Arama sonuçlarınız

1. KaralardanTR

[ Play.Rebornas.Com ] < 1.12.2-1.16 > [ 1.12 Tabanlı ] - [ SURVİVAL ] - [Mükemmel Sistemler] - [/yetenekler /meslek /mobcoin /yükseltmeler...]

Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SUNUCU SÜRÜM: 1.8 - 1.16 SURVİVAL SÜRÜM: 1.12 - 1.16 Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SUNUCU...
  2. KaralardanTR

[ Play.Rebornas.Com ] < 1.8-1.16 > [ Survival & OP ve Emek Skyblock & Skywars ] - [EMEK SKYBLOCK 1.12 YENİ AÇILDI]

Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.16 Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.16 Şu anda Survival, OP...
  3. KaralardanTR

Yardım Skript'te Belli bir chest birleşmesini engelleme YARDIM!

on place of chest or trapped chest: if name of player's held item is "&cSatış Sandığı": if {sandikhakki::%player%} is false: set {satissandik::%player%} to location of event-block send "{@p} &aBaşarıyla &cSatış Sandığı &ayerleştirdin...
  4. KaralardanTR

[ Play.Rebornas.Com ] < 1.8-1.16 > [EMEK SKYBLOCK 1.12.2+ YENİ!] - [OP SKYBLOCK 1.8.x YENİ!] - [SKYBLOCK 1.8.x Aktif] - [Her Gün Event] - [Çiftçi...

Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.16 Kopyalanabilir IP play.rebornas.com oyna.rebornas.com mc.rebornas.com Website: www.rebornas.com HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.16
  5. KaralardanTR

Play.VintageNetwork.Net > Her Pazar Sıralama Ödülü (Bedava Kredi) | /sürefly,/vcoin,/satışçubuk,/rütbe,/kasa | 1.8 - 1.15 | EMEK,NORMAL ve OPSKYBLOCK

Website: www.vintagenetwork.net HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.15 Website: www.vintagenetwork.net HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.15
  6. KaralardanTR

Play.VintageNetwork.Net > YENİ AÇILDI 1.12.2 Tabanlı SURVİVAL | /rtp /mobcoin,/rütbe,/yetenekler | 1.8 - 1.15 Girişler açık | Az Ping |

Website: www.vintagenetwork.net HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.15 Website: www.vintagenetwork.net HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8 - 1.15
  7. KaralardanTR

İstek bungee bot koruması

bungeecord için bot koruması tamamen koruyan bir eklenti söylermisniiz
  8. KaralardanTR

İstek sanal chest

sanal chest plugini arıyorum yardımcı olcuak
  9. KaralardanTR

Yardım Sunucudan atıyor

beyler son zamanlarda sunucuda herkesi atıyor öncelikle sunucum bungeecord ayrı vds çakmalobi ayrı vds lobi ve skyblock aynı vds olmak üzere 3 tane vds kullanıyorum skyblockdayken oyuncuları hata felan vermeden direk atıyor hastebin loglardada bu kalıyor. bazen çakmalobi atıor bazen direk...
  10. KaralardanTR

İstek rütbe için bir yardım

beyler şimdi benim bir skyblock sunucum var rütbe işini Crank plugini ile yapıyorum yalnız oyuncu mesela 10k level ile skylord olduktan sonra adadan çıkınca yada adayı resetleyince oyuncunun rütbesi kalıyor bende skript ile 10k levelin altındaki oyuncu yapsın yapabilcek varsa şimdiden teşekkür...
  11. KaralardanTR

Yardım AUTHME mysql hata yardım

beyler çakmalobi açıyorum ve konsolda böyle yazı oluyor Screenshot ondan sonra giriilmiyor sunucuya giriş yapılıyorda kalıyor sonra Screenshot böyle bir hata alıyorum authme config aşşağıda belirttim DataSource: # What type of database do you want to use? # Valid values: sqlite, mysql...
  12. KaralardanTR

Yardım Authme mysql

beyler mysql bağlanmıyor sunucu açılmıyor. loglardan böyle bir şey var [00:20:18] [Server thread/WARN]: [Server thread] INFO fr.xephi.authme.libs.zaxxer.hikari.HikariDataSource - AuthMeMYSQLPool - Started. [00:20:19] [Server thread/WARN]: [AuthMe] Could not create data source...
  13. KaralardanTR

Yardım Bungeecord optimizasyon

Beyler acil server optimizasyondan anlayanlar acil bana ulaşabilirmi +40 11gb sw tps 9-10 hostingim reklam olmasında b.tih.ost lütfen ulaşın bana DİSCORD: Muhammet#8394
  14. KaralardanTR

PLAY.VİNTAGENETWORK.NET [BEKLENEN FACTİON AÇILDI] | 1.8.X | /warp metintaşı | /görev | Maske | /rütbe | /rütbesat | /arsafly | /warp edit |

