Arama sonuçlarınız

1. ByllEmir

Yetkili arayan içeri

Selam, belirttiğim discord adresinden bana ulaşıp test veya anketinizi doldurtabilirsiniz.
  2. ByllEmir

Pluginer & skripter arayan buyursun

Selamlar ben emir 17 yaşındayım 7 8 yıldır mc oynuyorum, uzun zamandır plugin ve skriptler ile ilgileniyorum hakimim bu konulara bunlar dışında websitesi kurulumu vs. Yanımda 19-20 yaşlarında grafiker bir kız kankam var grafik tasarım okuyor logo banner tasarımlarında yardım edebilir iletişim...
  3. ByllEmir

Ortak olacak var ise gelsin

Selamlar, ben emir kendi sunucumu açmaya karar verdim lakin bundan önce kendi paketimi tasarlayacağım (4 5 günümü almaz) bir kaç plugini ben yazacağım, tek istediğim dost ortamı olsun birçok sunucudan bu ortamı bulamadığım için ayrıldım kendime güveniyorum sunucusu olan var ise (10 gb üstü)...
  4. ByllEmir

Pluginer &skripter arayan buyursun [Grafiker kız da grtiriyorum yanmda xd]

Selamlar ben emir 17 yaşındayım 7 8 yıldır mc oynuyorum, uzun zamandır plugin ve skriptler ile ilgileniyorum hakimim bu konulara bunlar dışında websitesi kurulumu vs. Yanımda 19-20 yaşlarında grafiker bir kız kankam var grafik tasarım okuyor logo banner tasarımlarında yardım edebilir iletişim...
  5. ByllEmir

Yetkili arayan buyursun girsin :)

Selam ben emir 7 - 8 yılımı minecraft sunucu işlerinde geçirdim yaşım 17 skript yazabiliyorum, plugin yazmaya yeni yeni başladım tek istediğim dost ortamı olan birbirini dışlamayan ve emeğimizi boşa çıkarmayacak bir sunucuda olmak, discord adresim ByllEmir#3225
  6. ByllEmir

Yetkili arayanlar buyrun içeri

Adım: Emir Yaşım: 17 Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri: Farketmez Sahip Olmak İstediğim Yetki: Admin developer skripter vs. o da farketmez Deneyimlerim: 7 yıla yakındır sunucu işleriyle uğraşıyorum ByllEmir#3225 Lütfen edit işini yaptırıp sonradan banlayacak insanlar gelmesin uğraşmak...
  7. ByllEmir

Yetkili arayan gelsin

Adım: Emir Yaşım: 17 Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri: Farketmez Sahip Olmak İstediğim Yetki: Admin developer skripter vs. o da farketmez Deneyimlerim: 7 yıla yakındır sunucu işleriyle uğraşıyorum özel mesaj yoluyla veya cevap vererek discord adresinizi yazarsanız size ulaşırım
  8. ByllEmir

Rehber & Pluginden Anlayanlar Gelsin :)

Selam rehber ve pluginden anlayan bir kaç kişi lazım şuana kadar gelenler bana sorduğum sorularda çocukca cevap vrmişlerdir tıkandıklarında ben pluginer filan değilim diyorlar falan işte, lütfen kendine güvenen gelsin :d ByllEmir#3225
  9. ByllEmir

SkyBlock Sunucuya Yetkili Aranıyor | 12 GB RAM |

Selam forum gamer ailesi, iyi günler iyi forumlar dilerim. Kurmuş olduğum skyblock sunucusuna yetkili aramaktayım işinin ciddiyetini ve kendine güvenen kişileri arıyorum. Adınız: Yaşınız: Deneyiminiz: Olmak İstediğiniz Yetki: Not: Sunucu baya bi sistemli olucak skyblock plugini olarak...
  10. ByllEmir

Pluginer & rehber & admin alımı

Adınız: Yaşınız: Deneyiminiz: Olmak İstediğiniz Yetki: Not: Sunucu baya bi sistemli olucak skyblock plugini olarak askyblock veya benzeri basit pluginler kullanmamaktayız gelecek olan rehberlerin düzgün bir şekilde yazması noktalama işaretlerine dikkat etmesi bizim için daha uygundur...
  11. ByllEmir

Yetkili Olmak İstiyorum

Adım: Emir Yaşım: 17 Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri: Farketmez Sahip Olmak İstediğim Yetki: Pluginer & Scripter & Developer & Admin Farketmez Deneyimlerim: Bilen bilir tanıyan tanır 4 yıldır plugin işinin içindeyim :) Eklemek İstediklerim: Discordunuzu alta bırakın yazarım ya da pmden...
  12. ByllEmir

