Arama sonuçlarınız

1. Aylinn

2018 Steam Yaz İndirimleri

2018 Steam Yaz İndirimleri Selam dostlar! Bildiğiniz üzere Steam platformu için yaz indirimleri artık bir gelenek haline gelmiş, hoş gelmiş. Çoğu beklediğiniz oyunun ve indirime girmesini beklemediğiniz oyunlara basitçe bir göz atalım, sonuç olarak herkes bunu bekliyordu diyebilirim. Sonuçta...
  2. Aylinn

CS GO Yeni Güncelleme

CS GO Yeni Güncelleme Selam dostlar! Çıkışından yıllar geçmesine rağmen hala zaman zaman güncelleme alan oyunlardan biri olan CS GO için gelen son güncellemeye bakalım. Öncelikle, güncelleme içeriğinde şunlar barınıyor: Çeşitli harita değişiklikleri, silah fiyatlarında ve hasarlarında...
  3. Aylinn

Eski Minecraft Anılarınız

1.5.2 survival sunucusun da en az 15x15 olacak şekilde 16 katlı gökdelen yapmıştım arkadaşımla, sonuç olarak sunucu 1 hafta sonra kapandı ._. ama aslında tam o zaman da istediğim gibiydi, sadece factions eklentisi mevcut gerisi vanillaydı
  4. Aylinn

ben benim sende sensin tm mı

ben benim sende sensin tm mı
  5. Aylinn

Eskilerden gelen yeniyim ben :kaş:

Eskilerden gelen yeniyim ben :kaş:
  6. Aylinn

dutluk olacak buralar...

dutluk olacak buralar...
  7. Aylinn

PUBG Detaylı Rehber

PUBG Detaylı Rehber Selam dostlar! Bildiğiniz üzere dolu dolu güncellemeleri ile yeni şeyleri ekleyen bu oyun, doğal olarak yeni başlayanların işini zorluyor. Kılavuz niyetine hazırladığım rehbere biraz göz atalım. Öncelikle ayarlardan başlayalım. Bu gördüğünüz ayarlar oyuncuların genel...
  8. Aylinn

ahah :D teşekkürler

ahah :D teşekkürler