WEBSİTE: www.vintagenetwork.xyz HEMEN ARAMIZA KATIL!SÜRÜM: 1.8x WEBSİTE: www.vintagenetwork.xyz HEMEN ARAMIZA KATIL! SÜRÜM: 1.8x
  15. KaralardanTR

İstek Ada Duyuru Otomatik Yapma [İSTEK]

Öncelikle merhaba, skyblock sunucum var ve şöyle bir şey düşünüyorum; oyuncular /duyuru yap <adareklamı örneğin /is warp xxxxx> Yazdınmı oyuncuları bir duyuru sırasına koysun ve 30 saniyede bir sıradaki oyuncuların ada duyurularını chatte yazsın ama sıraya giren biri chatte duyurusu yazıldıktan...
  16. KaralardanTR

Yardım Bungeecord Hata!

Öncelikle merhaba benim bir bungeecord sunucum var 2 ayrı vds ile açtım 1. vds de çakmalobi lobi ve emek skyblock var 2.vds de sadece op skyblock var bungeecord config.yml çakmalobi lobi skyblock ve opskyblock ekledim ( bu arada bungeecord 1. vds'de) sunucuya giriyorum çakmalobi sorunsuz, lobi...
  17. KaralardanTR

İstek Haftalık Kasılan Ada Leveli

Merhaba 1 Haftalık Kasılan Ada Levelini is top gibi nasıl göstertebiliriz? mesela is topweekly plugin skript vs varsa yardımcı olurmusunuz. chestcommandsla yada başka bişeyle menülü istiyorum.
  18. KaralardanTR

Yardım bilmediğim plugin yardımm

Öncelikle derdimi söylim skyblock sunucum var oyuncular adalarına köylü koyuyor spawn'a yada yanlarından uzaklaştığında köylüler siliniyor. Hangi plugin olduğunu bulamadım yardım edermisiniz. kullandığım skyblock plugini askyblock 2side false zaten bunu sormayın loginremovemobs: false...
  19. KaralardanTR

Yardım Bilmediğim plugin yardım ÇÖZÜLMEDİ

Öncelikle derdimi söylim skyblock sunucum var oyuncular adalarına köylü koyuyor spawn'a yada yanlarından uzaklaştığında köylüler siliniyor. Hangi plugin olduğunu bulamadım yardım edermisiniz.
  20. KaralardanTR

İstek Haftalık Kasılan Ada Leveli

Merhaba 1 Haftalık Kasılan Ada Levelini is top gibi nasıl göstertebiliriz? mesela is topweekly plugin skript vs varsa yardımcı olurmusunuz.
  21. KaralardanTR

Yardım Spawner Envantere gelmesi

Merhaba spawner kırılınca envantere gelmesi için plugin varmı autopickup yükledim ama dierleri geliyor spawner gelmior skriptde olur yalnız bi skript denediğimde mesela iron golem sp kırınca envantere Canavar Yaratıcısı olarak geliodu koyunca domuz oluodu acil lazım yardım!
  22. KaralardanTR

Yardım Sunucum belli bir süre sonra kapanıyor. YARDIM

[17:59:41] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: ------------------------------ [17:59:41] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Server thread dump (Look for plugins here before reporting to Spigot!): [18:03:36] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: ------------------------------ [18:03:56] [Spigot Watchdog...
  23. KaralardanTR

Onaylı Tanıtım Bungeecord Skin Lobi Aktarmama Hatası

Öncelikle merhaba skinsrestorer pluginini bungeecord>plugins dosyasının içine atıorum ondan sonra sunucu ilk girdiğimde çakmalobide şifremi girdikten sonra lobiye aktarıyor lobi de skin deiştirince çık gir yaptım ve bir daha çakmalobiden lobiye aktarmadı çakmalobide kaldı. benim yaptığım hata...
  24. KaralardanTR

Yardım Votifier Plugin Sorunu

Öncelikle Merhaba Sunucum Ubuntu Server Sunucuma Votifier Plugini Yükledim config inden ip yazan yere normal local ip mi yazim yoksa sunucunun ip si olan 10.0.x.x olan sunucunun yerel ipsinimi yazim 2 sinide denedim vote test sitelerinden çalışmadı bi türlü vote ekliyemedim sunucuma lütfen...
  25. KaralardanTR

Yardım ASkyblock Adan Ayrılınca Köylüler Kayboluor

Öncelikle Merhaba VintageNetwork İsimli Sunucunun Kurucusuyum sizlerden bi yardım istiyorum Oyuncular Adalarında Köylü Yumurtası ile Köylü Koyuyolar ardından spawn market vs adadan ayrılınca tekrardan adaya geldiklerinde köylüler siliniyor Yardım Edermisiniz. Bu arada askyblock plugin...