Sunucu yetkili alımı

rehber + mod aranıyor birde reklamcı reklamcıya heryerde en iyi yetkiler vs. discord gg/mueHNA
  13. ByllEmir

Mimar, Moderatör Alımı

ScaryGhost#5142 ekleyin güzel edit yapabilen aktiflik süresi çok olan olgun davranıp saygısızlık etmeyen play.sequoianw.online Karne gününe özel site marketinde VIP 1 haftalık ücretsiz
  14. ByllEmir

Mod Alımı Bati sv

Mod alımı var buyrun ScaryGhost#5142
  15. ByllEmir

builder aranıyor

olmak isteyen ScaryGhost#5142 16 gb sunucu baya oyun var işte gelin .d
  16. ByllEmir

| KolsuzlarNETWORK | 64 GB Ram | HUB Sunucu|

Sunucu Slot: Sınırsız Ram: 64 GB Oyunlar: Skywars, eggwars, skyblock, faction, bedwars , pubg, buildbattle, hungergames, katilkim, çukur: İletişim Adresimiz: ScaryGhost#3225 Alımlar: -Admin -Youtuber -Moderatör Başvuru Formu (15 Yaşından Küçük Kardeşlerimiz Alınmayacaktır) Ad: Yaş...
  17. ByllEmir

play.kolsuzlarnw.com Rehber / Reklamcı Alımı

HUB SUNUCUDUR 6 OYUN VAR BUİLDBATTLE SKYBLOCK FACTİON PUBG (EKLENCEK TAHMİNEN BAYRAMIN 2. GÜNÜ AKTİF OLUR) ARENAPVP THE BRIDGE DİSCORD ScaryGhost#3225
  18. ByllEmir

Paralı Hub Servere Builder Alımı

Discord ByllEmir#5142 katılacak kişiler deneme amaçlı ekran açıp küçük bi ev veya başka bi yapı yapmak zorundadır
  19. ByllEmir

32 GB Ramli Hub sunucuya reklamcı alımı

Sunucu Bilgileri 32 GB RAM 5000 OYUNCU LİMİTİ BATİHOST SUNUCU HUB ÇEŞİTLİ MİNİGAMESLER OPSKYBLOCK FACTİON THE BRİDGE KOYUN KAÇIRMA 4 REKLAMCI 2 YOUTUBER 2 REHBER ALIMI VARDIR REHBERLER BİRİ FACTİON DİĞERİ SKYBLOCK İÇİNDİR :) Discord ByllEmir#5142 Discord Grubu https://**********/CKNujK...
  20. ByllEmir

| LifeTurk | Reklamcı ve Youtuber Alımı

Discord ByllEmir#5142 bati sunucu 5 gb ram günlük +40 online 0 lag
  21. ByllEmir

Süt ineğinin değişik versiyonu

arkadaşlar merhaba benim isteğim şu yumurta ile özel bi inek vericek bu ve karşılığında 5t alıcak bu inek 300 saniyede bir kırılmazlık 3 sunflower yani ayçiçeği doğuracak bu skripti verirseniz sevinirim
  22. ByllEmir

LifeTürk Rehberlerini Arıyor :)

Sunucu Bilgileri Sunucu Ip; LifeTurk.batihost.com Sunucu Ram; 4 GB Slot; 2018 Sunucu Türü; OPFACTİON Alımlar; Rehber Kabul Edilenlere Discord Adresinden Ulaşacağım. Ad; Yaş; Dc Adresi; Bildiğin Komutlar; Günde Kaç Saat Onlinesin;
  23. ByllEmir

Galaksisayko reklamcı rehber alımı

arkadaşlar batihost sunucudur rehber alımı 1 kişilik vardır 3 reklamcı alımı sv opfactiondur reklamcılar +5 kişi getirdiginde en yüksek vip rütbesine sahip olacaklardır dcden ulaşabilirsiniz ByllEmir#5142
  24. ByllEmir

Paralı Sunucu Builder Alımı

Arkadaşlar iyi olan gelsin builder alımı var ve rehber alımı sv ip dcden verilir herkesi denicez ByllEmir#5142
  25. ByllEmir

1.8 e uyacak sexymotd veya ona benzer bi plugin

arkadaşlar sexymotd indiriyorum editliyorum configden hala aynı oluyor jardan configi indirip düzeltiyorum jarı ftp ye atıyorum hala aynı bence plugin sürümüyle alakalıdır elinizde 1.8 e uyacak sexymotd veya ona benzer bi plugin varsa verirseniz sevinirim :))