Arama sonuçlarınız

1. Imkansizz

Tüm Hubların King'i Geliyor PLAYTRCRAFT 16GB VDS Olduk Arkadaşlar | Her Türlü Alım Var | Batihost | Maddi Destek Lazım | Ortak Alımıda Var

Merhabalar, Ben BerkayPro Bugun Alımlar Açılmıştır Forum Aşağıdadır. Sorular Klasiktir. DİKKAT: Maddi Destek Lazım Yapmayacaklar Başvurmasınlar. ---------------------------------------------------- 1 veya 2 Ortak Alınacak - Aylık 100 -150 TL 1 Baş Admin - 70TL 2 Admin - 50TL 2 Builder - 30TL 2...
  2. Imkansizz

PLAYTRCRAFT 8GB Ram'li Sunucum İçin Her Türlü Alımlar Vardır | Admin | Moderatör | Builder | Pluginer |

Merhabalar, Ben BerkayPro Bugun Alımlar Açılmıştır Forum Aşağıdadır. Sorular Klasiktir. ---------------------------------------------------- 2 Admin 2 Moderatör 1 Builder 2 Pluginer Alınacaktır! ----------------------------------------------------- Form: Doldurduktan Sonra Buraya Post Atınız Ben...
  3. Imkansizz

Türk HYPİXEL Kuruyorum Beyler Bayanlar Sunucum İçin Maddi Destekci Ortak Lazım ACİL!

SA Beyler Bayanlar Sunucum İçin Maddi Destekci Ortak Lazım ACİL! Bana Maddi Destekde Bulunacak Biri Lazım Discord : BerkayPro#6805 Eger Şimdi Hemen 60 70 TL Atıcak Varsa Sunucuyu Açıcaz TÜRK HYPİXEL Kurulucak Suunucuda Mevcut Oyunlar : Skyblok , Creative , Faction , KitPvP , Murder , Bedwars ...
  4. Imkansizz

Beyler Note 4 Alınırmı Acil Cevap Lazım Yarın Almayı Planlıyorum.

SA Öncelikle Ben 1000 TL Bandında Note 4 Almayı Düşünüyorum Sizce Alınırmı Ben Bu Bunun Odaklamasına Hayran Kaldım Aslında Yeni Telefon Almayacaktım Ama Note 2 Mi Suya Sokup Foto Çektim ve Çektiğim Fotoyu Alamadan Telefon GG Oldu :d Herneyse Telefonda 32GB Hafıza Var Sıfır Kutusunda Alıcam...
  5. Imkansizz

Sunucumda Lobide Sadece herkes Çıktığı Yerden Doğuyor Spawnda Deil Bi Bakarsanız Sevinirim

Sunucumda Lobide Sadece herkes Çıktığı Yerden Doğuyor Spawnda Deil Bi Bakarsanız Sevinirim Sorunu Bulamadım Pluginerimiz Yok Malesef.
  6. Imkansizz

PLAY.PTRC.TK | Yenilikçi Hub Sunucu | 10 Kişilik Kadro ALIM VAR! | SkyBlock KitPvP Creative Faction Skywars Eggwars | 1.8 - 1.13

Öncelikle Bu Yazımı Okuyan Değerli Gamer Forumu Üyelerine SONSUZ! Teşekkürler PLAYTRCRAFT HUB SERVER ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Adminler: Yusuf Bey Builder: Gökalp Bey Pluginer : Alım Yapılcak Alımlar Devam Ediyor ...
  7. Imkansizz

PLAYTRCRAFT 8GB Ram'li Sunucum İçin Her Türlü Alımlar Vardır | Admin | Moderatör | Builder | Pluginer |

Merhabalar, Ben ImkansizZ Bugun Alımlar Açılmıştır Forum Aşağıdadır. Sorular Klasiktir. ---------------------------------------------------- 2 Admin 2 Moderatör 1 Builder 2 Pluginer Alınacaktır! ----------------------------------------------------- Form: Doldurduktan Sonra Buraya Post Atınız Ben...