Aktif] - [Her Gün Event] - [Çiftçi...

Konu Tasarımındaki sistemler değiştirildi. Konu tasarımını forumda şimdi değiştiriyorum.
  6. KaralardanTR

Tanıtım 8 Adet Yaptığım Örnek Banner'lar

Merhabalar, Sizlere kendi sunucumda kullandığım bannerları tanıtmak istedim. NOT: SATILIK DEĞİLLERDİR, TANITIM AMAÇLI PAYLAŞILMIŞTIR! Minimum (847 Kb) Minimum (30 KB) Minimum (55 KB) Minimum (28 KB) Minimum (619 KB) Minimum (216 KB) Minimum (295 KB) Minimum (206 KB) NOT: SATILIK...
  7. KaralardanTR

Yardım Skript'te Belli bir chest birleşmesini engelleme YARDIM!

Discord adresim Muhammet#3383 Ekleyip yazarsan çok sevinirim konu ile alakalı özel konuşalım çok önemli bir konu var Lütfen!
  8. KaralardanTR

hiçbir yere cancel event çekmemişsin yani onun etrafına yine chest koyunca koyuluyor.
  9. KaralardanTR

verdiğiniz kodu denedim fakat çalışıyor eyvallah ama neresine koyucağımı anlamadım if öncesine mi else sonrasına mı vs.
  10. KaralardanTR

Neresine koyucam onuda ekleyip tüm kodu atsaydın
  11. KaralardanTR

on place of chest or trapped chest: if name of player's held item is "&cSatış Sandığı": if {sandikhakki::%player%} is false: set {satissandik::%player%} to location of event-block send "{@p} &aBaşarıyla &cSatış Sandığı &ayerleştirdin...
  12. KaralardanTR

[ Play.Rebornas.Com ] < 1.8-1.16 > [EMEK SKYBLOCK 1.12.2+ YENİ!] - [OP SKYBLOCK 1.8.x YENİ!] - [SKYBLOCK 1.8.x Aktif] - [Her Gün Event] - [Çiftçi...

Yetki konusunda fly,tp,vanish görevli yetkisinde bulunmakta ve sebebi ise herhangi bir şikayet üzerine vanish moduna geçip şüpheli oyuncuya tp atıp fly ile daha iyi bir ss alması için ama dediğiniz gibi repair gözden kaçmış olabilir onu şimdi düzelticem Market fiyatlarına gelir olursak önceki...
  13. KaralardanTR

Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.16 Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.16
  14. KaralardanTR

Play.VintageNetwork.Net > Her Pazar Sıralama Ödülü (Bedava Kredi) | /sürefly,/vcoin,/satışçubuk,/rütbe,/kasa | 1.8 - 1.15 | EMEK,NORMAL ve OPSKYBLOCK

Website: www.vintagenetwork.net HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.15 Website: www.vintagenetwork.net HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.15